Adrián Embarba
Spain · Midfielder

Adrián Embarba

YAŞ33
BOY173 cm
KİLO66 kg
KULÜPAlmeria
DOĞUM YERİMadrid
LİGSegunda División
BU SEZON16G · 11A
Gol160.46 / 90
Asist110.32 / 90
Şut922.65 / 90
Kilit pas681.96 / 90
Başarılı dripling581.67 / 90
Kazanılan ikili2176.24 / 90
Rating7.04
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
Kilit pas — %94 (1.96) Asist — %96 (0.32) Drible — %94 (1.67) Pas isabeti — %5 (%73) Top kapma — %48 (2.56) İkili mücadele — %27 (%45) 61 ORT. % 94 96 94 5 48 27
  • Kilit pas 1.96 %94
  • Asist 0.32 %96
  • Drible 1.67 %94
  • Pas isabeti %73 %5
  • Top kapma 2.56 %48
  • İkili mücadele %45 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3128 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4. Segunda División2025 · Almeria · 43 maç 16gol4. 10asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Segunda División2020/2021 · Spain
🏆 Segunda División2017/2018 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 27 G+A
2021 2 2022 7 2023 5 2024 2 2025 27
GolAsist
2025/26 44 3.128 16 11 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónAlmeria 44 3.128 16 11 7.04
Şut92%51 isabet
Kilit pas68
Drible58%41 başarı
İkili kazanılan217%45
Müdahale70
Faul5364 kazanılan
Ofsayt23
Penaltı21 kaçan
İlk 11377 yedek
G+A / 900.78
Kart91
Kaptan19maçta
2024/25 38 1.633 1 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaRayo Vallecano 38 1.633 1 1 6.70
Şut27%44 isabet
Kilit pas20
Drible22%42 başarı
İkili kazanılan98%42
Müdahale42
Faul2521 kazanılan
Ofsayt14
İlk 111820 yedek
G+A / 900.11
Kart4
2023/24 38 2.485 3 2 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlmeria 38 2.485 3 2 6.91
Şut45%56 isabet
Kilit pas53
Drible46%42 başarı
İkili kazanılan166%45
Müdahale55
Faul3740 kazanılan
Ofsayt16
Penaltı1
İlk 11299 yedek
G+A / 900.18
Kart5
Kaptan3maçta
2022/23 35 1.522 4 3 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlmeria 34 1.488 4 3 6.94
La LigaEspanyol 1 34 0 0 6.90
Şut39%51 isabet
Kilit pas32
Drible45%44 başarı
İkili kazanılan134%45
Müdahale50
Faul2431 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı1
İlk 111817 yedek
G+A / 900.41
Kart51
2021/22 38 2.008 0 2 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaEspanyol 38 2.008 0 2 6.81
Şut36%44 isabet
Kilit pas38
Drible41%51 başarı
İkili kazanılan144%45
Müdahale44
Faul3042 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112414 yedek
G+A / 900.09
Kart4
TOPLAM GOL112 penaltı
İLK 119364 yedek girdi
KART20
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 1 %9
  • 16-30' 1 %9
  • 31-45' 3 %27
  • 46-60' 2 %18
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %36
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 76 4-4-2 — 25 4-3-3 — 23 4-1-4-1 — 13 5-3-2 — 5 4-5-1 — 3 145 maç
  • 4-2-3-176%52
  • 4-4-225%17
  • 4-3-323%16
  • 4-1-4-113%9
  • 5-3-25%3
  • 4-5-13%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
20.06.2026 MalagaHC 1-2 90 1 6.6
14.06.2026 MalagaAC 0-0 90 2 7.2
09.06.2026 CastellónH 3-2 67 1 2 7.3
06.06.2026 CastellónAC 1-1 75 1 7.5
31.05.2026 ValladolidH 1-0 72 3 7.2
24.05.2026 Sporting GijonAC 3-1 90 2 7.0
16.05.2026 Las PalmasH 1-2 82 1 4 6.9
09.05.2026 BurgosA 0-0 62 1 6.7
04.05.2026 MirandesH 4-2 74 1 6.2
26.04.2026 Granada CFA 2-4 80 1 2 6.5
19.04.2026 MalagaHC 3-2 87 2 3 8.6
12.04.2026 Racing SantanderAC 5-1 83 1 4 7.3
05.04.2026 LeganesHC 2-1 63 7.2
02.04.2026 CastellónA 2-0 16 1 6.7
29.03.2026 Real Sociedad IIHC 5-1 90 1 4 6.9
20.03.2026 HuescaA 1-3 89 3 5.9
14.03.2026 ZaragozaA 2-0 32 2 6.3
09.03.2026 Cultural LeonesaH 3-0 25 1 1 6.6
21.02.2026 CordobaH 2-1 25 6.3
13.02.2026 FC AndorraHC 3-2 59 2 6.3
08.02.2026 CadizAC 1-2 66 1 4 6.3
01.02.2026 AD Ceuta FCH 4-2 33 1 2 8.3
25.01.2026 EibarA 1-0 66 2 6.7
17.01.2026 Deportivo La CorunaH 1-2 70 1 1 6.9
10.01.2026 MirandesA 2-2 90 5 6.2
03.01.2026 Granada CFH 3-2 90 1 3 7.0
21.12.2025 MalagaAC 2-1 90 1 7.9
14.12.2025 BurgosHC 1-2 90 1 7.3
06.12.2025 FC AndorraAC 1-2 89 2 7.7
29.11.2025 HuescaHC 0-0 90 2 7.0
26.11.2025 AD Ceuta FCAC 3-2 90 1 1 2 7.6
22.11.2025 LeganesAC 0-3 83 1 4 7.7
16.11.2025 CadizHC 3-0 90 1 1 8.2
01.11.2025 EibarHC 3-1 76 1 2 7.2
26.10.2025 CastellónH 1-0 32 1 6.3
19.10.2025 CordobaA 1-1 70 1 6.3
11.10.2025 ZaragozaH 4-2 90 1 1 6 8.2
27.09.2025 Las PalmasAC 0-1 65 2 5.2
20.09.2025 Sporting GijonH 2-1 90 1 3 7.7
13.09.2025 ValladolidA 3-1 64 2 6.2
07.09.2025 Racing SantanderH 2-3 65 1 3 7.7
29.08.2025 Real Sociedad IIA 2-2 29 1 1 8.2
24.08.2025 Cultural LeonesaA 0-1 89 1 6.3
18.08.2025 AlbaceteH 4-4 70 1 1 4 8.5
24.05.2025 MallorcaH 0-0 8 1 6.9
18.05.2025 Celta VigoA 1-2 60 1 6.3
15.05.2025 Real BetisH 2-2
09.05.2025 Las PalmasA 0-1 59 1 6.3
02.05.2025 GetafeH 1-0 67 2 6.3
24.04.2025 Atletico MadridA 3-0 11 6.9
19.04.2025 ValenciaH 1-1 19 1 6.3
13.04.2025 Athletic ClubA 3-1 20 6.7
04.04.2025 EspanyolH 0-4 15 1 7.0
29.03.2025 AlavesA 0-2 20 1 7.3
16.03.2025 Real SociedadH 2-2 21 6.3
09.03.2025 Real MadridA 2-1 70 2 6.7
01.03.2025 SevillaH 1-1 70 1 7.2
22.02.2025 VillarrealH 0-1 76 6.6
17.02.2025 BarcelonaA 1-0 29 7.0
07.02.2025 ValladolidH 1-0 11 6.7
ŞUT111
GOL15
xG0.0
xG FARKI+15.0over performing
DÖNÜŞÜM%13.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.0 · GOL 53' · xG 0.0 25' · xG 0.0 24' · xG 0.0 52' · xG 0.0 26' · xG 0.0 4' · xG 0.0 56' · xG 0.0 51' · xG 0.0 40' · xG 0.0 27' · xG 0.0 20' · xG 0.0 57' · xG 0.0 55' · xG 0.0 45' · xG 0.0 17' · xG 0.0 7' · xG 0.0 13' · xG 0.0 50' · xG 0.0 23' · xG 0.0 60' · xG 0.0 37' · xG 0.0 17' · xG 0.0 12' · xG 0.0 · GOL 63' · xG 0.0 · GOL 50' · xG 0.0 · GOL 19' · xG 0.0 88' · xG 0.0 78' · xG 0.0 70' · xG 0.0 · GOL 64' · xG 0.0 44' · xG 0.0 41' · xG 0.0 90' · xG 0.0 72' · xG 0.0 78' · xG 0.0 66' · xG 0.0 69' · xG 0.0 10' · xG 0.0 8' · xG 0.0 84' · xG 0.0 · GOL 76' · xG 0.0 59' · xG 0.0 48' · xG 0.0 9' · xG 0.0 9' · xG 0.0 45' · xG 0.0 43' · xG 0.0 2' · xG 0.0 54' · xG 0.0 22' · xG 0.0 37' · xG 0.0 10' · xG 0.0 8' · xG 0.0 42' · xG 0.0 72' · xG 0.0 64' · xG 0.0 12' · xG 0.0 81' · xG 0.0 81' · xG 0.0 75' · xG 0.0 75' · xG 0.0 54' · xG 0.0 45' · xG 0.0 64' · xG 0.0 37' · xG 0.0 · GOL 36' · xG 0.0 45' · xG 0.0 41' · xG 0.0 32' · xG 0.0 15' · xG 0.0 8' · xG 0.0 45' · xG 0.0 29' · xG 0.0 19' · xG 0.0 81' · xG 0.0 · GOL 42' · xG 0.0 3' · xG 0.0 54' · xG 0.0 52' · xG 0.0 23' · xG 0.0 11' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.0 89' · xG 0.0 60' · xG 0.0 45' · xG 0.0 · GOL 87' · xG 0.0 82' · xG 0.0 68' · xG 0.0 51' · xG 0.0 · GOL 48' · xG 0.0 19' · xG 0.0 42' · xG 0.0 13' · xG 0.0 89' · xG 0.0 67' · xG 0.0 61' · xG 0.0 55' · xG 0.0 · GOL 49' · xG 0.0 12' · xG 0.0 27' · xG 0.0 22' · xG 0.0 83' · xG 0.0 · GOL 70' · xG 0.0 62' · xG 0.0 25' · xG 0.0 11' · xG 0.0 · GOL 69' · xG 0.0 58' · xG 0.0 11' · xG 0.0 · GOL 7' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 53 (%48) Açık oyun — 19 (%17) Serbest vuruş — 17 (%15) Kontra atak — 14 (%13) Korner — 3 (%3) Penaltı — 3 (%3) Diğer — 2 (%2) 111 şut
  • Asist sonrası53%48
  • Açık oyun19%17
  • Serbest vuruş17%15
  • Kontra atak14%13
  • Korner3%3
  • Penaltı3%3
  • Diğer2%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 82 (%74) Sol ayak — 24 (%22) Kafa — 4 (%4) Diğer — 1 (%1) 111 şut
  • Sağ ayak82%74
  • Sol ayak24%22
  • Kafa4%4
  • Diğer1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR111 şut
1-15' — 21 16-30' — 17 31-45' — 20 46-60' — 21 61-75' — 18 76-90+' — 14 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 21 1-15'
  • 1-15' 21 %19
  • 16-30' 17 %15
  • 31-45' 20 %18
  • 46-60' 21 %19
  • 61-75' 18 %16
  • 76-90+' 14 %13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 193 maç
Almeria 116maç 2022–2025
Rayo Vallecano 38maç 2024
Espanyol 39maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Rayo Vallecano Almeria
2025-06-29 Rayo Vallecano Almeria
2024-07-26 Almeria Rayo Vallecano
2022-08-24 Espanyol Almeria
2020-01-23 Rayo Vallecano Espanyol € 10M
2013-07-11 Carabanchel Rayo Vallecano
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2022 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3038 dk

Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.5Segunda División 2025
PERFORMANS88.93038 dk
KARARİzlemeye değer71/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük. Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 97.4
Bağlantı kuran forvet 96.4
İçe kat eden kanat 94.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 181 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %99
Dakika %98
Değer / getiri %47
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %99
Dakika %100
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 88.9 76 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 7.05 7.15 99
Gol / 90 0.47 0.42 100
Müdahale / 90 2.01 1.4 100
Şut / 90 2.73 3 91
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam