LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.35 / 90
Şut62.10 / 90
Kilit pas72.45 / 90
Başarılı dripling41.40 / 90
Kazanılan ikili93.15 / 90
Rating7.13
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.350.00
Şut
2.101.84
Kilit pas
2.451.10
Başarılı dripling
1.401.47
Kazanılan ikili
3.154.41
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Major League Soccer2023 · Atlanta United FC · 33 maç
12gol16.
16asist1.
10.
Copa del Rey2025 · Atletico Madrid · 5 maç
1asist10.
10.
Liga Profesional Argentina2021 · Velez Sarsfield · 32 maç
6asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Serie A2024 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2024 · South-America
🏆
FIFA World Cup2022 Qatar · World
🥈
MLS All-Star2023 · World · 2nd Place
🥈
CONMEBOL U202019 Chile · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 28 G+A
GolAsist
2026/27
11
502
1
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas10
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan21%49
Müdahale6
Faul66 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 1174 yedek
G+A / 900.18
Kart2
2025/26
45
1.488
3
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%57 isabet
Kilit pas32
Drible21%52 başarı
İkili kazanılan75%44
Müdahale32
Faul1716 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111728 yedek
G+A / 900.24
Kart41
2024/25
55
3.885
9
7
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut81%47 isabet
Kilit pas114
Drible81%59 başarı
İkili kazanılan177%44
Müdahale45
Faul3046 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı21 kaçan
İlk 114312 yedek
G+A / 900.37
Kart9
Kaptan2maçta
2023/24
33
2.909
12
16
7.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut76%58 isabet
Kilit pas100
Drible96%60 başarı
İkili kazanılan182%49
Müdahale24
Faul2560 kazanılan
Penaltı21 kaçan
İlk 1133
G+A / 900.87
Kart61
2022/23
34
2.413
6
7
7.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%47 isabet
Kilit pas85
Drible68%73 başarı
İkili kazanılan125%51
Müdahale24
Faul1831 kazanılan
İlk 11259 yedek
G+A / 900.48
Kart41
2021/22
32
2.316
7
6
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%47 isabet
Kilit pas52
Drible58%64 başarı
İkili kazanılan115%46
Müdahale21
Faul1135 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11266 yedek
G+A / 900.51
Kart1
Kaptan1maçta
2020/21
7
388
2
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas7
Drible11%79 başarı
İkili kazanılan22%52
Müdahale3
Faul67 kazanılan
Penaltı1
İlk 1152 yedek
G+A / 900.46
Kart1
TOPLAM GOL154 penaltı
İLK 117351 yedek girdi
KART16
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 1 %7
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 4 %27
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 6 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-151%44
- 4-4-251%44
- 4-3-35%4
- 5-3-24%3
- 4-1-4-13%3
- 4-3-1-23%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | BanfieldA | 2-3 | 85 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 23.08.2026 | Velez SarsfieldH | 2-2 | 89 | 2 | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | Argentinos JRSH | 2-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 19.07.2026 | SpainA | 1-0 | 0 | 0 | – | ||
| 15.07.2026 | EnglandA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2026 | SwitzerlandH | 3-1 | 30↑ | 3 | 7.2 | ||
| 07.07.2026 | EgyptH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.07.2026 | Cape Verde IslandsH | 3-2 | 64 | – | 6.7 | ||
| 28.06.2026 | JordanA | 1-3 | 32↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.06.2026 | AustriaH | 2-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 17.06.2026 | AlgeriaH | 3-0 | 55 | 1 | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | GironaH | 1-0 | 46↑ | – | 7.2 | ||
| 12.05.2026 | OsasunaA | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | Celta VigoH | 0-1 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 05.05.2026 | ArsenalA | 1-0 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | ValenciaA | 0-2 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 29.04.2026 | ArsenalH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | ElcheA | 3-2 | 30 | – | 4.7 | ||
| 14.04.2026 | BarcelonaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | SevillaA | 2-1 | 91 | 1 | 6.9 | ||
| 08.04.2026 | BarcelonaA | 0-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | BarcelonaH | 1-2 | 93 | – | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | Real MadridA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | TottenhamA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | GetafeH | 1-0 | 66 | – | 6.7 | ||
| 10.03.2026 | TottenhamH | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | Real SociedadH | 3-2 | 54 | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | OviedoA | 0-1 | 72 | 1 | 6.6 | ||
| 24.02.2026 | Club Brugge KVH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | EspanyolH | 4-2 | 21↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.02.2026 | Club Brugge KVA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | Rayo VallecanoA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | Real BetisH | 0-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | LevanteA | 0-0 | 58 | – | 6.9 | ||
| 28.01.2026 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 31↑ | 2 | 6.3 | ||
| 25.01.2026 | MallorcaH | 3-0 | 19↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 21.01.2026 | GalatasarayA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | AlavesH | 1-0 | 62 | 3 | 6.6 | ||
| 04.01.2026 | Real SociedadA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | GironaA | 0-3 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | ValenciaH | 2-1 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 09.12.2025 | PSV EindhovenA | 2-3 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | Athletic ClubA | 1-0 | 62 | 1 | 7.0 | ||
| 02.12.2025 | BarcelonaA | 3-1 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | OviedoH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2025 | InterH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | GetafeA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | LevanteH | 3-1 | 29↑ | 2 | 6.7 | ||
| 04.11.2025 | Union St. GilloiseH | 3-1 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | SevillaH | 3-0 | 22↑ | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 27.10.2025 | Real BetisA | 0-2 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 21.10.2025 | ArsenalA | 4-0 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | OsasunaH | 1-0 | 27↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 30.08.2025 | AlavesA | 1-1 | 73 | 1 | 7.0 | ||
| 23.08.2025 | ElcheH | 1-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | EspanyolA | 2-1 | 68 | 1 | 7.3 | ||
| 17.05.2025 | AngersH | 2-0 | 78 | 1 | 7.9 | ||
| 10.05.2025 | MonacoA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | LensH | 1-2 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 26.04.2025 | RennesH | 4-1 | 90 | 2 | 2 | 7.9 |
ŞUT32
GOL4
xG4.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası21%66
- Açık oyun3%9
- Kontra atak2%6
- Serbest vuruş2%6
- Korner1%3
- Taç sonrası1%3
- Diğer2%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak25%78
- Sol ayak7%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
- 1-15' 5 %16
- 16-30' 5 %16
- 31-45' 8 %25
- 46-60' 1 %3
- 61-75' 5 %16
- 76-90+' 8 %25
AKSİYON HARİTASI1570 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1570
- Pas1037%69
- Top kazanma107%7
- Top teması96%6
- Çalım50%3
- Müdahale45%3
- İkili mücadele40%3
- Faul40%3
- Top kaptırma38%3
- Hava topu23%2
- İsabetsiz şut18%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 217 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-15
Botafogo
→
Lyon
loan transfer
Botafogo
→
Lyon
loan transfer
2018-07-01
Vélez U20
→
Vélez Sarsfield
-
Vélez U20
→
Vélez Sarsfield
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
SakatlıkKadroda yok
1 maç
04.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
09.2025
Muscle bruiseKadroda yok
1 maç
01.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Major League Soccer2022 · Atlanta United FC
1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1318 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.6La Liga 2025
PERFORMANS63.51318 dk
KARARİzlemeye değer69/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
84.4
Box-to-box orta saha
82.9
Derinden oyun kurucu
77.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%91
Dakika
%64
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%91
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.84
1.8
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
63.5
76
84
Müdahale / 90
1.91
1.8
100
Ortalama rating
6.76
7.2
94
Başarılı drible / 90
1.43
1.5
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mohamed NassohNAC Breda · 22
%95
4gol
1asist
70scout
Eredivisie
Edan DiopCercle Brugge · 21
%74
7gol
3asist
74scout
€5.00M
Jupiler Pro League
Sead HakšabanovićMalmo FF · 26
%70
4gol
1asist
67scout
Allsvenskan
Kevin ZenónBoca Juniors · 24
%69
2gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Sascha HorvathLask Linz · 29
%64
2gol
4asist
70scout
€2.00M
Bundesliga
Xavi SimonsTottenham · 22
%64
2gol
5asist
80scout
€1.50M
Premier League
Laurin Ulrich1. FC Magdeburg · 20
%63
3gol
3asist
75scout
€2.50M
2. Bundesliga
Emiliano ViverosArgentinos JRS · 23
%60
1gol
0asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





