LİGUEFA Champions League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.34 / 90
Şut82.69 / 90
Kilit pas31.01 / 90
Başarılı dripling31.01 / 90
Kazanılan ikili124.03 / 90
Rating7.10
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 24 forvetler
- Gol 0.34 %48
- Şut 2.7 %74
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 1.01 %52
- Drible 1.01 %74
- İkili mücadele %71 %100
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 268 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
UEFA Europa League2024 · Lyon · 10 maç
6gol6.
9.
Ligue 12026 · Lyon · 2 maç
1gol9.
39.
Ligue 12025 · Lyon · 7 maç
2gol39.
1asist60.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Emirates Cup2024 · World · 2nd Place
🥈
Coupe de France2023/2024 · France · 2nd Place
🥈
Super Cup2022/2023 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
7
320
1
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%100 isabet
Kilit pas4
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan14%70
Müdahale3
Faul57 kazanılan
İlk 1152 yedek
G+A / 900.28
2025/26
17
921
2
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%73 isabet
Kilit pas13
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan51%54
Müdahale15
Faul1226 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11116 yedek
G+A / 900.29
Kart1
2024/25
44
2.252
12
5
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%74 isabet
Kilit pas38
Drible34%42 başarı
İkili kazanılan123%51
Müdahale34
Faul2251 kazanılan
Ofsayt11
İlk 112222 yedek
G+A / 900.68
Kart3
2023/24
43
2.043
6
3
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%72 isabet
Kilit pas41
Drible39%55 başarı
İkili kazanılan117%53
Müdahale24
Faul1251 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112023 yedek
G+A / 900.4
Kart1
2022/23
25
708
0
3
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas10
Drible16%55 başarı
İkili kazanılan51%57
Müdahale13
Faul319 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11718 yedek
G+A / 900.38
TOPLAM GOL20
İLK 114246 yedek girdi
KART5
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
- 1-15' 2 %10
- 16-30' 2 %10
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 4 %20
- 61-75' 2 %10
- 76-90+' 10 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-140%48
- 4-3-327%33
- 4-1-4-17%8
- 3-5-24%5
- 3-4-33%4
- 4-3-1-22%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar14aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BrentfordA | 1-1 | 16 | 0 | 6.6 | ||
| 29.08.2026 | Le HavreH | 1-1 | 29 | 0 | 6.7 | ||
| 26.08.2026 | FenerbahçeH | 1-2 | 87 | 1 | 4 | 8.5 | |
| 22.08.2026 | ToulouseA | 0-2 | 7↑ | – | – | ||
| 18.08.2026 | FenerbahçeA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.08.2026 | Sparta PrahaH | 3-0 | 82 | 4 | 6.7 | ||
| 04.08.2026 | Sparta PrahaA | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | LensH | 0-4 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | ToulouseA | 2-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | RennesH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | MonacoH | 1-2 | 5↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | Celta VigoH | 0-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | StrasbourgH | 2-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | FC Basel 1893H | 2-0 | 72 | 4 | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | NiceA | 3-2 | 77 | 1 | 6.3 | ||
| 13.10.2025 | WalesA | 2-4 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 10.10.2025 | FYR MacedoniaH | 0-0 | 16↑ | 2 | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | ToulouseH | 1-2 | 90 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 02.10.2025 | Red Bull SalzburgH | 2-0 | 21↑ | – | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | LilleA | 0-1 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 25.09.2025 | UtrechtA | 0-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 19.09.2025 | AngersH | 1-0 | 89 | 1 | 7.6 | ||
| 14.09.2025 | RennesA | 3-1 | 85 | – | 6.2 | ||
| 07.09.2025 | KazakhstanH | 6-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 04.09.2025 | LiechtensteinA | 0-6 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 31.08.2025 | MarseilleH | 1-0 | 53 | 2 | 7.2 | ||
| 23.08.2025 | MetzH | 3-0 | 86 | 1 | 1 | 8.6 | |
| 16.08.2025 | LensA | 0-1 | 89 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 06.06.2025 | FYR MacedoniaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | AngersH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | MonacoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | LensH | 1-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 26.04.2025 | RennesH | 4-1 | 86 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.04.2025 | Saint EtienneA | 2-1 | 27↑ | – | 7.0 | ||
| 17.04.2025 | Manchester UnitedA | 5-4 | 56↑ | – | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | Le HavreH | 4-2 | 19↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 13.03.2025 | FCSBH | 4-0 | 25↑ | – | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | NiceA | 0-2 | 66 | – | 6.5 | ||
| 06.03.2025 | FCSBA | 1-3 | 22↑ | 2 | 2 | 8.9 | |
| 02.03.2025 | Stade Brestois 29H | 2-1 | 18↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | Paris Saint GermainH | 2-3 | 80 | – | 6.5 | ||
| 16.02.2025 | MontpellierA | 1-4 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | ReimsH | 4-0 | 16↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 23.01.2025 | FenerbahceA | 0-0 | 43 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | ToulouseH | 0-0 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | Stade Brestois 29A | 2-1 | 80 | 1 | – | 6.9 | |
| 04.01.2025 | MontpellierH | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 15.12.2024 | Paris Saint GermainA | 3-1 | 24↑ | 1 | 7.0 | ||
| 12.12.2024 | Eintracht FrankfurtH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 07.12.2024 | AngersA | 0-3 | 89 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 01.12.2024 | NiceH | 4-1 | 77 | 2 | 7.3 | ||
| 28.11.2024 | QarabagA | 1-4 | 82 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 23.11.2024 | ReimsA | 1-1 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | Saint EtienneH | 1-0 | 86 | 3 | 7.5 | ||
| 07.11.2024 | 1899 HoffenheimA | 2-2 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 01.11.2024 | LilleA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 27.10.2024 | AuxerreH | 2-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 24.10.2024 | BesiktasH | 0-1 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Le HavreA | 0-4 | 73 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 06.10.2024 | NantesH | 2-0 | 74 | 1 | 7.2 |
ŞUT33
GOL4
xG3.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%12.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası22%67
- Açık oyun5%15
- Kontra atak3%9
- Duran top1%3
- Taç sonrası1%3
- Korner1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak18%55
- Sol ayak15%45
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
- 1-15' 4 %12
- 16-30' 4 %12
- 31-45' 8 %24
- 46-60' 4 %12
- 61-75' 5 %15
- 76-90+' 8 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 138 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
27 maç
04.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
02.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 755 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.2Ligue 1 2025
PERFORMANS50.8755 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
62.8
Pivot forvet
59.4
Bağlantı kuran forvet
59.3
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%60
Dakika
%66
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%67
Dakika
%73
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.99
7.15
98
Performans skoru
50.8
76
67
Dakika güvenliği
40.7
76
54
İkili mücadele kazanma
53.42
50
100
Müdahale / 90
1.19
1.4
85
Gol / 90
0.24
0.42
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Malik SelloukiLaval · 25
%95
5gol
2asist
67scout
€900K
Ligue 2
Calvin HarrisColorado Rapids · 25
%76
5gol
1asist
65scout
Major League Soccer
Magomed Shapi SuleymanovSporting Kansas City · 26
%69
2gol
3asist
53scout
Major League Soccer
Gabriele AlesiCatanzaro · 21
%66
3gol
0asist
67scout
€600K
Serie B
Assad Al-HamlawiUniversitatea Craiova · 25
%65
2gol
1asist
53scout
UEFA Europa Conference League
Issa SoumaréLe Havre · 25
%64
8gol
5asist
67scout
€7.00M
Ligue 1
Paul SmythQPR · 28
%64
6gol
2asist
60scout
Championship
Steffen TiggesSC Paderborn 07 · 27
%60
6gol
2asist
70scout
€700K
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


