LİGJupiler Pro League
BU SEZON2G · 0A
Gol20.23 / 90
Asist00.00 / 90
Şut141.58 / 90
Kilit pas101.13 / 90
Başarılı dripling20.23 / 90
Kazanılan ikili222.48 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.230.16
Asist
0.000.24
Şut
1.580.81
Kilit pas
1.131.69
Başarılı dripling
0.230.36
Kazanılan ikili
2.483.30
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Jupiler Pro League2024 · Dender · 33 maç
6asist6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CupNone · Slovakia
🏆
2. ligaNone · Slovakia
🏆
1. ligaNone · Slovakia
🏆
1. liga2021/2022 · Slovakia
🏆
2. liga2018/2019 · Slovakia
🏆
Cup2017/2018 · Slovakia
🥈
Challenger Pro LeagueNone · Belgium · 2nd Place
🥈
CupNone · Slovakia · 2nd Place
🥈
1. ligaNone · Slovakia · 2nd Place
🥈
Challenger Pro League2022/2023 · Belgium · 2nd Place
🥈
Cup2021/2022 · Slovakia · 2nd Place
🥈
1. liga2017/2018 · Slovakia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
28
797
2
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%57 isabet
Kilit pas10
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan22%41
Müdahale10
Faul65 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11919 yedek
G+A / 900.23
Kart1
2024/25
37
2.233
4
6
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%60 isabet
Kilit pas42
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan82%55
Müdahale39
Faul116 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112413 yedek
G+A / 900.4
Kart11
2022/23
6
24
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%100
2021/22
8
12
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL6
İLK 113332 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 2 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-220%33
- 3-5-216%27
- 3-4-1-213%22
- 4-2-3-16%10
- 3-1-4-23%5
- 3-4-32%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Cercle BruggeH | 1-4 | 60 | – | 6.5 | ||
| 12.04.2026 | Zulte WaregemH | 1-2 | 77 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 06.04.2026 | RAAL La LouvièreA | 0-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | GentH | 1-3 | 71 | 3 | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 68 | 2 | 6.6 | ||
| 07.03.2026 | CharleroiH | 2-2 | 83 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 01.03.2026 | Cercle BruggeA | 0-0 | 7↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Zulte WaregemA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | AnderlechtA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | KV MechelenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | Standard LiegeH | 0-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 14.12.2025 | Club Brugge KVH | 1-5 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 05.12.2025 | RAAL La LouvièreA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | KVC WesterloH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | AntwerpA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | Zulte WaregemH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | Club Brugge KVA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | KVC WesterloA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | KV MechelenH | 1-3 | 31↑ | 1 | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | GenkA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | RAAL La LouvièreH | 0-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 19.09.2025 | GentA | 3-0 | 57 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | Union St. GilloiseH | 0-1 | 79 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | OH LeuvenH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | AnderlechtH | 0-2 | 9↑ | 1 | 6.3 | ||
| 08.08.2025 | St. TruidenA | 2-0 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 02.08.2025 | Standard LiegeA | 1-1 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | Cercle BruggeH | 0-0 | 76 | 1 | 7.2 | ||
| 24.05.2025 | KV MechelenH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.05.2025 | Standard LiegeA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | OH LeuvenH | 5-0 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 02.05.2025 | KVC WesterloA | 4-2 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 26.04.2025 | CharleroiA | 4-1 | 32↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 22.04.2025 | CharleroiH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | OH LeuvenA | 4-4 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 13.04.2025 | Standard LiegeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2025 | KV MechelenA | 5-2 | 45↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 30.03.2025 | KVC WesterloH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | KV MechelenA | 2-1 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | GenkH | 0-1 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 01.03.2025 | Union St. GilloiseA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | Beerschot WilrijkH | 0-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 15.02.2025 | OH LeuvenA | 3-2 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 08.02.2025 | St. TruidenH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | CharleroiA | 5-0 | 60 | – | 6.5 | ||
| 18.01.2025 | Cercle BruggeH | 0-1 | 9 | – | 3.0 | ||
| 12.01.2025 | GentH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.12.2024 | AnderlechtA | 2-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.12.2024 | AntwerpH | 1-3 | 45 | – | 6.6 | ||
| 14.12.2024 | KortrijkA | 0-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.12.2024 | KVC WesterloH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.11.2024 | Club Brugge KVA | 4-1 | 66↑ | – | 6.2 | ||
| 22.11.2024 | AntwerpA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | OH LeuvenH | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 01.11.2024 | KVC WesterloA | 2-0 | 30↑ | 2 | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | KV MechelenH | 2-5 | 20↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.10.2024 | Cercle BruggeA | 0-0 | 69 | – | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | GenkA | 4-0 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 13.09.2024 | Standard LiegeH | 0-2 | 63 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | Beerschot WilrijkA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 |
ŞUT17
GOL2
xG2.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%59
- Açık oyun4%24
- Korner2%12
- Taç sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%71
- Sol ayak3%18
- Kafa2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %24
- 46-60' 5 %29
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 5 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
SK Beveren
→
FCV Dender EH
?
SK Beveren
→
FCV Dender EH
?
2023-07-01
Slo. Bratislava
→
SK Beveren
?
Slo. Bratislava
→
SK Beveren
?
2023-06-30
SK Beveren
→
Slo. Bratislava
End of loan
SK Beveren
→
Slo. Bratislava
End of loan
2023-01-19
Slo. Bratislava
→
SK Beveren
loan transfer
Slo. Bratislava
→
SK Beveren
loan transfer
2021-06-30
FC ViOn
→
Slo. Bratislava
End of loan
FC ViOn
→
Slo. Bratislava
End of loan
2020-02-01
Slo. Bratislava
→
FC ViOn
loan transfer
Slo. Bratislava
→
FC ViOn
loan transfer
2019-12-31
Pohronie
→
Slo. Bratislava
End of loan
Pohronie
→
Slo. Bratislava
End of loan
2019-01-12
Slo. Bratislava
→
Pohronie
loan transfer
Slo. Bratislava
→
Pohronie
loan transfer
2018-07-01
Slovan B
→
Slo. Bratislava
-
Slovan B
→
Slo. Bratislava
-
2017-06-30
MSK Zilina B
→
Slovan B
End of loan
MSK Zilina B
→
Slovan B
End of loan
2017-03-30
Slovan B
→
MSK Zilina B
loan transfer
Slovan B
→
MSK Zilina B
loan transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 797 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU37.7Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS27.7797 dk
KARARUygun değil45/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
51.6
Top kapan ön libero
51.2
Box-to-box orta saha
50.1
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%31
Dakika
%59
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%39
Performans
%37
Dakika
%73
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.13
1.8
63
Ortalama rating
6.68
7.2
93
Dakika güvenliği
46.3
76
61
Gol / 90
0.23
0.22
100
Müdahale / 90
1.13
1.8
63
Performans skoru
27.7
76
36
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sander van de StreekAntalyaspor · 32
%95
6gol
3asist
54scout
€600K
Süper Lig
Heine Asen LarsenBryne · 23
%88
4gol
1asist
61scout
Eliteserien
John SwiftPortsmouth · 30
%86
3gol
2asist
54scout
Championship
Pieter GerkensCercle Brugge · 30
%84
5gol
1asist
49scout
Jupiler Pro League
Thijs OostingPEC Zwolle · 25
%76
6gol
2asist
55scout
Eredivisie
Peter ReinhardsenSarpsborg 08 FF · 26
%71
2gol
1asist
54scout
Eliteserien
Leandro BacunaBandırmaspor · 34
%70
6gol
2asist
48scout
1. Lig
Cheick SouaréPlzen · 23
%60
1gol
0asist
48scout
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


