Juan Cruz Randazzo
Argentina · Defender

Juan Cruz Randazzo

YAŞ31
BOY184 cm
DOĞUM YERİLuján
LİGCopa Argentina
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.19 / 90
Kilit pas30.29 / 90
Başarılı dripling20.19 / 90
Kazanılan ikili353.33 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 151 defanslar
Müdahale — %2 (0.86) Pas arası — %57 (1.33) Blok — %17 (0.19) İkili mücadele — %3 (%45) Pas isabeti — %1 (%59) Faul (az iyi) — %3 (1.71) 14 ORT. % 2 57 17 3 1 3
  • Müdahale 0.86 %2
  • Pas arası 1.33 %57
  • Blok 0.19 %17
  • İkili mücadele %45 %3
  • Pas isabeti %59 %1
  • Faul (az iyi) 1.71 %3
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 947 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Copa ArgentinaNone · Argentina
🏆 Prim B MetroNone · Argentina
🏆 Prim B Metro2016 · Argentina
🏆 Copa Argentina2012/2013 · Argentina
🥈 Super CopaNone · Argentina · 2nd Place
🥈 Super Copa2014 · Argentina · 2nd Place
2026/27 16 947 0 0 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaDeportivo Riestra 16 947 0 0 6.62
Şut2
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan35%45
Müdahale9
Faul185 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11106 yedek
Kart3
Kaptan3maçta
2025/26 26 946 1 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaDeportivo Riestra 26 946 1 0 6.78
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan43%52
Müdahale10
Faul126 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11917 yedek
G+A / 900.1
Kart3
TOPLAM GOL2
İLK 11917 yedek girdi
KART3
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
5-3-2 — 18 5-4-1 — 3 3-4-1-2 — 1 3-4-2-1 — 1 3-5-2 — 1 4-1-3-2 — 1 25 maç
  • 5-3-218%72
  • 5-4-13%12
  • 3-4-1-21%4
  • 3-4-2-11%4
  • 3-5-21%4
  • 4-1-3-21%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ42 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 LanusA 0-0 90 1 6.2
24.04.2026 IndependienteH 2-0 90 6.6
19.04.2026 Talleres CordobaAC 2-0 90 6.3
11.04.2026 Instituto CordobaH 0-1
03.04.2026 Union Santa FeA 2-0 90 6.3
25.03.2026 San LorenzoH 1-1 90 6.7
18.03.2026 Central Cordoba de SantiagoAC 1-0 90 6.2
12.03.2026 Gimnasia M.HC 0-0 90 1 6.9
02.03.2026 PlatenseH 0-0 90 7.2
25.02.2026 Velez SarsfieldA 0-0 90 6.9
21.02.2026 HuracanH 0-0 84 6.9
16.02.2026 Newells Old BoysH 1-1 13 6.5
09.02.2026 Estudiantes L.P.A 1-0
01.02.2026 Barracas CentralA 1-1 40 6.7
29.01.2026 Defensa Y JusticiaH 0-1
25.01.2026 Boca JuniorsA 1-0
24.11.2025 Barracas CentralH 0-1 16 6.7
15.11.2025 Godoy CruzA 1-1 97 6.9
10.11.2025 IndependienteH 0-1
31.10.2025 San LorenzoA 1-0
20.10.2025 Instituto CordobaH 1-0 1
13.10.2025 PlatenseA 1-1
06.10.2025 Velez SarsfieldH 2-2
28.09.2025 River PlateA 1-2 18 6.9
19.09.2025 Gimnasia L.P.H 1-0 9 6.7
12.09.2025 Central Cordoba de SantiagoH 2-0 13 6.7
31.08.2025 Talleres CordobaA 0-1 90 6.9
25.08.2025 Sarmiento JuninH 3-0 51 7.0
16.08.2025 Rosario CentralA 1-1 59 6.0
11.08.2025 Defensa Y JusticiaA 1-0 102 2 6.3
28.07.2025 Atletico TucumanH 1-0 9 6.6
22.07.2025 San Martin S.J.A 3-2
14.07.2025 LanusH 1-0
11.05.2025 HuracanA 3-2
13.04.2025 Instituto CordobaA 3-0 90 1 6.2
07.04.2025 PlatenseH 1-0 96 1 1 7.5
29.03.2025 Velez SarsfieldA 0-1 90 7.2
01.03.2025 Central Cordoba de SantiagoA 0-0 100 7.5
21.02.2025 Talleres CordobaH 0-0 38 6.6
09.02.2025 Defensa Y JusticiaH 1-1
05.02.2025 Atletico TucumanA 0-3 22 6.7
28.01.2025 San Martin S.J.H 0-0 45 6.9
ŞUT3
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
74' · xG 0.0 40' · xG 0.0 90' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 1 (%33) Duran top — 1 (%33) Taç sonrası — 1 (%33) 3 şut
  • Korner1%33
  • Duran top1%33
  • Taç sonrası1%33
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 2 (%67) Kafa — 1 (%33) 3 şut
  • Sol ayak2%67
  • Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 1 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 42 maç
Deportivo Riestra 42maç 2025–2026
UTC 2023
CA Estudiantes 2020–2022
Flandria 2014–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-03 Mushuc Runa Deportivo Riestra
2024-01-05 UTC Mushuc Runa SC
2022-12-15 CA Estudiantes UTC
2020-07-20 Flandria CA Estudiantes
2015-01-20 Arsenal Sarandi Flandria
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 947 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.1Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS44.1947 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil-6.6
ROL UYUMU2026
Agresif stoper 58.6
Klasik stoper 56.9
Defansif bek 54.9
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru %26
Performans %19
Dakika %66
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %27
Performans %20
Dakika %76
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.62 7.1 93
Dakika güvenliği 66.3 78 85
Performans skoru 44.1 74 60
Pas arası / 90 1.33 2.2 60
İkili mücadele kazanma 44.87 62 72
Müdahale / 90 0.86 3 29
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.40. Dakika delta +1.2.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam