LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 2A
Gol10.26 / 90
Asist20.52 / 90
Şut71.84 / 90
Kilit pas51.31 / 90
Başarılı dripling61.57 / 90
Kazanılan ikili297.61 / 90
Rating7.31
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 70 defanslar
- Müdahale 2.10 %72
- Pas arası 0.26 %6
- Blok 0.52 %54
- İkili mücadele %64 %80
- Pas isabeti %91 %80
- Faul (az iyi) 0.79 %58
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 343 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Eredivisie2026 · PSV Eindhoven · 3 maç
2asist2.
35.
Eredivisie2025 · PSV Eindhoven · 16 maç
4asist35.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Eredivisie2024/2025 · Holland
🏆
Eredivisie2023/2024 · Holland
🏆
Concacaf Nations League2023/2024 · Nc-America
🏆
Trofeo Joan Gamper2023 · World
🏆
Concacaf Nations League2022/2023 · Nc-America
🏆
Trofeo Joan Gamper2022 · World
🏆
Trofeo Joan Gamper2021 · World
🏆
Copa del Rey2020/2021 · Spain
🏆
Super Cup2019/2020 · Holland
🏆
Concacaf Nations League2019/2020 · Nc-America
🏆
Concacaf U202018 USA · Nc-America
🏆
Jeugdcup U192018/2019 · Holland
🏆
U19 Divisie 12018/2019 · Holland
🥈
Super Cup2024/2025 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2022/2023 · Italy · 2nd Place
🥈
La Liga2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
U19 Divisie 12017/2018 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
9
641
1
2
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas8
Drible16%64 başarı
İkili kazanılan44%57
Müdahale9
Faul518 kazanılan
İlk 119
G+A / 900.42
2025/26
33
2.664
1
6
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas33
Drible53%45 başarı
İkili kazanılan182%52
Müdahale64
Faul2241 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11312 yedek
G+A / 900.24
Kart5
2024/25
8
375
0
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas4
Drible12%63 başarı
İkili kazanılan24%52
Müdahale8
Faul34 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1144 yedek
G+A / 900.24
2023/24
37
2.942
2
7
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%39 isabet
Kilit pas47
Drible81%64 başarı
İkili kazanılan172%57
Müdahale50
Faul1633 kazanılan
İlk 11343 yedek
G+A / 900.28
Kart1
2022/23
23
832
0
1
6.48
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas9
Drible12%39 başarı
İkili kazanılan43%44
Müdahale19
Faul127 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11716 yedek
G+A / 900.11
Kart1
2021/22
36
2.028
0
3
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas20
Drible53%62 başarı
İkili kazanılan138%55
Müdahale49
Faul2226 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112313 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2020/21
46
2.585
3
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas30
Drible41%49 başarı
İkili kazanılan108%45
Müdahale41
Faul2116 kazanılan
Ofsayt3
İlk 113016 yedek
G+A / 900.14
Kart1
TOPLAM GOL5
İLK 117333 yedek girdi
KART7
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-343%43
- 4-2-3-140%40
- 3-1-4-28%8
- 3-4-2-16%6
- 4-4-23%3
- 3-3-1-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları8verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | AjaxA | 1-3 | 90 | 1 | 6.4 | ||
| 30.08.2026 | UtrechtA | 1-6 | 88 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 23.08.2026 | GroningenH | 5-1 | 76 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 15.08.2026 | ExcelsiorA | 1-2 | 89 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 07.07.2026 | BelgiumH | 1-4 | 45 | – | 6.7 | ||
| 02.07.2026 | Bosnia & HerzegovinaH | 2-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 26.06.2026 | TürkiyeA | 3-2 | 14 | 0 | 5.8 | ||
| 19.06.2026 | AustraliaH | 2-0 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 13.06.2026 | ParaguayH | 4-1 | 72 | 0 | 6.4 | ||
| 17.05.2026 | TwenteH | 5-1 | 88 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2026 | GO Ahead EaglesA | 1-4 | 65 | 1 | – | 6.9 | |
| 02.05.2026 | AjaxA | 2-2 | 31↑ | – | 7.3 | ||
| 07.03.2026 | AZ AlkmaarH | 2-1 | 57 | – | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | HeraclesA | 1-3 | 95 | 1 | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | HeerenveenH | 3-1 | 93 | – | 7.3 | ||
| 13.02.2026 | FC VolendamA | 2-1 | 87 | – | 6.3 | ||
| 08.02.2026 | GroningenA | 1-2 | 89 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | FeyenoordH | 3-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 28.01.2026 | Bayern MünchenH | 1-2 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 24.01.2026 | NAC BredaH | 2-2 | 45 | – | 5.9 | ||
| 10.01.2026 | ExcelsiorH | 5-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.12.2025 | UtrechtA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 13.12.2025 | HeraclesH | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 09.12.2025 | Atletico MadridH | 2-3 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 06.12.2025 | HeerenveenA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.11.2025 | FC VolendamH | 3-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 26.11.2025 | LiverpoolA | 1-4 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 22.11.2025 | NAC BredaA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.11.2025 | AZ AlkmaarA | 1-5 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.11.2025 | Olympiakos PiraeusA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 31.10.2025 | Fortuna SittardH | 5-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.10.2025 | FeyenoordA | 2-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 21.10.2025 | NapoliH | 6-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.10.2025 | PEC ZwolleA | 0-4 | 73 | 1 | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | AjaxH | 2-2 | 69 | – | 6.3 | ||
| 16.09.2025 | Union St. GilloiseH | 1-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 13.09.2025 | NEC NijmegenA | 3-5 | 90 | 1 | – | 6.3 | |
| 30.08.2025 | TelstarH | 0-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | GroningenH | 4-2 | 94 | 1 | – | 7.2 | |
| 17.08.2025 | TwenteA | 0-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 09.08.2025 | Sparta RotterdamH | 6-1 | 82 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 18.05.2025 | Sparta RotterdamA | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.05.2025 | HeraclesH | 4-1 | 45 | 1 | – | 6.9 | |
| 11.05.2025 | FeyenoordA | 2-3 | 64↑ | 1 | 7.7 | ||
| 03.05.2025 | Fortuna SittardH | 4-1 | 14↑ | 1 | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | AjaxH | 0-2 | 77 | 1 | 6.2 | ||
| 15.03.2025 | WaalwijkA | 0-3 | 62 | – | 7.2 | ||
| 12.03.2025 | ArsenalA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | HeerenveenH | 2-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 13.04.2024 | VitesseH | 6-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 06.04.2024 | AZ AlkmaarH | 5-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.04.2024 | ExcelsiorA | 0-2 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 30.03.2024 | NEC NijmegenA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.03.2024 | TwenteH | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 13.03.2024 | Borussia DortmundA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.03.2024 | GO Ahead EaglesA | 0-1 | 90 | 1 | 4 | 8.9 | |
| 03.03.2024 | FeyenoordH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.02.2024 | PEC ZwolleA | 1-7 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 20.02.2024 | Borussia DortmundH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 |
ŞUT25
GOL3
xG2.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%12.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%48
- Kontra atak4%16
- Korner4%16
- Açık oyun3%12
- Duran top2%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak16%64
- Sol ayak9%36
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
- 1-15' 3 %12
- 16-30' 2 %8
- 31-45' 7 %28
- 46-60' 6 %24
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 4 %16
PİYASA DEĞERİ€18.00M+12.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ69
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 192 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-01-01
Ajax U19
→
Ajax U21
-
Ajax U19
→
Ajax U21
-
2017-07-01
Ajax U17
→
Ajax U19
-
Ajax U17
→
Ajax U19
-
2016-07-01
Ajax Youth
→
Ajax U17
-
Ajax Youth
→
Ajax U17
-
2012-07-01
Almere City FC
→
Ajax Youth
free transfer
Almere City FC
→
Ajax Youth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Arka adale sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2026
SakatlıkKadroda yok
7 maç
01.2026
DarbeKadroda yok
1 maç
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
3 maç
10.2025
Sağlık sorunuKadroda yok
2 maç
04.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
03.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
22 maç
02.2025
Diz sakatlığıŞüpheli
14 maç
05.2024
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
2 maç
02.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
8 maç
04.2022
Bacak sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2022
Sırt sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2211 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.7Eredivisie 2025
PERFORMANS57.72211 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
88.3
Ayağı iyi stoper
81.3
Defansif bek
79.2
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%48
Dakika
%83
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%57
Dakika
%89
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
54.3
48
100
Dakika güvenliği
100
78
100
Kilit pas / 90
1.14
1.4
81
Müdahale / 90
2.12
2.5
85
Asist / 90
0.2
0.22
91
Başarılı drible / 90
1.75
1.1
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Amar DedićBenfica · 23
%95
1gol
3asist
65scout
€15.00M
Primeira Liga
Yunus Bahadirİstanbulspor · 23
%92
0gol
0asist
66scout
1. Lig
Adrian Nilsen PereiraRosenborg · 26
%84
1gol
1asist
65scout
Eliteserien
Jesús VázquezValencia · 22
%84
0gol
0asist
61scout
€4.00M
La Liga
Marco PalestraCagliari · 20
%69
1gol
4asist
66scout
Serie A
Giorgos VagiannidisSporting CP · 24
%68
0gol
4asist
67scout
Primeira Liga
Diogo HeredaSport Recife · 27
%61
0gol
1asist
56scout
Serie A
Andrei RațiuRayo Vallecano · 27
%60
0gol
4asist
62scout
€18.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



