LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist11.03 / 90
Şut22.07 / 90
Kilit pas11.03 / 90
Başarılı dripling11.03 / 90
Kazanılan ikili88.28 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.25
Asist
1.030.25
Şut
2.072.25
Kilit pas
1.030.88
Başarılı dripling
1.031.12
Kazanılan ikili
8.286.75
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
14.
Ligue 12022 · Estac Troyes · 34 maç
12gol14.
60.
Ligue 12025 · Stade Brestois 29 · 2 maç
1asist60.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Taça de Portugal2017/2018 · Portugal
🥈
Emirates Cup2024 · World · 2nd Place
🥈
Coupe de France2023/2024 · France · 2nd Place
🥈
Super Cup2018/2019 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
3
87
0
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan8%57
Müdahale3
Faul23 kazanılan
İlk 1121 yedek
G+A / 901.03
2025/26
18
720
2
2
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%28 isabet
Kilit pas7
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan54%50
Müdahale14
Faul1111 kazanılan
İlk 11810 yedek
G+A / 900.5
2024/25
39
1.637
2
4
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%26 isabet
Kilit pas21
Drible26%36 başarı
İkili kazanılan126%41
Müdahale21
Faul2529 kazanılan
Ofsayt19
İlk 111722 yedek
G+A / 900.33
Kart4
2023/24
24
564
2
3
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%82 isabet
Kilit pas13
Drible12%43 başarı
İkili kazanılan39%41
Müdahale8
Faul89 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11420 yedek
G+A / 900.8
Kart1
2022/23
34
2.671
12
3
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%47 isabet
Kilit pas22
Drible55%50 başarı
İkili kazanılan190%43
Müdahale46
Faul3846 kazanılan
Ofsayt22
Penaltı2
İlk 11304 yedek
G+A / 900.51
Kart62
2021/22
30
1.723
3
2
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%45 isabet
Kilit pas17
Drible34%44 başarı
İkili kazanılan125%41
Müdahale40
Faul4126 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112010 yedek
G+A / 900.26
Kart11
2020/21
29
2.168
7
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%50 isabet
Kilit pas10
Drible19%38 başarı
İkili kazanılan140%36
Müdahale23
Faul3840 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11245 yedek
G+A / 900.29
Kart4
TOPLAM GOL272 penaltı
İLK 118973 yedek girdi
KART21
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR27 gol
- 1-15' 4 %15
- 16-30' 8 %30
- 31-45' 2 %7
- 46-60' 5 %19
- 61-75' 5 %19
- 76-90+' 3 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%28
- 4-3-332%25
- 5-4-123%18
- 3-4-2-118%14
- 4-3-1-210%8
- 3-4-38%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Le HavreA | 1-2 | 67 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 29.08.2026 | ToulouseH | 2-2 | 20 | 0 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | Le MansA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2026 | StrasbourgH | 1-2 | 4↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Paris Saint GermainA | 1-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Paris FCA | 4-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 24.04.2026 | LensH | 3-3 | 25↑ | – | 7.0 | ||
| 21.03.2026 | AuxerreA | 3-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | AuxerreH | 2-0 | 15 | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | RennesA | 3-1 | 70 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 05.12.2025 | MonacoH | 1-0 | 58↑ | 1 | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | StrasbourgA | 1-2 | 14↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 23.11.2025 | MetzH | 3-2 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | MarseilleA | 3-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | LyonH | 0-0 | 72 | 2 | 6.3 | ||
| 29.10.2025 | Le HavreA | 1-0 | 33↑ | 3 | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | Paris Saint GermainH | 0-3 | 30↑ | 1 | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | Paris FCH | 1-2 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 29.08.2025 | LensA | 3-1 | 75 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 24.08.2025 | ToulouseA | 2-0 | 84 | 2 | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | LilleH | 3-3 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 17.05.2025 | NiceA | 6-0 | 14↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | MontpellierH | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | MarseilleA | 4-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | LensH | 1-3 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | Saint EtienneA | 3-3 | 18↑ | 2 | 6.2 | ||
| 05.04.2025 | MonacoH | 2-1 | 12↑ | 2 | 7.0 | ||
| 30.03.2025 | ToulouseA | 2-4 | 64 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | StrasbourgA | 0-0 | 77 | 2 | 7.0 | ||
| 19.02.2025 | Paris Saint GermainA | 7-0 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 14.02.2025 | AuxerreH | 2-2 | 69↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 11.02.2025 | Paris Saint GermainH | 0-3 | 26↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.02.2025 | NantesA | 0-2 | 20↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 01.02.2025 | Paris Saint GermainH | 2-5 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 29.01.2025 | Real MadridH | 0-3 | 70 | 5 | 7.3 | ||
| 26.01.2025 | Le HavreA | 0-1 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 22.01.2025 | Shakhtar DonetskA | 2-0 | 71 | – | 6.5 | ||
| 18.01.2025 | RennesA | 1-2 | 69 | 2 | 6.9 | ||
| 11.01.2025 | LyonH | 2-1 | 76 | 3 | 7.3 | ||
| 05.01.2025 | AngersA | 2-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | NantesH | 4-1 | 63 | 1 | 6.6 | ||
| 10.12.2024 | PSV EindhovenH | 1-0 | 69 | 3 | 6.2 | ||
| 06.12.2024 | LilleA | 3-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2024 | StrasbourgH | 3-1 | 67 | 1 | 5.9 | ||
| 26.11.2024 | BarcelonaA | 3-0 | 31↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.11.2024 | MonacoA | 3-2 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | MontpellierA | 3-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 06.11.2024 | Sparta PrahaA | 1-2 | 74 | – | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | NiceH | 0-1 | 69 | 3 | 6.3 | ||
| 26.10.2024 | ReimsA | 1-2 | 76 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 23.10.2024 | Bayer LeverkusenH | 1-1 | 24↑ | 1 | 6.3 | ||
| 19.10.2024 | RennesH | 1-1 | 17↑ | 1 | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | Le HavreH | 2-0 | 57 | 1 | – | 7.5 | |
| 01.10.2024 | Red Bull SalzburgA | 0-4 | 27↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 27.09.2024 | AuxerreA | 3-0 | 29↑ | 3 | 7.3 | ||
| 22.09.2024 | ToulouseH | 2-0 | 66 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 19.09.2024 | Sturm GrazH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2024 | Paris Saint GermainA | 3-1 | 22↑ | – | 6.2 | ||
| 24.08.2024 | MonacoH | 0-2 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 18.08.2024 | RennesA | 3-0 | 14↑ | – | 6.2 |
ŞUT36
GOL2
xG3.2
xG FARKI-1.2under performing
DÖNÜŞÜM%5.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası18%50
- Korner6%17
- Açık oyun6%17
- Kontra atak2%6
- Taç sonrası2%6
- Duran top2%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak19%53
- Sol ayak9%25
- Kafa8%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
- 1-15' 6 %17
- 16-30' 9 %25
- 31-45' 6 %17
- 46-60' 1 %3
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 14 %39
AKSİYON HARİTASI111 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR111
- Pas60%54
- Top teması13%12
- Top kazanma10%9
- Çalım9%8
- Faul6%5
- Kurtarılan şut6%5
- Hava topu2%2
- Müdahale2%2
- Pas arası2%2
- İkili mücadele1%1
PİYASA DEĞERİ€3.50M-12.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ31
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 177 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-08
Troyes
→
Lyon
€6.00m
Troyes
→
Lyon
€6.00m
2024-06-30
Lyon
→
Troyes
End of loan
Lyon
→
Troyes
End of loan
2023-08-30
Troyes
→
Lyon
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€2.00m</i>
Troyes
→
Lyon
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€2.00m</i>
2021-07-31
Dijon
→
Troyes
€3.50m
Dijon
→
Troyes
€3.50m
2019-07-01
Sporting CP U23
→
Dijon
€665k
Sporting CP U23
→
Dijon
€665k
2019-06-30
Desportivo Aves
→
Sporting CP U23
End of loan
Desportivo Aves
→
Sporting CP U23
End of loan
2018-07-16
Sporting CP U23
→
Desportivo Aves
loan transfer
Sporting CP U23
→
Desportivo Aves
loan transfer
2018-07-01
Sporting B
→
Sporting CP U23
-
Sporting B
→
Sporting CP U23
-
2018-06-30
Desportivo Aves
→
Sporting B
End of loan
Desportivo Aves
→
Sporting B
End of loan
2017-07-14
Sporting B
→
Desportivo Aves
loan transfer
Sporting B
→
Desportivo Aves
loan transfer
2015-06-30
BC Branco
→
Sporting B
End of loan
BC Branco
→
Sporting B
End of loan
2015-01-01
Sporting B
→
BC Branco
loan transfer
Sporting B
→
BC Branco
loan transfer
2014-07-01
Sporting U19
→
Sporting B
-
Sporting U19
→
Sporting B
-
2013-07-01
Sintrense Y19
→
Sporting U19
free transfer
Sintrense Y19
→
Sporting U19
free transfer
2012-07-01
Sintrense Y17
→
Sintrense Y19
-
Sintrense Y17
→
Sintrense Y19
-
2010-07-01
Sintrense Y15
→
Sintrense Y17
-
Sintrense Y15
→
Sintrense Y17
-
2008-07-01
Sintrense CJ
→
Sintrense Y15
-
Sintrense CJ
→
Sintrense Y15
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
04.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
6 maç
03.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
5 maç
02.2026
SakatlıkKadroda yok
8 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
3 maç
05.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
5 maç
11.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Ligue 12022 · Estac Troyes
1kırmızı · 34 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 720 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.9Ligue 1 2025
PERFORMANS62.1720 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
72.8
Bağlantı kuran forvet
65.7
Pivot forvet
65.1
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%75
Dakika
%65
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%80
Dakika
%72
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
62.1
76
82
Ortalama rating
6.64
7.15
93
Müdahale / 90
1.75
1.4
100
İkili mücadele kazanma
50.47
50
100
Asist / 90
0.25
0.2
100
Dakika güvenliği
36
76
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Diego PorcelArgentinos JRS · 20
%95
2gol
2asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Paul SmythQPR · 28
%90
6gol
2asist
60scout
Championship
Jackson MulekaKonyaspor · 26
%80
4gol
2asist
60scout
Süper Lig
Tiago TomásVfB Stuttgart · 23
%78
4gol
2asist
70scout
€15.00M
Bundesliga
José HerreraArgentinos JRS · 22
%72
4gol
2asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Maximiliano UrrutiNew England Revolution · 34
%68
2gol
0asist
43scout
Major League Soccer
Talles MagnoCorinthians · 23
%60
1gol
1asist
57scout
Serie A
Christopher ChengSandefjord · 24
%60
5gol
5asist
66scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



