Mexico · Midfielder
Joel Filipe Organista da Silva
LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.39 / 90
Kilit pas81.57 / 90
Başarılı dripling71.37 / 90
Kazanılan ikili244.70 / 90
Rating6.66
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 96 orta sahalar
- Kilit pas 1.57 %62
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.37 %76
- Pas isabeti %89 %85
- Top kapma 3.52 %76
- İkili mücadele %44 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 460 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Liga de Expansión MX2022/2023 · Mexico
🏆
U20 League2020/2021 Apertura · Mexico
🏆
U20 League2018/2019 Apertura · Mexico
🏆
U17 League2016/2017 Apertura · Mexico
🥈
Liga MX2022/2023 Clausura · Mexico · 2nd Place
🥈
Copa por México2020 · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
6
460
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas8
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan24%44
Müdahale13
Faul103 kazanılan
Ofsayt1
İlk 116
2025/26
34
2.309
1
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas32
Drible17%53 başarı
İkili kazanılan108%50
Müdahale51
Faul3229 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11277 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2022/23
16
23
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%80
Müdahale2
Faul1
2021/22
6
32
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan2%40
Müdahale1
Faul11 kazanılan
TOPLAM GOL1
İLK 11327 yedek girdi
KART5
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 1 %100
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-18%26
- 5-4-17%23
- 4-2-3-15%16
- 3-4-2-14%13
- 4-4-24%13
- 4-3-33%10
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Club AmericaA | 2-0 | 70 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2026 | Santos LagunaH | 3-2 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 18.08.2026 | CF PachucaA | 2-3 | 90 | 0 | 6.3 | ||
| 01.08.2026 | Guadalajara ChivasH | 1-1 | 79 | – | 6.6 | ||
| 22.07.2026 | Cruz AzulA | 2-1 | 77 | – | 6.2 | ||
| 18.07.2026 | FC JuarezA | 0-1 | 55 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | Club QueretaroH | 1-2 | 73 | – | 6.5 | ||
| 22.04.2026 | MonterreyA | 2-1 | 97 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | Guadalajara ChivasA | 5-0 | 60 | 1 | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | LeonH | 0-1 | 79 | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | FC JuarezH | 1-1 | 86 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | Santos LagunaA | 2-1 | 78 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | NecaxaH | 0-0 | 44↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | PachucaA | 2-1 | 47↑ | 1 | 6.3 | ||
| 05.03.2026 | Tigres UANLH | 3-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | Atletico San LuisA | 0-1 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 21.02.2026 | Club AmericaH | 0-4 | 36↑ | 1 | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 2-3 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 07.02.2026 | Club TijuanaA | 0-0 | 57 | – | 7.0 | ||
| 31.01.2026 | TolucaH | 0-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 18.01.2026 | Cruz AzulA | 1-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 13.01.2026 | MazatlánH | 2-1 | 56 | – | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | AtlasA | 1-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 09.11.2025 | LeonA | 1-2 | 67 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 01.11.2025 | Cruz AzulH | 0-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | FC JuarezA | 4-4 | 74 | – | 6.9 | ||
| 22.10.2025 | Club AmericaA | 2-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | Club TijuanaH | 4-3 | 79 | 1 | – | 6.6 | |
| 04.10.2025 | Club QueretaroA | 3-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | Guadalajara ChivasH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 24.09.2025 | PachucaH | 2-2 | 54↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | NecaxaA | 1-0 | 1↑ | 1 | – | ||
| 14.09.2025 | TolucaA | 3-1 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | MonterreyH | 2-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 0-0 | 70 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | Atletico San LuisH | 0-2 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | Tigres UANLA | 7-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 26.07.2025 | Santos LagunaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.07.2025 | MazatlánA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 12.07.2025 | AtlasH | 2-3 | 81 | – | 6.6 | ||
| 25.02.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2024 | NecaxaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | MazatlánA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2022 | Tigres UANLH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2022 | PachucaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.09.2022 | AtlasA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.09.2022 | Club AmericaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.09.2022 | Club TijuanaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.08.2022 | Santos LagunaA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2022 | TolucaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2022 | U.N.A.M. - PumasH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2022 | Club QueretaroA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.08.2022 | NecaxaH | 1-2 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.08.2022 | FC JuarezA | 1-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 27.07.2022 | Cruz AzulH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.07.2022 | MazatlánA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2022 | MonterreyH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.07.2022 | Guadalajara ChivasA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.07.2022 | LeonH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2022 | AtlasA | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT11
GOL0
xG0.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%45
- Korner4%36
- Açık oyun2%18
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%55
- Sol ayak3%27
- Kafa2%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 2 %18
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 3 %27
- 76-90+' 1 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 66 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Tapatío
→
Leones Negros
free transfer
Tapatío
→
Leones Negros
free transfer
2022-12-31
San Luis
→
Tapatío
End of loan
San Luis
→
Tapatío
End of loan
2022-07-01
Tapatío
→
San Luis
loan transfer
Tapatío
→
San Luis
loan transfer
2021-01-01
Guadalajara U20
→
Tapatío
-
Guadalajara U20
→
Tapatío
-
2018-07-01
Guadalajara U17
→
Guadalajara U20
-
Guadalajara U17
→
Guadalajara U20
-
2017-07-01
Chivas II
→
Guadalajara U17
-
Chivas II
→
Guadalajara U17
-
2016-07-01
Chivas Jgd.
→
Chivas II
-
Chivas Jgd.
→
Chivas II
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2309 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.5Liga MX 2025
PERFORMANS25.12309 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%28
Dakika
%93
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%39
Dakika
%96
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Petar SučićInter · 22
%95
2gol
2asist
53scout
€30.00M
Serie A
Pablo RodríguezLech Poznan · 24
%87
1gol
1asist
50scout
€3.50M
UEFA Europa Conference League
Alexander GilbertMiddlesbrough · 24
%75
1gol
1asist
51scout
Championship
Simon HedlundIF Elfsborg · 32
%71
4gol
4asist
51scout
Allsvenskan
Marko DivkovićBrondby · 26
%68
4gol
1asist
53scout
Superliga
Gustavo FerrareisAtlas · 29
%68
0gol
3asist
46scout
Liga MX
Caio PaulistaAtletico-MG · 27
%67
0gol
0asist
39scout
Serie A
Alan BautistaPachuca · 23
%60
3gol
2asist
58scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

