LİGEredivisie
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.28 / 90
Şut20.56 / 90
Kilit pas41.13 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili92.54 / 90
Rating6.36
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 63 orta sahalar
- Kilit pas 1.13 %37
- Asist 0.28 %68
- Drible 0.00 %0
- Pas isabeti %83 %32
- Top kapma 2.54 %76
- İkili mücadele %32 %6
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 319 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
19.
Eredivisie2026 · PEC Zwolle · 2 maç
1asist19.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆
Eerste Divisie2023/2024 · Netherlands
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
5
319
0
1
6.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan9%32
Müdahale5
Faul104 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.28
2025/26
34
2.617
6
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%58 isabet
Kilit pas25
Drible9%36 başarı
İkili kazanılan93%40
Müdahale41
Faul3422 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1134
G+A / 900.28
Kart3
2024/25
34
784
1
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas14
Drible2%18 başarı
İkili kazanılan26%31
Müdahale10
Faul114 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11826 yedek
G+A / 900.11
2021/22
20
412
3
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan11%35
Müdahale7
Faul41 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11416 yedek
G+A / 900.66
Kart1
2020/21
24
1.176
4
3
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas14
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan56%41
Müdahale20
Faul914 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11159 yedek
G+A / 900.54
Kart2
TOPLAM GOL7
İLK 114726 yedek girdi
KART1
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 3 %43
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-134%47
- 4-4-218%25
- 4-3-317%23
- 4-2-2-22%3
- 4-1-4-11%1
- 4-5-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Sparta RotterdamA | 2-2 | 63 | 1 | 5.9 | ||
| 29.08.2026 | NEC NijmegenH | 1-3 | 64 | – | 6.0 | ||
| 22.08.2026 | HeerenveenA | 0-2 | 53 | 1 | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | TwenteA | 3-1 | 65 | 1 | – | 6.6 | |
| 09.08.2026 | AjaxH | 0-2 | 74 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | FeyenoordH | 0-2 | 77 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | Fortuna SittardA | 3-2 | 83 | 1 | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | HeraclesH | 1-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2026 | PSV EindhovenA | 6-1 | 82 | 1 | 6.5 | ||
| 12.04.2026 | ExcelsiorH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 05.04.2026 | GO Ahead EaglesA | 5-0 | 67 | 1 | 5.9 | ||
| 21.03.2026 | NAC BredaH | 2-1 | 79 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 13.03.2026 | GroningenH | 1-1 | 66 | 2 | 7.0 | ||
| 08.03.2026 | Sparta RotterdamA | 1-1 | 81 | 5 | 7.2 | ||
| 01.03.2026 | AjaxH | 0-0 | 82 | 1 | 7.3 | ||
| 22.02.2026 | UtrechtA | 1-1 | 88 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 15.02.2026 | HeerenveenA | 4-2 | 63 | 2 | 6.2 | ||
| 07.02.2026 | FC VolendamH | 1-2 | 58 | – | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | TelstarH | 4-1 | 87 | 3 | 6.0 | ||
| 24.01.2026 | NEC NijmegenA | 2-1 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | AZ AlkmaarH | 3-1 | 92 | – | 7.5 | ||
| 10.01.2026 | TwenteA | 1-1 | 57 | – | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | ExcelsiorA | 2-1 | 70 | 1 | 6.2 | ||
| 13.12.2025 | Fortuna SittardH | 1-0 | 84 | 2 | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | FeyenoordA | 6-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 28.11.2025 | HeerenveenH | 2-1 | 67 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 23.11.2025 | GroningenA | 2-2 | 79 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 08.11.2025 | Sparta RotterdamH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | HeraclesA | 8-2 | 57 | – | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | NEC NijmegenH | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | NAC BredaA | 2-2 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | PSV EindhovenH | 0-4 | 69 | 1 | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | FC VolendamA | 2-1 | 87 | – | 6.0 | ||
| 24.09.2025 | AZ AlkmaarA | 2-2 | 79 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 21.09.2025 | GO Ahead EaglesH | 0-2 | 81 | 2 | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | AjaxA | 3-1 | 79 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | UtrechtH | 0-2 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 15.08.2025 | TelstarA | 0-2 | 81 | 1 | 6.5 | ||
| 10.08.2025 | TwenteH | 1-0 | 85 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 18.05.2025 | PEC ZwolleA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2025 | AjaxH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | AZ AlkmaarA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | WaalwijkH | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | HeraclesH | 4-1 | 1↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | UtrechtA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | PSV EindhovenH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2025 | FeyenoordA | 4-1 | 3↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | NAC BredaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | Fortuna SittardH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | TwenteH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Willem IIA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | NEC NijmegenH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | Sparta RotterdamA | 1-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 28.01.2025 | HeraclesA | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 25.01.2025 | HeerenveenH | 1-0 | 60 | 2 | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-1 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 12.01.2025 | Almere City FCH | 0-0 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 15.12.2024 | TwenteA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.12.2024 | PEC ZwolleH | 0-0 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | Willem IIH | 2-0 | 89 | 1 | 2 | 7.3 |
ŞUT57
GOL6
xG7.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%10.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası28%49
- Kontra atak10%18
- Açık oyun8%14
- Duran top4%7
- Korner4%7
- Serbest vuruş3%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak48%84
- Kafa7%12
- Sağ ayak2%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR57 şut
- 1-15' 16 %28
- 16-30' 9 %16
- 31-45' 8 %14
- 46-60' 14 %25
- 61-75' 6 %11
- 76-90+' 4 %7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 117 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
AZ U19
→
AZ Alkmaar U21
-
AZ U19
→
AZ Alkmaar U21
-
2017-07-01
AZ U17
→
AZ U19
-
AZ U17
→
AZ U19
-
2016-07-01
Emmen U17
→
AZ U17
free transfer
Emmen U17
→
AZ U17
free transfer
2015-07-01
FC Emmen Youth
→
Emmen U17
-
FC Emmen Youth
→
Emmen U17
-
2011-07-01
Emmen Yth.
→
FC Emmen Youth
free transfer
Emmen Yth.
→
FC Emmen Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022
SakatlıkKadroda yok
11 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2617 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.3Eredivisie 2025
PERFORMANS34.82617 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
69.1
Box-to-box orta saha
68.2
İleri sekiz
67.8
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 283 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%44
Dakika
%95
Değer / getiri
%20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%48
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.74
7.1
95
Performans skoru
34.8
75
46
Müdahale / 90
1.41
3.2
44
İkili mücadele kazanma
39.74
58
68
Pas arası / 90
0.86
2.3
37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
ChristianCruzeiro · 25
%95
5gol
2asist
54scout
Serie A
Teun KoopmeinersJuventus · 27
%70
2gol
1asist
44scout
€20.00M
UEFA Champions League
Manfred FischerAustria Vienna · 30
%69
4gol
3asist
51scout
Bundesliga
Sander van de StreekAntalyaspor · 32
%67
6gol
3asist
54scout
€600K
Süper Lig
Mendy Mamadouİstanbulspor · 27
%65
2gol
1asist
50scout
1. Lig
Rafael BauzàMirandes · 20
%63
4gol
3asist
69scout
€1.00M
Segunda División
David HrnčárDender · 28
%61
2gol
0asist
38scout
Jupiler Pro League
Myles Peart-HarrisOxford United · 23
%60
3gol
1asist
64scout
€900K
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Willem II
Willem II
RKC Waalwijk