Gol00.00 / 90
Asist10.08 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas30.23 / 90
Başarılı dripling80.60 / 90
Kazanılan ikili473.54 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 83 defanslar
- Müdahale 1.20 %29
- Pas arası 1.66 %82
- Blok 0.68 %57
- İkili mücadele %51 %13
- Pas isabeti %85 %50
- Faul (az iyi) 0.83 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1196 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
2. DivisionNone · Denmark · 2nd Place
🥈
2. Division2022/2023 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
16
1.196
0
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan47%51
Müdahale16
Faul117 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11133 yedek
G+A / 900.08
Kart3
Kaptan1maçta
2025/26
26
2.081
0
2
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%71 isabet
Kilit pas4
Drible13%62 başarı
İkili kazanılan86%60
Müdahale38
Faul1111 kazanılan
İlk 11233 yedek
G+A / 900.09
Kart6
2024/25
4
59
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan2%50
TOPLAM GOL0
İLK 11308 yedek girdi
KART6
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-328%76
- 3-4-2-14%11
- 3-1-4-23%8
- 3-5-21%3
- 4-2-3-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ46 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Djurgardens IFH | 0-2 | 90 | 0 | 6.5 | ||
| 15.08.2026 | SiriusH | 4-3 | 87 | – | 5.9 | ||
| 08.08.2026 | IF ElfsborgHC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | Kalmar FFA | 2-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 11.07.2026 | AIK StockholmH | 1-2 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 03.07.2026 | SiriusA | 4-4 | 71 | 0 | 6.4 | ||
| 25.05.2026 | IFK GoteborgA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.05.2026 | IF ElfsborgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | BK HackenH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Degerfors IFA | 1-4 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 03.05.2026 | Malmo FFA | 2-3 | 85 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2026 | HalmstadH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.04.2026 | GaisA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | IF BrommapojkarnaH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | Orgryte ISH | 0-2 | 25↑ | – | 7.2 | ||
| 04.04.2026 | Hammarby FFA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | BK HackenH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.11.2025 | IFK VarnamoA | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | IFK NorrkopingH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.10.2025 | IFK GoteborgA | 0-2 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 04.10.2025 | IF ElfsborgH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | Degerfors IFA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.08.2025 | GaisA | 0-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 17.08.2025 | Djurgardens IFH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.08.2025 | Malmo FFA | 1-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 27.07.2025 | SiriusH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.07.2025 | AIK StockholmH | 2-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 14.07.2025 | SiriusA | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.07.2025 | Osters IFA | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 30.06.2025 | Malmo FFH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.06.2025 | IFK VarnamoH | 2-0 | 90 | 2 | 8.3 | ||
| 22.05.2025 | Hammarby FFA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.05.2025 | IF BrommapojkarnaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.05.2025 | Djurgardens IFA | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | AIK StockholmA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | IFK GoteborgH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | Degerfors IFH | 4-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.04.2025 | HalmstadA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | Hammarby FFH | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 12.04.2025 | BK HackenA | 0-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2025 | GaisH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | IF ElfsborgA | 2-2 | 86 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | HalmstadH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 26.08.2024 | IFK NorrkopingA | 1-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 18.08.2024 | IF ElfsborgH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2024 | AIK StockholmA | 1-0 | 13↑ | – | 6.3 |
ŞUT3
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Kafa2%67
- Sağ ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 2 %67
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2027 · 46 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-08
B.93
→
Mjällby AIF
€225k
B.93
→
Mjällby AIF
€225k
2021-02-01
B.93 U19
→
B.93
-
B.93 U19
→
B.93
-
2019-07-01
B.93 Youth
→
B.93 U19
-
B.93 Youth
→
B.93 U19
-
2017-01-01
Bröndby Youth
→
B.93 Youth
free transfer
Bröndby Youth
→
B.93 Youth
free transfer
2016-01-01
B.93 Youth
→
Bröndby Youth
free transfer
B.93 Youth
→
Bröndby Youth
free transfer
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 740 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.3Allsvenskan 2026
PERFORMANS67.5740 dk
KARARVeri yetersiz61/100
FORM TRENDİDüşüşte-13.2
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
67.6
Defansif bek
62.5
Klasik stoper
61.6
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 40/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%70
Dakika
%75
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%79
Dakika
%62
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
63.49
62
100
Performans skoru
67.5
76
89
Pas arası / 90
1.7
1.8
94
İkili mücadele kazanma
46.15
64
72
Ortalama rating
7.04
7.2
98
Dakika güvenliği
38.7
82
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -13.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juan RandazzoDeportivo Riestra · 31
%95
0gol
0asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Rudy CamachoColumbus Crew · 34
%89
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Morris DugganMinnesota United FC · 25
%81
1gol
0asist
65scout
Major League Soccer
Jackson TravisColorado Rapids · 21
%70
0gol
1asist
66scout
Major League Soccer
Alix ViniciusRB Bragantino · 26
%69
0gol
0asist
68scout
Serie A
Gianluca FerrariAtletico Tucuman · 28
%66
0gol
0asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Marco Di CesareRacing Club · 23
%65
2gol
0asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Santiago MoyaAldosivi · 22
%60
1gol
0asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
