LİGLigue 1
BU SEZON2G · 1A
Gol21.27 / 90
Asist10.63 / 90
Şut42.54 / 90
Kilit pas10.63 / 90
Başarılı dripling31.90 / 90
Kazanılan ikili116.97 / 90
Rating7.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
1.270.25
Asist
0.630.20
Şut
2.541.36
Kilit pas
0.631.36
Başarılı dripling
1.900.81
Kazanılan ikili
6.975.45
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Ligue 12026 · Stade Brestois 29 · 2 maç
2gol4.
1asist5.
5.
Africa Cup of Nations2023 · Mali · 5 maç
2asist5.
16.
Ligue 12023 · Stade Brestois 29 · 25 maç
5asist16.
23.
Africa Cup of Nations2025 · Mali · 2 maç
2gol23.
30.
Ligue 12025 · Stade Brestois 29 · 15 maç
5gol30.
1asist60.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
2
142
2
1
7.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan11%46
Müdahale3
Faul15 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112
G+A / 901.9
2025/26
28
1.802
5
4
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%52 isabet
Kilit pas29
Drible16%29 başarı
İkili kazanılan110%42
Müdahale62
Faul2821 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11235 yedek
G+A / 900.45
Kart7
2024/25
41
1.772
3
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%58 isabet
Kilit pas34
Drible24%52 başarı
İkili kazanılan117%44
Müdahale55
Faul2924 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111823 yedek
G+A / 900.25
Kart1
2023/24
29
1.043
6
6
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%52 isabet
Kilit pas15
Drible14%45 başarı
İkili kazanılan71%43
Müdahale34
Faul2111 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11920 yedek
G+A / 901.04
Kart1
2022/23
35
1.154
2
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas18
Drible18%53 başarı
İkili kazanılan65%40
Müdahale31
Faul159 kazanılan
Penaltı1
İlk 111322 yedek
G+A / 900.31
2021/22
18
348
2
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas7
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan21%44
Müdahale8
Faul14 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11216 yedek
G+A / 900.78
Kart1
TOPLAM GOL201 penaltı
İLK 116888 yedek girdi
KART8
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 9 %45
- 31-45' 3 %15
- 46-60' 3 %15
- 61-75' 4 %20
- 76-90+' 1 %5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-177%56
- 4-3-333%24
- 4-3-1-210%7
- 3-4-1-28%6
- 3-5-25%4
- 4-4-1-15%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | ToulouseH | 2-2 | 75 | 1 | 2 | 7.8 | |
| 22.08.2026 | Le MansA | 2-2 | 67 | 1 | 1 | 2 | 7.6 |
| 17.05.2026 | AngersH | 1-1 | 73 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 13.05.2026 | StrasbourgH | 1-2 | 77 | 2 | 5.9 | ||
| 10.05.2026 | Paris Saint GermainA | 1-0 | 67 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | Paris FCA | 4-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | AuxerreA | 3-0 | 9 | – | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | MonacoA | 2-0 | 88 | 2 | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | Le HavreH | 2-0 | 79 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 01.03.2026 | MetzA | 0-1 | 74 | 2 | 6.6 | ||
| 20.02.2026 | MarseilleH | 2-0 | 79 | 1 | 7.2 | ||
| 07.02.2026 | LorientH | 2-0 | 83 | 1 | 7.0 | ||
| 01.02.2026 | NiceA | 2-2 | 95 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.01.2026 | ToulouseH | 0-2 | 92 | 1 | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | LyonA | 2-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 09.01.2026 | SenegalH | 0-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 03.01.2026 | TunisiaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | MoroccoA | 1-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | RennesA | 3-1 | 81 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 05.12.2025 | MonacoH | 1-0 | 69 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.11.2025 | StrasbourgA | 1-2 | 76 | – | 6.2 | ||
| 23.11.2025 | MetzH | 3-2 | 67 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 19.10.2025 | LorientA | 3-3 | 64 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | NantesH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | AngersA | 0-2 | 75 | 2 | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | NiceH | 4-1 | 79 | 1 | 6.0 | ||
| 14.09.2025 | Paris FCH | 1-2 | 78 | – | 5.7 | ||
| 29.08.2025 | LensA | 3-1 | 75 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 24.08.2025 | ToulouseA | 2-0 | 79 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | LilleH | 3-3 | 96 | 2 | 3 | 8.7 | |
| 17.05.2025 | NiceA | 6-0 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | LilleH | 2-0 | 82 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 04.05.2025 | MontpellierH | 1-0 | 68 | – | 7.0 | ||
| 27.04.2025 | MarseilleA | 4-1 | 21↑ | – | 7.5 | ||
| 20.04.2025 | LensH | 1-3 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | Saint EtienneA | 3-3 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | MonacoH | 2-1 | 13↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | ToulouseA | 2-4 | 74 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 16.03.2025 | ReimsH | 0-0 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 09.03.2025 | AngersH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | LyonA | 2-1 | 11↑ | 1 | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | StrasbourgA | 0-0 | 59 | – | 6.5 | ||
| 19.02.2025 | Paris Saint GermainA | 7-0 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 14.02.2025 | AuxerreH | 2-2 | 77 | 5 | 7.2 | ||
| 11.02.2025 | Paris Saint GermainH | 0-3 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 07.02.2025 | NantesA | 0-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | Paris Saint GermainH | 2-5 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 29.01.2025 | Real MadridH | 0-3 | 61 | 2 | 6.5 | ||
| 26.01.2025 | Le HavreA | 0-1 | 26↑ | 1 | 7.2 | ||
| 22.01.2025 | Shakhtar DonetskA | 2-0 | 60 | – | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | RennesA | 1-2 | 75 | 1 | 7.0 | ||
| 11.01.2025 | LyonH | 2-1 | 76 | – | 7.3 | ||
| 05.01.2025 | AngersA | 2-0 | 27↑ | – | 7.2 | ||
| 15.12.2024 | NantesH | 4-1 | 77 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 10.12.2024 | PSV EindhovenH | 1-0 | 88 | – | 7.0 | ||
| 06.12.2024 | LilleA | 3-1 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | StrasbourgH | 3-1 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 26.11.2024 | BarcelonaA | 3-0 | 69 | – | 6.0 | ||
| 22.11.2024 | MonacoA | 3-2 | 45↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 10.11.2024 | MontpellierA | 3-1 | 28↑ | 1 | 6.6 |
ŞUT48
GOL7
xG5.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%14.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası26%54
- Duran top7%15
- Korner6%12
- Açık oyun5%10
- Kontra atak2%4
- Taç sonrası2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak29%60
- Kafa10%21
- Sol ayak9%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR48 şut
- 1-15' 5 %10
- 16-30' 12 %25
- 31-45' 7 %15
- 46-60' 7 %15
- 61-75' 11 %23
- 76-90+' 6 %12
PİYASA DEĞERİ€9.00M+125.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 153 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-09
JMG Bamako
→
Stade Reims B
?
JMG Bamako
→
Stade Reims B
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
01.2026
Milli takım göreviKadroda yok
2 maç
11.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
2 maç
05.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1784 dk
Takip listesi: İki yönlü orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.0Ligue 1 2025
PERFORMANS64.71784 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
89.6
İleri sekiz
86.2
Derinden oyun kurucu
84.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 263 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%92
Dakika
%80
Değer / getiri
%16
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%92
Dakika
%88
Değer / getiri
%6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
64.7
76
85
Müdahale / 90
3.03
2.5
100
Kilit pas / 90
1.36
1.3
100
Gol / 90
0.25
0.18
100
Asist / 90
0.2
0.2
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Andrew HjulsagerVejle · 30
%95
2gol
4asist
65scout
Superliga
Cameron PuertasWerder Bremen · 27
%69
1gol
2asist
63scout
€7.00M
Bundesliga
Rocco Robert SheinFredrikstad · 22
%67
1gol
4asist
77scout
Eliteserien
Henok TeklabOH Leuven · 27
%66
3gol
0asist
58scout
Jupiler Pro League
Kadir Kaan YurdakulManisa BBSK · 25
%65
1gol
2asist
63scout
1. Lig
Fabio MirettiJuventus · 22
%62
1gol
2asist
64scout
€16.00M
Serie A
Mikkel DamsgaardBrentford · 25
%60
3gol
4asist
66scout
€30.00M
Premier League
Soufian El-FaouziFC Schalke 04 · 23
%60
2gol
5asist
74scout
€4.00M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

