Nikolaj Flø
Denmark · Midfielder

Nikolaj Flø

YAŞ20
BOY187
KİLO74
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.40 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas41.60 / 90
Başarılı dripling41.60 / 90
Kazanılan ikili135.20 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 69 defanslar
Müdahale — %63 (2.00) Pas arası — %46 (1.20) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %51 (%57) Pas isabeti — %31 (%81) Faul (az iyi) — %12 (1.60) 34 ORT. % 63 46 0 51 31 12
  • Müdahale 2.00 %63
  • Pas arası 1.20 %46
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %57 %51
  • Pas isabeti %81 %31
  • Faul (az iyi) 1.60 %12
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 225 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 1. Division2022/2023 · Denmark
2026/27 5 225 0 1 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKVC Westerlo 5 225 0 1 6.76
Kilit pas4
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan13%57
Müdahale5
Faul42 kazanılan
İlk 1123 yedek
G+A / 900.4
Kart1
2025/26 29 1.719 1 2 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaVejle 29 1.719 1 2 6.83
Şut3%100 isabet
Kilit pas25
Drible32%56 başarı
İkili kazanılan115%60
Müdahale54
Faul916 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111712 yedek
G+A / 900.16
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 112916 yedek girdi
KART4
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 19 4-2-3-1 — 11 3-4-3 — 5 4-4-2 — 3 5-3-2 — 3 3-4-2-1 — 2 43 maç
  • 4-3-319%44
  • 4-2-3-111%26
  • 3-4-35%12
  • 4-4-23%7
  • 5-3-23%7
  • 3-4-2-12%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 Isa SakamotoIsa Sakamoto 1 T. BachT. Bach Flø 2
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 KV MechelenA 0-4 84 1 0 8.0
30.08.2026 Zulte WaregemH 2-2 14 6.7
23.08.2026 Lommel UnitedA 4-0 27 6.2
15.08.2026 GenkA 3-2 19 6.7
08.08.2026 Union St. GilloiseH 1-5 81 6.2
17.05.2026 OdenseA 0-1 90 7.2
10.05.2026 FC FredericiaH 2-0 90 1 7.9
03.05.2026 Randers FCA 1-0 90 7.0
27.04.2026 FC CopenhagenA 3-0 90 6.2
22.04.2026 SilkeborgH 1-2 90 6.9
19.04.2026 FC CopenhagenH 1-4 90 1 1 6.9
13.04.2026 FC FredericiaA 2-2 90 5.9
06.04.2026 Randers FCH 1-1 90 1 6.9
20.03.2026 OdenseH 1-1 90 7.3
16.03.2026 SilkeborgA 1-1 90 1 7.9
01.03.2026 AarhusH 1-2 90 6.7
20.02.2026 FC NordsjaellandA 3-3 90 6.6
13.02.2026 Randers FCA 2-0 45 1 6.9
09.02.2026 FC FredericiaH 2-3 28 6.9
08.12.2025 BrondbyH 2-1 11 6.7
30.11.2025 OdenseA 3-0 45 6.6
23.11.2025 ViborgA 5-2 45 6.3
09.11.2025 FC CopenhagenH 2-0 73 7.3
02.11.2025 SonderjyskeA 2-1 90 6.9
26.10.2025 SilkeborgH 1-2 24 6.9
28.09.2025 SilkeborgA 1-1 59 6.7
21.09.2025 SonderjyskeH 2-2 29 7.2
15.09.2025 FC FredericiaA 1-1
29.08.2025 ViborgH 1-2 90 6.3
24.08.2025 AarhusA 1-0 0
17.08.2025 FC MidtjyllandH 0-2 19 6.0
10.08.2025 BrondbyA 2-1 28 6.7
01.08.2025 OdenseH 4-0 42 7.0
26.07.2025 FC CopenhagenA 2-0 11 6.6
ŞUT6
GOL2
xG0.5
xG FARKI+1.5over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
42' · xG 0.041 70' · xG 0.055 18' · xG 0.283 · GOL 69' · xG 0.119 90' · xG 0.027 24' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%50) Açık oyun — 2 (%33) Duran top — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası3%50
  • Açık oyun2%33
  • Duran top1%17
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 3 (%50) Kafa — 2 (%33) Sağ ayak — 1 (%17) 6 şut
  • Sol ayak3%50
  • Kafa2%33
  • Sağ ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %33
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %33
  • 76-90+' 1 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 34 maç
KVC Westerlo 5maç 2026
Vejle 29maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-24 Vejle KVC Westerlo
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1719 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.9Superliga 2025
PERFORMANS62.31719 dk
KARARİzlemeye değer72/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 84.4
Defansif bek 82.5
Agresif stoper 79.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 117 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %54
Dakika %65
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %69
Dakika %83
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.31 1.4 94
Müdahale / 90 2.83 2.5 100
Dakika güvenliği 100 78 100
Pas hacmi / 90 42.04 48 88
Performans skoru 62.3 74 84
Başarılı drible / 90 1.68 1.1 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam