Spain · Midfielder
Guido Rodríguez
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.55 / 90
Kilit pas31.65 / 90
Başarılı dripling10.55 / 90
Kazanılan ikili105.49 / 90
Rating6.55
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.14
Şut
0.550.83
Kilit pas
1.651.10
Başarılı dripling
0.550.83
Kazanılan ikili
5.495.94
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Serie B2021/2022 · Italy
🏆
UEFA Youth League2019/2020 · Europe
🥈
Copa del Rey Juvenil2018 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
2
164
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan10%50
Müdahale5
Faul23 kazanılan
İlk 112
2025/26
11
679
1
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas9
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan44%49
Müdahale12
Faul824 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1192 yedek
G+A / 900.27
2022/23
17
56
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan4%44
Müdahale2
Faul12 kazanılan
TOPLAM GOL2
İLK 111623 yedek girdi
KART3
FORMA99
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-121%57
- 4-3-312%32
- 4-1-4-13%8
- 4-4-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ30 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.07.2026 | AarhusH | 0-3 | 81 | 1 | 6.5 | ||
| 21.07.2026 | AarhusA | 1-4 | 83 | – | 6.6 | ||
| 19.03.2026 | Shakhtar DonetskA | 1-2 | 77 | – | 6.9 | ||
| 12.03.2026 | Shakhtar DonetskH | 1-3 | 47 | – | 6.5 | ||
| 26.02.2026 | KuPSH | 1-0 | 75 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 19.02.2026 | KuPSA | 0-2 | 82 | – | 6.3 | ||
| 18.12.2025 | Sigma OlomoucA | 1-2 | 72 | – | 7.7 | ||
| 11.12.2025 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.11.2025 | LausanneH | 2-0 | 59 | – | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | Rayo VallecanoA | 3-2 | 60 | 1 | – | 6.3 | |
| 23.10.2025 | Lincoln Red Imps FCA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | Rapid ViennaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2025 | FK Crvena ZvezdaH | 1-3 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 14.01.2023 | AC MilanH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.01.2023 | SpeziaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2023 | LazioH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2022 | AtalantaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2022 | UdineseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2022 | JuventusH | 0-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 23.10.2022 | BolognaA | 2-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 17.10.2022 | FiorentinaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2022 | AS RomaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2022 | CremoneseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2022 | SalernitanaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.09.2022 | MonzaH | 1-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 05.09.2022 | TorinoA | 1-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 31.08.2022 | NapoliA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2022 | EmpoliH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2022 | SassuoloA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2022 | InterH | 1-2 | –↑ | – | – |
PİYASA DEĞERİ€3.50M-30.0%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 30 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-07-19
Fiorentina U17
→
Fiorentina U19
-
Fiorentina U17
→
Fiorentina U19
-
2016-02-01
Torino U17
→
Fiorentina U17
€500k
Torino U17
→
Fiorentina U17
€500k
2015-07-01
Torino FC Youth
→
Torino U17
-
Torino FC Youth
→
Torino U17
-
2013-07-01
Genoa CFC Youth
→
Torino FC Youth
?
Genoa CFC Youth
→
Torino FC Youth
?
SCOUT RAPORUAggregated only · 652 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.8UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS42.6652 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%67
Dakika
%96
Değer / getiri
%7
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%57
Dakika
%70
Değer / getiri
%15
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nicolò CambiaghiBologna · 25
%95
3gol
4asist
58scout
€16.00M
Serie A
OsoSevilla · 22
%81
2gol
2asist
66scout
€2.00M
La Liga
Leonardo SequeiraHuracan · 30
%79
1gol
1asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Magomed Shapi SuleymanovSporting Kansas City · 26
%73
2gol
3asist
53scout
Major League Soccer
Alejandro OrganistaPuebla · 25
%72
1gol
1asist
50scout
Liga MX
Malick FofanaLyon · 20
%66
2gol
1asist
59scout
Ligue 1
Dan NdoyeNottingham Forest · 25
%65
1gol
1asist
55scout
€3.50M
Premier League
Alexander GilbertMiddlesbrough · 24
%60
1gol
1asist
51scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

Pescara