Devante Cole
Netherlands · Midfielder

Devante Cole

YAŞ21
BOY186
KİLO83
DOĞUM YERİMeerssen
LİGEredivisie
BU SEZON2G · 1A
Gol20.71 / 90
Asist10.35 / 90
Şut93.19 / 90
Kilit pas72.48 / 90
Başarılı dripling31.06 / 90
Kazanılan ikili144.96 / 90
Rating7.47
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 32 forvetler
Gol — %84 (0.71) Şut — %87 (3.2) Asist — %81 (0.35) Kilit pas — %90 (2.48) Drible — %65 (1.06) İkili mücadele — %61 (%47) 78 ORT. % 84 87 81 90 65 61
  • Gol 0.71 %84
  • Şut 3.2 %87
  • Asist 0.35 %81
  • Kilit pas 2.48 %90
  • Drible 1.06 %65
  • İkili mücadele %47 %61
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 254 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
17. Eredivisie2026 · PSV Eindhoven · 3 maç 1gol17.
37. Eredivisie2025 · PSV Eindhoven · 6 maç 3gol37.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 12 G+A
2023 9 2024 12 2025 4 2026 3
GolAsist
2026/27 4 254 2 1 7.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 4 254 2 1 7.47
Şut9%56 isabet
Kilit pas7
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan14%47
Müdahale5
Faul41 kazanılan
İlk 114
G+A / 901.06
Kart1
2025/26 7 472 4 0 7.44
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 6 382 3 0 7.27
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven 1 90 1 0 8.20
Şut8%88 isabet
Kilit pas9
Drible10%42 başarı
İkili kazanılan37%50
Müdahale12
Faul105 kazanılan
İlk 117
G+A / 900.76
Kart1
2024/25 31 1.988 7 5 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAZ Alkmaar 26 1.673 4 5 7.13
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar 5 315 3 0 7.10
Şut58%52 isabet
Kilit pas35
Drible30%48 başarı
İkili kazanılan117%46
Müdahale45
Faul4122 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11247 yedek
G+A / 900.54
Kart6
2023/24 43 1.983 8 1 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAZ Alkmaar 33 1.569 6 1 6.98
UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar 10 414 2 0 7.00
Şut31%52 isabet
Kilit pas28
Drible23%56 başarı
İkili kazanılan97%47
Müdahale44
Faul3319 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112617 yedek
G+A / 900.41
Kart2
TOPLAM GOL14
İLK 11357 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
1-15' — 6 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 1-15'
  • 1-15' 6 %43
  • 16-30' 1 %7
  • 31-45' 3 %21
  • 46-60' 3 %21
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 28 4-3-3 — 13 3-3-1-3 — 1 42 maç
  • 4-2-3-128%67
  • 4-3-313%31
  • 3-3-1-31%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 UtrechtA 1-6 78 1 5 7.2
23.08.2026 GroningenH 5-1 68 1 2 8.7
15.08.2026 ExcelsiorA 1-2 63 1 1 7.3
08.08.2026 Fortuna SittardH 2-2 45 1 6.7
21.09.2025 AjaxH 2-2 40 1 6.0
16.09.2025 Union St. GilloiseH 1-3 90 1 2 8.2
13.09.2025 NEC NijmegenA 3-5 73 1 2 8.2
30.08.2025 TelstarH 0-2 45 1 7.2
23.08.2025 GroningenH 4-2 76 1 1 7.7
17.08.2025 TwenteA 0-2 75 7.2
09.08.2025 Sparta RotterdamH 6-1 73 1 1 7.3
25.05.2025 TwenteH 3-2 90 1 2 7.2
22.05.2025 HeerenveenH 4-1 79 3 6.9
18.05.2025 Almere City FCH 1-1 81 1 1 7.9
14.05.2025 TwenteA 2-3 75 1 1 1 8.3
11.05.2025 GroningenH 3-0 68 1 6.5
04.05.2025 GO Ahead EaglesA 0-3 90 1 3 7.6
24.04.2025 NAC BredaH 1-1 67 2 7.5
13.04.2025 HeraclesA 1-0 72 1 7.0
05.04.2025 FeyenoordH 0-1 35 6.7
01.04.2025 WaalwijkH 2-2 32 2 6.9
29.03.2025 NEC NijmegenA 3-3 9 1 6.3
11.01.2025 PSV EindhovenA 2-2 34 1 6.3
21.12.2024 TwenteH 1-0 90 2 7.0
15.12.2024 NAC BredaA 1-2 90 1 7.0
12.12.2024 LudogoretsA 2-2 79 1 3 7.5
08.12.2024 AjaxH 2-1 66 3 7.0
01.12.2024 HeraclesH 1-0 64 2 7.2
28.11.2024 GalatasarayH 1-1 45 3 6.3
24.11.2024 Sparta RotterdamA 1-2 13 6.3
24.10.2024 TottenhamA 1-0 12 6.3
19.10.2024 PSV EindhovenH 1-2 90 1 7.0
06.10.2024 Fortuna SittardA 1-0 82 1 7.2
03.10.2024 Athletic ClubA 2-0 90 3 6.7
29.09.2024 UtrechtH 1-2 90 2 7.9
25.09.2024 IF ElfsborgH 3-2 89 2 6 8.7
20.09.2024 PEC ZwolleA 1-2 85 1 2 7.2
14.09.2024 HeerenveenH 9-1 80 1 4 8.2
30.08.2024 WaalwijkA 0-3 85 2 4 8.3
25.08.2024 GroningenA 0-0 67 1 7.3
17.08.2024 NEC NijmegenH 1-0 30 6.3
10.08.2024 Almere City FCA 0-1 9 2 6.3
19.05.2024 UtrechtH 3-3 64 1 1 7.6
12.05.2024 GO Ahead EaglesA 0-3 76 2 7.2
05.05.2024 TwenteH 2-1 79 1 2 7.3
28.04.2024 NEC NijmegenA 0-3 81 7.0
13.04.2024 WaalwijkH 3-2 61 7.2
06.04.2024 PSV EindhovenA 5-1 68 1 6.9
03.04.2024 HeraclesA 5-0 45 4 7.6
30.03.2024 VitesseH 2-0 45 2 7.2
17.03.2024 FC VolendamA 0-4 75 6.9
10.03.2024 ExcelsiorH 4-0 59 1 6.6
02.03.2024 Sparta RotterdamA 1-1 76 1 6.7
25.02.2024 AjaxH 2-0 84 2 4 8.6
17.02.2024 Fortuna SittardA 1-2 57 1 6.6
10.02.2024 Almere City FCA 0-0 66 1 6.9
04.02.2024 FeyenoordH 0-1 45 7.0
28.01.2024 HeerenveenA 2-2 21 1 6.3
20.01.2024 PEC ZwolleH 2-2
13.01.2024 TwenteA 2-1 13 1 6.5
ŞUT19
GOL5
xG3.5
xG FARKI+1.5over performing
DÖNÜŞÜM%26.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
65' · xG 0.016 29' · xG 0.373 10' · xG 0.094 9' · xG 0.023 30' · xG 0.615 · GOL 13' · xG 0.054 33' · xG 0.956 3' · xG 0.031 · GOL 49' · xG 0.484 · GOL 32' · xG 0.032 31' · xG 0.016 3' · xG 0.091 33' · xG 0.114 31' · xG 0.166 22' · xG 0.046 17' · xG 0.017 11' · xG 0.066 · GOL 9' · xG 0.042 5' · xG 0.238 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%42) Korner — 7 (%37) Açık oyun — 3 (%16) Kontra atak — 1 (%5) 19 şut
  • Asist sonrası8%42
  • Korner7%37
  • Açık oyun3%16
  • Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 13 (%68) Kafa — 4 (%21) Sol ayak — 1 (%5) Diğer — 1 (%5) 19 şut
  • Sağ ayak13%68
  • Kafa4%21
  • Sol ayak1%5
  • Diğer1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 8 16-30' — 4 31-45' — 5 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 1-15'
  • 1-15' 8 %42
  • 16-30' 4 %21
  • 31-45' 5 %26
  • 46-60' 1 %5
  • 61-75' 1 %5
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 85 maç
PSV Eindhoven 11maç 2025–2026
AZ Alkmaar 74maç 2023–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 MVV Maastricht AZ Alkmaar ?
2022-07-01 MVV U18 MVV Maastricht -
2020-07-01 PSV Yth. MVV U18 free transfer
2013-07-01 Meerssen Yth. PSV Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 SakatlıkŞüpheli 1 maç
05.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 33 maç
09.2025 SakatlıkKadroda yok 8 maç
11.2024 Ayak sakatlığıKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 382 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.6Eredivisie 2025
PERFORMANS67.8382 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 65.2
Pivot forvet 59.1
İçe kat eden kanat 58.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %82
Dakika %54
Değer / getiri %19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %86
Dakika %59
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90 0.71 0.65 100
Performans skoru 67.8 78 87
Tahmini xG / 90 0.539 0.48 100
Şut isabeti 100 48 100
Ortalama rating 7.27 7.15 100
İsabetli şut / 90 1.41 1.8 78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam