Andrew Hjulsager
Denmark · Midfielder

Andrew Hjulsager

YAŞ30
BOY175 cm
KİLO73 kg
KULÜPVejle
DOĞUM YERİAmager
LİGSuperliga
BU SEZON2G · 4A
Gol20.11 / 90
Asist40.23 / 90
Şut201.15 / 90
Kilit pas241.38 / 90
Başarılı dripling140.80 / 90
Kazanılan ikili885.05 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2025 · 74 orta sahalar
Kilit pas — %73 (1.38) Asist — %85 (0.23) Drible — %62 (0.80) Pas isabeti — %4 (%74) Top kapma — %70 (3.50) İkili mücadele — %32 (%47) 54 ORT. % 73 85 62 4 70 32
  • Kilit pas 1.38 %73
  • Asist 0.23 %85
  • Drible 0.80 %62
  • Pas isabeti %74 %4
  • Top kapma 3.50 %70
  • İkili mücadele %47 %32
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1568 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Jupiler Pro League2020 · Oostende · 37 maç 11asist3.
15. Superliga2025 · Vejle · 23 maç 1gol40. 4asist15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 CupNone · Belgium
🏆 Cup2021/2022 · Belgium
🥈 Super CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2022 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 6 G+A
2020 5 2021 6 2022 6 2023 3 2024 1 2025 6
GolAsist
2025/26 24 1.568 2 4 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaVejle 24 1.568 2 4 6.87
Şut20%35 isabet
Kilit pas24
Drible14%45 başarı
İkili kazanılan88%47
Müdahale48
Faul1518 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11222 yedek
G+A / 900.34
Kart4
2024/25 11 573 0 1 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 11 573 0 1 7.02
Şut9%56 isabet
Kilit pas24
Drible2%18 başarı
İkili kazanılan29%37
Müdahale14
Faul119 kazanılan
İlk 1192 yedek
G+A / 900.16
Kart1
2023/24 26 1.029 2 1 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 21 931 2 1 7.03
UEFA Europa Conference LeagueGent 5 98 0 0 6.90
Şut18%39 isabet
Kilit pas28
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan75%44
Müdahale36
Faul2918 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111313 yedek
G+A / 900.26
Kart3
2022/23 26 1.502 3 3 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 20 1.154 2 3 6.94
UEFA Europa Conference LeagueGent 6 348 1 0 7.10
Şut23%57 isabet
Kilit pas46
Drible6%21 başarı
İkili kazanılan79%42
Müdahale35
Faul3733 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11179 yedek
G+A / 900.36
Kart1
2021/22 26 1.293 3 3 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 24 1.203 3 3 7.06
UEFA Europa Conference LeagueGent 2 90 0 0 6.80
Şut30%50 isabet
Kilit pas35
Drible7%28 başarı
İkili kazanılan60%40
Müdahale25
Faul1523 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111412 yedek
G+A / 900.42
Kart21
2020/21 12 1.025 3 2 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOostende 12 1.025 3 2 7.17
Şut27%41 isabet
Kilit pas19
Drible18%62 başarı
İkili kazanılan58%44
Müdahale23
Faul1513 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1112
G+A / 900.44
Kaptan6maçta
TOPLAM GOL2
İLK 11314 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 15 4-3-3 — 10 3-5-2 — 2 3-1-4-2 — 1 3-4-1-2 — 1 3-4-2-1 — 1 30 maç
  • 4-2-3-115%50
  • 4-3-310%33
  • 3-5-22%7
  • 3-1-4-21%3
  • 3-4-1-21%3
  • 3-4-2-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 OdenseA 0-1 62 6.7
10.05.2026 FC FredericiaH 2-0 60 1 7.3
03.05.2026 Randers FCA 1-0 62 6.3
27.04.2026 FC CopenhagenA 3-0 60 6.6
22.04.2026 SilkeborgH 1-2 58 1 6.3
19.04.2026 FC CopenhagenH 1-4 60 1 6.9
13.04.2026 FC FredericiaA 2-2 62 1 1 7.3
06.04.2026 Randers FCH 1-1 60 6.3
20.03.2026 OdenseH 1-1 28 6.7
16.03.2026 SilkeborgA 1-1 12 1 6.6
13.02.2026 Randers FCA 2-0 90 1 6.3
09.02.2026 FC FredericiaH 2-3 76 6.3
19.10.2025 FC MidtjyllandA 5-1 56 7.0
05.10.2025 FC NordsjaellandH 0-3 64 1 6.7
28.09.2025 SilkeborgA 1-1 60 6.7
21.09.2025 SonderjyskeH 2-2 90 1 1 7.9
15.09.2025 FC FredericiaA 1-1 80 3 6.6
29.08.2025 ViborgH 1-2 90 1 3 7.5
24.08.2025 AarhusA 1-0 66 6.5
17.08.2025 FC MidtjyllandH 0-2 71 2 7.2
10.08.2025 BrondbyA 2-1 79 1 6.2
01.08.2025 OdenseH 4-0 78 1 1 1 8.6
26.07.2025 FC CopenhagenA 2-0 79 7.0
20.07.2025 Randers FCH 1-1 65 3 7.3
20.04.2025 Club Brugge KVH 0-5 45 6.5
05.04.2025 Union St. GilloiseH 0-3 21 1 6.9
30.03.2025 GenkA 4-0 60 1 6.9
02.02.2025 AnderlechtH 1-0 45 6.9
26.01.2025 OH LeuvenA 0-0 76 2 7.5
17.01.2025 CharleroiH 1-1 61 2 7.3
22.12.2024 Standard LiegeA 0-1 45 1 7.2
15.12.2024 Cercle BruggeH 1-1 72 1 6.3
07.12.2024 St. TruidenH 2-0 77 7.0
01.12.2024 KVC WesterloA 2-2 71 1 1 7.7
24.11.2024 AnderlechtA 6-0
02.06.2024 GenkA 0-1 71 1 1 7.3
25.05.2024 St. TruidenH 2-0 11 6.7
18.05.2024 Standard LiegeA 1-4 82 1 8.2
12.05.2024 OH LeuvenH 0-1 45 6.9
04.05.2024 KV MechelenA 2-4 10 1 1 7.5
14.12.2023 Maccabi Tel AvivA 3-1 45 6.2
09.12.2023 RWDMH 4-0
03.12.2023 GenkA 2-2
30.11.2023 Zorya LuhanskH 4-1 31 7.3
26.11.2023 Union St. GilloiseH 1-1 10 6.2
05.11.2023 CharleroiA 1-3
29.10.2023 Standard LiegeH 3-1 19 1 6.9
26.10.2023 BreidablikH 5-0
22.10.2023 Cercle BruggeA 2-0 81 2 7.2
08.10.2023 GenkH 1-1 83 3 7.0
05.10.2023 Maccabi Tel AvivH 2-0 22 7.2
01.10.2023 RWDMA 1-1 52 2 6.9
27.09.2023 AntwerpA 0-0 80 1 6.9
24.09.2023 AS EupenH 2-1 45 2 7.2
21.09.2023 Zorya LuhanskA 1-1
17.09.2023 OH LeuvenA 1-1 68 2 7.2
03.09.2023 Club Brugge KVH 2-1 82 6.6
20.08.2023 St. TruidenH 2-2 11 6.9
13.08.2023 KVC WesterloA 1-3 45 1 7.2
06.08.2023 KV MechelenA 0-1 70 6.9
ŞUT32
GOL2
xG1.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
39' · xG 0.043 87' · xG 0.028 5' · xG 0.065 36' · xG 0.017 64' · xG 0.07 32' · xG 0.144 7' · xG 0.086 4' · xG 0.044 71' · xG 0.037 66' · xG 0.023 57' · xG 0.027 57' · xG 0.046 41' · xG 0.017 26' · xG 0.033 80' · xG 0.074 47' · xG 0.099 17' · xG 0.03 37' · xG 0.015 24' · xG 0.04 56' · xG 0.111 38' · xG 0.016 5' · xG 0.028 45' · xG 0.043 81' · xG 0.081 19' · xG 0.024 15' · xG 0.094 · GOL 47' · xG 0.021 39' · xG 0.019 22' · xG 0.008 29' · xG 0.075 68' · xG 0.012 15' · xG 0.298 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%44) Açık oyun — 8 (%25) Kontra atak — 4 (%12) Duran top — 3 (%9) Korner — 2 (%6) Taç sonrası — 1 (%3) 32 şut
  • Asist sonrası14%44
  • Açık oyun8%25
  • Kontra atak4%12
  • Duran top3%9
  • Korner2%6
  • Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 24 (%75) Sol ayak — 8 (%25) 32 şut
  • Sağ ayak24%75
  • Sol ayak8%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
1-15' — 6 16-30' — 6 31-45' — 8 46-60' — 5 61-75' — 4 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 31-45'
  • 1-15' 6 %19
  • 16-30' 6 %19
  • 31-45' 8 %25
  • 46-60' 5 %16
  • 61-75' 4 %12
  • 76-90+' 3 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 125 maç
Vejle 24maç 2025
Gent 89maç 2021–2024
Oostende 12maç 2020
Denmark U21 2015–2019
Celta Vigo 2016–2018
Denmark 2017–2018
Brondby 2013–2015
Denmark U19 2013–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Gent Vejle
2025-06-30 Gent Vejle
2021-07-01 Oostende Gent
2019-07-12 Celta Vigo Oostende € 500K
2018-07-01 Granada CF Celta Vigo
2018-01-31 Celta Vigo Granada CF
2017-01-31 Brondby Celta Vigo € 1.2M
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Superliga2025 · Vejle 2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1568 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.4Superliga 2025
PERFORMANS67.01568 dk
KARARİzlemeye değer65/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 85.2
Derinden oyun kurucu 81.6
İleri sekiz 81.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %84
Performans %92
Dakika %81
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %92
Performans %94
Dakika %86
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 67 76 88
Müdahale / 90 2.76 2.5 100
Kilit pas / 90 1.38 1.3 100
Asist / 90 0.23 0.2 100
İkili mücadele kazanma 46.81 55 85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam