Yacine Titraoui
Algeria · Midfielder

Yacine Titraoui

YAŞ22
BOY170
KULÜPLens
DOĞUM YERİM'Sila
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2026 · 54 orta sahalar
Kilit pas — %0 (0.00) Asist — %0 (0.00) Drible — %32 (0.45) Pas isabeti — %74 (%89) Top kapma — %94 (5.35) İkili mücadele — %85 (%59) 48 ORT. % 0 0 32 74 94 85
  • Kilit pas 0.00 %0
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.45 %32
  • Pas isabeti %89 %74
  • Top kapma 5.35 %94
  • İkili mücadele %59 %85
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 202 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Arab Cup2021 · World
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
2024 3 2025 6 2026 0
GolAsist
2026/27 7 202 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupAlgeria 4 0 0 0
Ligue 1Lens 3 202 0 0 6.67
Şut1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan13%59
Müdahale7
Faul24 kazanılan
İlk 1134 yedek
Kart1
2025/26 35 2.921 5 1 7.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 35 2.921 5 1 7.25
Şut39%49 isabet
Kilit pas29
Drible24%57 başarı
İkili kazanılan137%53
Müdahale55
Faul2238 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11332 yedek
G+A / 900.18
Kart6
2024/25 38 2.209 2 1 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 38 2.209 2 1 7.17
Şut38%32 isabet
Kilit pas22
Drible24%63 başarı
İkili kazanılan135%50
Müdahale59
Faul3637 kazanılan
İlk 112513 yedek
G+A / 900.12
Kart5
TOPLAM GOL8
İLK 116419 yedek girdi
KART10
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %12
  • 31-45' 4 %50
  • 46-60' 2 %25
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 69 3-4-2-1 — 4 4-3-3 — 4 4-4-2 — 2 5-3-2 — 1 80 maç
  • 4-2-3-169%86
  • 3-4-2-14%5
  • 4-3-34%5
  • 4-4-22%2
  • 5-3-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 LorientH 0-1 60 0 6.8
29.08.2026 StrasbourgA 2-1 90 1 6.6
22.08.2026 AuxerreH 5-2 52 6.6
03.07.2026 SwitzerlandA 2-0
28.06.2026 AustriaH 3-3
23.06.2026 JordanA 1-2
17.06.2026 ArgentinaA 3-0
23.05.2026 Standard LiegeA 0-2 81 1 1 7.2
19.05.2026 OH LeuvenH 1-1 90 3 7.2
16.05.2026 KVC WesterloH 0-1 84 1 7.0
10.05.2026 AntwerpA 0-1 74 1 1 7.9
02.05.2026 GenkH 2-0 23 6.5
10.04.2026 AntwerpH 2-1 87 1 8.2
05.04.2026 KVC WesterloA 2-0 93 7.3
22.03.2026 Zulte WaregemA 1-0 85 1 7.2
14.03.2026 OH LeuvenH 0-2 92 2 7.7
07.03.2026 DenderA 2-2 90 1 7.2
01.03.2026 Club Brugge KVH 1-2 93 6.9
22.02.2026 KVC WesterloA 2-1 90 1 6.6
14.02.2026 GentH 2-3 87 2 6.9
07.02.2026 Cercle BruggeH 3-4 48 2 7.2
31.01.2026 St. TruidenA 0-2 92 1 2 8.2
25.01.2026 AntwerpA 0-2 88 1 6.3
26.12.2025 AnderlechtA 1-2 90 2 6.0
19.12.2025 GenkH 2-2 90 1 2 7.9
14.12.2025 Union St. GilloiseH 1-1 90 2 6.9
07.12.2025 KV MechelenA 1-0 100 7.0
29.11.2025 RAAL La LouvièreH 0-0 90 1 7.0
22.11.2025 Club Brugge KVA 1-0 90 7.7
08.11.2025 KVC WesterloH 2-0 90 1 1 9.2
31.10.2025 Standard LiegeA 3-1 66 7.0
24.10.2025 AnderlechtH 1-0 96 1 7.6
18.10.2025 Union St. GilloiseA 3-1 90 3 6.7
03.10.2025 GentA 2-1 90 2 6.9
20.09.2025 Zulte WaregemH 1-2 79 7.3
17.09.2025 GenkA 0-1 95 7.9
14.09.2025 Cercle BruggeA 2-3 90 1 1 7.6
30.08.2025 DenderH 3-1 90 8.2
17.08.2025 AntwerpH 1-1 90 1 7.6
10.08.2025 RAAL La LouvièreA 1-0 61 2 6.6
03.08.2025 St. TruidenH 1-1 75 6.7
27.07.2025 OH LeuvenA 2-2 62 2 6.3
29.05.2025 AntwerpA 1-2 90 1 6.9
24.05.2025 OH LeuvenH 2-1 63 6.2
18.05.2025 KV MechelenA 1-1 90 1 1 7.6
09.05.2025 KVC WesterloH 4-3 90 1 8.3
04.05.2025 Standard LiegeA 0-1 76 1 6.9
26.04.2025 DenderH 4-1 73 2 7.2
22.04.2025 DenderA 2-1 75 2 7.0
19.04.2025 KV MechelenH 3-0 68 7.3
28.03.2025 OH LeuvenA 0-0 90 5 7.9
16.03.2025 Club Brugge KVA 4-2 73 1 1 6.9
08.03.2025 KV MechelenH 0-1 78 2 7.3
28.02.2025 GenkH 1-1 90 2 7.7
22.02.2025 KVC WesterloA 1-3 88 3 7.2
09.02.2025 Beerschot WilrijkA 1-1 90 7.0
01.02.2025 DenderH 5-0 74 2 7.6
25.01.2025 Cercle BruggeH 1-1 90 6.5
17.01.2025 GentA 1-1 90 7.3
11.01.2025 Union St. GilloiseH 1-2 90 3 6.9
ŞUT54
GOL5
xG2.9
xG FARKI+2.1over performing
DÖNÜŞÜM%9.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
41' · xG 0.024 · GOL 23' · xG 0.098 90' · xG 0.358 88' · xG 0.071 79' · xG 0.037 59' · xG 0.081 41' · xG 0.075 6' · xG 0.041 24' · xG 0.036 68' · xG 0.086 16' · xG 0.022 78' · xG 0.058 65' · xG 0.035 25' · xG 0.053 60' · xG 0.014 23' · xG 0.031 5' · xG 0.026 86' · xG 0.015 11' · xG 0.025 63' · xG 0.044 · GOL 45' · xG 0.041 90' · xG 0.12 78' · xG 0.027 74' · xG 0.017 90' · xG 0.05 56' · xG 0.044 50' · xG 0.023 28' · xG 0.024 57' · xG 0.026 52' · xG 0.059 47' · xG 0.018 42' · xG 0.066 · GOL 73' · xG 0.074 9' · xG 0.044 81' · xG 0.076 64' · xG 0.021 14' · xG 0.073 67' · xG 0.024 21' · xG 0.078 2' · xG 0.022 22' · xG 0.217 44' · xG 0.086 · GOL 12' · xG 0.033 85' · xG 0.029 40' · xG 0.011 84' · xG 0.032 3' · xG 0.027 39' · xG 0.092 · GOL 56' · xG 0.03 54' · xG 0.057 51' · xG 0.052 50' · xG 0.042 3' · xG 0.038 90' · xG 0.032
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 31 (%57) Korner — 10 (%19) Açık oyun — 5 (%9) Taç sonrası — 4 (%7) Duran top — 2 (%4) Kontra atak — 2 (%4) 54 şut
  • Asist sonrası31%57
  • Korner10%19
  • Açık oyun5%9
  • Taç sonrası4%7
  • Duran top2%4
  • Kontra atak2%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 45 (%83) Sol ayak — 5 (%9) Kafa — 4 (%7) 54 şut
  • Sağ ayak45%83
  • Sol ayak5%9
  • Kafa4%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR54 şut
1-15' — 9 16-30' — 8 31-45' — 7 46-60' — 11 61-75' — 7 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 76-90+'
  • 1-15' 9 %17
  • 16-30' 8 %15
  • 31-45' 7 %13
  • 46-60' 11 %20
  • 61-75' 7 %13
  • 76-90+' 12 %22
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 80 maç
Algeria 4maç 2026
Lens 3maç 2026
Charleroi 73maç 2024–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-02 Charleroi Lens
2024-07-12 Paradou AC R Charleroi SC €1.20m
2021-10-01 Paradou U21 Paradou AC -
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Olympiakos %50 2026-07-28
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2921 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.4Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS37.42921 dk
KARARİzlemeye değer63/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 73.8
Bağlantı kuran forvet 70.2
Çizgi kanadı 66.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %43
Dakika %97
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %52
Dakika %99
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 7.25 7.15 100
Müdahale / 90 1.69 1.4 100
İkili mücadele kazanma 53.31 50 100
Performans skoru 37.4 76 49
Gol / 90 0.15 0.42 36
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam