Aurélien Scheidler
France · Attacker

Aurélien Scheidler

YAŞ27
BOY192
KİLO90
KULÜPCharleroi
DOĞUM YERİSaint-Martin-lès-Boulogne
LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.37 / 90
Asist00.00 / 90
Şut62.20 / 90
Kilit pas20.73 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili238.45 / 90
Rating6.83
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 30 forvetler
Gol — %66 (0.37) Şut — %55 (2.2) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %31 (0.73) Drible — %0 (0.00) İkili mücadele — %90 (%59) 40 ORT. % 66 55 0 31 0 90
  • Gol 0.37 %66
  • Şut 2.2 %55
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.73 %31
  • Drible 0.00 %0
  • İkili mücadele %59 %90
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 245 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
14. Jupiler Pro League2025 · Charleroi · 36 maç 9gol14. 2asist42.
16. Jupiler Pro League2024 · Dender · 31 maç 9gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Copa Catalunya2023/2024 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
2020 1 2024 11 2025 12 2026 1
GolAsist
2026/27 4 245 1 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 4 245 1 0 6.83
Şut6%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan23%59
Müdahale3
Faul25 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
G+A / 900.37
2025/26 40 3.255 8 4 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 36 2.919 8 4 6.84
Jupiler Pro LeagueDender 4 336 0 0 6.15
Şut55%49 isabet
Kilit pas34
Drible10%36 başarı
İkili kazanılan283%50
Müdahale7
Faul3940 kazanılan
Ofsayt26
Penaltı1
İlk 11373 yedek
G+A / 900.33
Kart2
2024/25 31 2.128 9 2 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueDender 31 2.128 9 2 7.07
Şut51%55 isabet
Kilit pas23
Drible16%50 başarı
İkili kazanılan239%54
Müdahale13
Faul2646 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11274 yedek
G+A / 900.47
Kart41
2020/21 16 346 1 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Dijon 16 346 1 0 6.57
Şut8%25 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan15%27
Müdahale2
Faul64 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11313 yedek
G+A / 900.26
Kart1
TOPLAM GOL231 penaltı
İLK 11677 yedek girdi
KART10
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR23 gol
1-15' — 4 16-30' — 4 31-45' — 3 46-60' — 5 61-75' — 4 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 46-60'
  • 1-15' 4 %17
  • 16-30' 4 %17
  • 31-45' 3 %13
  • 46-60' 5 %22
  • 61-75' 4 %17
  • 76-90+' 3 %13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 35 3-5-2 — 16 3-4-1-2 — 11 5-3-2 — 5 3-1-4-2 — 2 3-4-3 — 1 70 maç
  • 4-2-3-135%50
  • 3-5-216%23
  • 3-4-1-211%16
  • 5-3-25%7
  • 3-1-4-22%3
  • 3-4-31%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Union St. GilloiseH 1-1 16 1 6.4
29.08.2026 KortrijkA 1-3 86 1 2 7.9
22.08.2026 KV MechelenH 2-0 69 1 6.3
09.08.2026 OH LeuvenH 3-1 74 2 6.7
23.05.2026 Standard LiegeA 0-2 94 1 2 7.2
19.05.2026 OH LeuvenH 1-1 90 1 1 7.3
16.05.2026 KVC WesterloH 0-1 75 6.7
10.05.2026 AntwerpA 0-1 83 1 6.3
02.05.2026 GenkH 2-0 85 1 6.6
25.04.2026 OH LeuvenA 0-2 9 6.3
21.04.2026 GenkA 1-1 23 1 6.3
18.04.2026 Standard LiegeH 1-2 31 6.3
10.04.2026 AntwerpH 2-1 71 1 6.2
05.04.2026 KVC WesterloA 2-0 93 6.3
22.03.2026 Zulte WaregemA 1-0 85 1 6.2
14.03.2026 OH LeuvenH 0-2 65 2 6.5
07.03.2026 DenderA 2-2 90 1 2 7.7
01.03.2026 Club Brugge KVH 1-2 93 6.7
22.02.2026 KVC WesterloA 2-1 90 2 6.2
14.02.2026 GentH 2-3 87 4 6.9
07.02.2026 Cercle BruggeH 3-4 93 1 2 7.3
31.01.2026 St. TruidenA 0-2 92 6 6.5
25.01.2026 AntwerpA 0-2 88 1 2 7.7
18.01.2026 Standard LiegeH 2-0 80 1 2 8.5
26.12.2025 AnderlechtA 1-2 76 1 6.3
19.12.2025 GenkH 2-2 81 7.2
14.12.2025 Union St. GilloiseH 1-1 76 1 6.2
07.12.2025 KV MechelenA 1-0 100 2 6.9
29.11.2025 RAAL La LouvièreH 0-0 90 3 6.9
22.11.2025 Club Brugge KVA 1-0 90 1 6.0
08.11.2025 KVC WesterloH 2-0 88 1 1 1 7.3
31.10.2025 Standard LiegeA 3-1 90 1 6.5
24.10.2025 AnderlechtH 1-0 96 1 6.9
18.10.2025 Union St. GilloiseA 3-1 90 1 5.9
03.10.2025 GentA 2-1 90 6.3
28.09.2025 KV MechelenH 0-2 90 6.5
20.09.2025 Zulte WaregemH 1-2 90 3 8.3
17.09.2025 GenkA 0-1 95 1 4 8.3
14.09.2025 Cercle BruggeA 2-3 75 1 1 1 8.3
30.08.2025 DenderH 3-1 85 6.9
17.08.2025 AnderlechtH 0-2 90 1 6.9
08.08.2025 St. TruidenA 2-0 66 2 6.2
02.08.2025 Standard LiegeA 1-1 90 5.9
26.07.2025 Cercle BruggeH 0-0 90 3 5.6
24.05.2025 KV MechelenH 2-2 90 3 7.2
17.05.2025 Standard LiegeA 0-0 26 6.6
11.05.2025 OH LeuvenH 5-0 59 6.9
02.05.2025 KVC WesterloA 4-2 90 2 6.6
26.04.2025 CharleroiA 4-1 90 1 6.5
22.04.2025 CharleroiH 2-1 82 1 4 7.9
19.04.2025 OH LeuvenA 4-4 31 2 5 8.7
13.04.2025 Standard LiegeH 1-1 20 6.9
04.04.2025 KV MechelenA 5-2 45 2 6.9
30.03.2025 KVC WesterloH 1-0 86 5 6.9
16.03.2025 KV MechelenA 2-1 69 3 6.6
08.03.2025 GenkH 0-1 78 2 6.9
01.03.2025 Union St. GilloiseA 4-1 90 1 1 7.3
22.02.2025 Beerschot WilrijkH 0-0 69 1 6.9
01.02.2025 CharleroiA 5-0 47 1 6.2
26.01.2025 Standard LiegeA 1-0 90 2 7.5
ŞUT77
GOL10
xG13.3
xG FARKI-3.3under performing
DÖNÜŞÜM%13.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
82' · xG 0.061 53' · xG 0.101 84' · xG 0.135 48' · xG 0.36 · GOL 63' · xG 0.25 45' · xG 0.155 6' · xG 0.209 78' · xG 0.294 73' · xG 0.069 69' · xG 0.665 · GOL 88' · xG 0.109 45' · xG 0.462 48' · xG 0.155 54' · xG 0.124 47' · xG 0.105 37' · xG 0.071 6' · xG 0.022 7' · xG 0.077 4' · xG 0.069 29' · xG 0.031 6' · xG 0.084 · GOL 30' · xG 0.083 9' · xG 0.171 3' · xG 0.136 62' · xG 0.17 9' · xG 0.252 · GOL 90' · xG 0.052 83' · xG 0.059 74' · xG 0.04 58' · xG 0.057 22' · xG 0.067 6' · xG 0.09 90' · xG 0.197 90' · xG 0.078 52' · xG 0.115 17' · xG 0.788 · GOL 83' · xG 0.029 56' · xG 0.289 34' · xG 0.09 23' · xG 0.018 67' · xG 0.162 58' · xG 0.092 2' · xG 0.157 73' · xG 0.19 8' · xG 0.079 7' · xG 0.258 · GOL 37' · xG 0.155 72' · xG 0.242 57' · xG 0.05 40' · xG 0.36 49' · xG 0.032 47' · xG 0.037 88' · xG 0.246 74' · xG 0.154 10' · xG 0.384 70' · xG 0.96 · GOL 45' · xG 0.42 16' · xG 0.067 · GOL 10' · xG 0.112 6' · xG 0.076 85' · xG 0.025 56' · xG 0.085 53' · xG 0.02 90' · xG 0.036 17' · xG 0.2 56' · xG 0.402 · GOL 83' · xG 0.43 30' · xG 0.261 25' · xG 0.092 39' · xG 0.164 25' · xG 0.088 38' · xG 0.254 64' · xG 0.074 55' · xG 0.036 45' · xG 0.257 44' · xG 0.083 34' · xG 0.211 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 47 (%61) Korner — 8 (%10) Duran top — 8 (%10) Kontra atak — 5 (%6) Açık oyun — 5 (%6) Taç sonrası — 3 (%4) Diğer — 1 (%1) 77 şut
  • Asist sonrası47%61
  • Korner8%10
  • Duran top8%10
  • Kontra atak5%6
  • Açık oyun5%6
  • Taç sonrası3%4
  • Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 35 (%45) Kafa — 24 (%31) Sol ayak — 18 (%23) 77 şut
  • Sağ ayak35%45
  • Kafa24%31
  • Sol ayak18%23
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR77 şut
1-15' — 15 16-30' — 10 31-45' — 12 46-60' — 16 61-75' — 11 76-90+' — 13 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 16 46-60'
  • 1-15' 15 %19
  • 16-30' 10 %13
  • 31-45' 12 %16
  • 46-60' 16 %21
  • 61-75' 11 %14
  • 76-90+' 13 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 91 maç
Charleroi 40maç 2025–2026
Dender 35maç 2024–2025
Bari 2022–2023
Dijon 16maç 2020
Orléans II 2018–2019
Boulogne II 2015–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-19 Dender Charleroi
2025-07-01 Dender Bari
2025-06-17 Bari Dender
2024-08-05 Bari FCV Dender EH loan transfer
2024-08-05 Bari Dender
2024-07-01 FC Andorra Bari
2024-06-30 FC Andorra Bari End of loan
2023-09-01 Bari FC Andorra loan transfer
2022-09-01 Dijon Bari €2.00m
2021-07-01 Nancy Dijon
2021-06-30 AS Nancy Dijon End of loan
2021-01-19 Dijon AS Nancy loan transfer
2020-06-30 US Orléans Dijon End of loan
2020-01-31 Dijon US Orléans loan transfer
2020-01-30 US Orléans Dijon €1.00m
2019-07-01 US Orléans B US Orléans -
2018-07-01 Boulogne B US Orléans B free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Jupiler Pro League2025 · Dender 1sarı · 3 maç
🟥 Jupiler Pro League2024 · Dender 1kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2919 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.8Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS48.92919 dk
KARARVeri yetersiz62/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Pivot forvet 76.3
Baskıcı forvet 74.5
Bitirici 74.4
Bitirici 39.6
Pivot forvet 34.1
İçe kat eden kanat 31.8
Role fit sinyali var ama confidence 93/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %61
Dakika %96
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %65
Dakika %99
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Tahmini xG / 90 3.328 0.42 100
Performans skoru 48.9 76 64
Ortalama rating 6.84 7.2 95
İkili mücadele kazanma 52.32 56 93
Gol / 90 0.25 0.55 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam