LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.10 / 90
Kilit pas101.01 / 90
Başarılı dripling80.80 / 90
Kazanılan ikili626.23 / 90
Rating6.66
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
1.010.47
Başarılı dripling
0.801.88
Kazanılan ikili
6.237.03
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
18.
UEFA Europa Conference League2025 · Charleroi · 35 maç
4asist18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Super Cup2022/2023 · Bulgaria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
27
1.279
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas12
Drible16%57 başarı
İkili kazanılan92%62
Müdahale22
Faul1135 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111611 yedek
Kart3
2024/25
38
3.117
0
4
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas32
Drible47%53 başarı
İkili kazanılan229%62
Müdahale63
Faul4478 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11362 yedek
G+A / 900.12
Kart7
2023/24
14
1.156
0
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas7
Drible16%48 başarı
İkili kazanılan79%62
Müdahale25
Faul1326 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1114
G+A / 900.08
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 115415 yedek girdi
KART13
FORMA29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-146%69
- 4-4-214%21
- 3-4-1-23%4
- 4-3-32%3
- 3-4-31%1
- 3-5-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2026 | West BromA | 3-0 | 63 | – | 5.9 | ||
| 18.04.2026 | Sheffield UtdH | 0-2 | 92 | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | Oxford UnitedA | 2-0 | 61 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2026 | CharltonH | 1-1 | 72 | – | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | QPRA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.03.2026 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | 23 | – | 7.0 | ||
| 27.02.2026 | Bristol CityA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2026 | IpswichH | 0-2 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | PrestonA | 2-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 07.02.2026 | SouthamptonA | 1-0 | 3↑ | – | – | ||
| 03.02.2026 | Hull CityA | 0-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 01.01.2026 | BirminghamH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | LeicesterA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2025 | Sheffield WednesdayH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 60 | – | 7.2 | ||
| 04.11.2025 | IpswichA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | MiddlesbroughH | 3-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 22.10.2025 | West BromH | 2-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | Oxford UnitedH | 2-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 01.10.2025 | PortsmouthA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | Hull CityH | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 13.09.2025 | BlackburnH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | DenderH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | AntwerpH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.08.2025 | RAAL La LouvièreA | 1-0 | 78 | – | 6.6 | ||
| 03.08.2025 | St. TruidenH | 1-1 | 98 | – | 7.2 | ||
| 27.07.2025 | OH LeuvenA | 2-2 | 28↑ | – | 6.2 | ||
| 29.05.2025 | AntwerpA | 1-2 | 82 | – | 6.6 | ||
| 24.05.2025 | OH LeuvenH | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | KV MechelenA | 1-1 | 73 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2025 | KVC WesterloH | 4-3 | 89 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | Standard LiegeA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.04.2025 | DenderH | 4-1 | 89 | 1 | – | 6.9 | |
| 22.04.2025 | DenderA | 2-1 | 82 | 1 | 7.0 | ||
| 19.04.2025 | KV MechelenH | 3-0 | 90 | 1 | – | 8.0 | |
| 11.04.2025 | KVC WesterloA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | Standard LiegeH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 16.03.2025 | Club Brugge KVA | 4-2 | 84 | – | 6.5 | ||
| 08.03.2025 | KV MechelenH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.02.2025 | GenkH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | KVC WesterloA | 1-3 | 82 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2025 | AnderlechtH | 0-1 | 74 | – | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | Beerschot WilrijkA | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | DenderH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2025 | GentA | 1-1 | 89 | 3 | 7.5 | ||
| 11.01.2025 | Union St. GilloiseH | 1-2 | 80 | – | 5.6 | ||
| 26.12.2024 | KortrijkA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 21.12.2024 | St. TruidenH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 14.12.2024 | OH LeuvenA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | AntwerpA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | Standard LiegeH | 1-1 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | GenkA | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | KVC WesterloH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.11.2024 | Cercle BruggeA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | OH LeuvenH | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.10.2024 | DenderA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2024 | Club Brugge KVH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.09.2024 | AnderlechtA | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 15.09.2024 | Beerschot WilrijkH | 3-0 | 83 | 1 | 7.3 | ||
| 31.08.2024 | KV MechelenA | 5-2 | 61 | – | 5.9 |
ŞUT1
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-30
Levski Sofia
→
R Charleroi SC
€100k
Levski Sofia
→
R Charleroi SC
€100k
2022-02-04
Crotone
→
Tsarsko Selo
free transfer
Crotone
→
Tsarsko Selo
free transfer
2021-06-30
Pro Vercelli
→
Crotone
End of loan
Pro Vercelli
→
Crotone
End of loan
2020-09-06
Crotone
→
Pro Vercelli
loan transfer
Crotone
→
Pro Vercelli
loan transfer
2020-07-01
Bisceglie
→
Crotone
End of loan
Bisceglie
→
Crotone
End of loan
2020-01-21
Crotone
→
Bisceglie
loan transfer
Crotone
→
Bisceglie
loan transfer
2019-06-30
Gozzano
→
Crotone
End of loan
Gozzano
→
Crotone
End of loan
2019-01-31
Crotone
→
Gozzano
loan transfer
Crotone
→
Gozzano
loan transfer
2019-01-30
Gozzano
→
Crotone
free transfer
Gozzano
→
Crotone
free transfer
2017-07-31
Paris FC U19
→
Gozzano
free transfer
Paris FC U19
→
Gozzano
free transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super League 12026 · Aris Thessalonikis
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 895 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.4Championship 2025
PERFORMANS38.4895 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
62.5
Derinden oyun kurucu
56.5
Box-to-box orta saha
54.2
Top kapan ön libero
33.7
Box-to-box orta saha
28.9
Derinden oyun kurucu
28.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%52
Dakika
%56
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%61
Performans
%55
Dakika
%75
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.66
7.1
94
Dakika güvenliği
59.3
82
72
İkili mücadele kazanma
57.94
58
100
Müdahale / 90
1.81
3.2
57
Performans skoru
38.4
75
51
Pas arası / 90
0.91
2.3
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Andrea GhionEmpoli · 25
%95
0gol
1asist
62scout
Serie B
Timothy TillmanLos Angeles FC · 26
%91
0gol
2asist
59scout
Major League Soccer
Raúl GutiZaragoza · 29
%84
0gol
1asist
62scout
€1.00M
Segunda División
Moi GómezOsasuna · 31
%79
0gol
0asist
55scout
€1.80M
La Liga
Tobias SommerSonderjyske · 24
%78
0gol
4asist
65scout
Superliga
CalegariEyüpspor · 23
%66
1gol
2asist
64scout
Süper Lig
Matheus NunesManchester City · 27
%66
1gol
5asist
64scout
Premier League
Regan SlaterHull City · 26
%60
2gol
2asist
56scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

