Argentina · Midfielder
Lucas Robertone
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON1G · 1A
Gol10.07 / 90
Asist10.07 / 90
Şut130.88 / 90
Kilit pas161.08 / 90
Başarılı dripling50.34 / 90
Kazanılan ikili926.20 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 155 orta sahalar
- Kilit pas 1.08 %55
- Asist 0.07 %54
- Drible 0.34 %21
- Pas isabeti %81 %60
- Top kapma 4.11 %87
- İkili mücadele %52 %66
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1335 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
La Liga2022 · Almeria · 37 maç
7asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Segunda División2021/2022 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
23
1.335
1
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%23 isabet
Kilit pas16
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan92%52
Müdahale35
Faul2625 kazanılan
İlk 11158 yedek
G+A / 900.13
Kart81
2025/26
11
28
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%75
Faul13 kazanılan
Kart1
2023/24
33
2.391
0
5
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%43 isabet
Kilit pas34
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan162%59
Müdahale61
Faul3854 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11294 yedek
G+A / 900.19
Kart11
Kaptan28maçta
2022/23
37
2.860
2
7
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%27 isabet
Kilit pas53
Drible27%47 başarı
İkili kazanılan186%55
Müdahale50
Faul3388 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11343 yedek
G+A / 900.28
Kart7
Kaptan5maçta
TOPLAM GOL2
İLK 116911 yedek girdi
KART20
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-142%58
- 4-3-316%22
- 5-3-25%7
- 4-1-4-14%5
- 3-4-1-23%4
- 4-4-23%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Estudiantes L.P.H | 1-0 | 72 | 0 | 7.1 | ||
| 29.08.2026 | Deportivo RiestraA | 1-1 | 69 | 1 | 6.4 | ||
| 23.08.2026 | River PlateA | 2-2 | 89 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2026 | Defensa Y JusticiaH | 1-1 | 80 | 1 | 7.0 | ||
| 08.08.2026 | Boca JuniorsA | 1-1 | 82 | – | 6.6 | ||
| 03.08.2026 | IndependienteH | 1-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 30.07.2026 | Talleres CordobaA | 1-3 | 15↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 24.07.2026 | Instituto CordobaH | 1-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 11.05.2026 | Gimnasia L.P.H | 0-1 | 71 | 1 | 7.9 | ||
| 27.04.2026 | Union Santa FeH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.04.2026 | San LorenzoA | 0-0 | 95 | – | 7.5 | ||
| 14.04.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-0 | 28↑ | – | 7.5 | ||
| 21.03.2026 | LanusH | 0-1 | 78 | 3 | 7.3 | ||
| 14.03.2026 | PlatenseA | 0-2 | 84 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 10.03.2026 | TigreA | 1-1 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 02.03.2026 | Estudiantes L.P.A | 0-1 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 25.02.2026 | Deportivo RiestraH | 0-0 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | River PlateH | 1-0 | 65 | 1 | 6.5 | ||
| 14.02.2026 | Defensa Y JusticiaA | 1-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 09.02.2026 | Boca JuniorsH | 2-1 | 12↑ | 1 | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | IndependienteA | 1-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 27.01.2026 | Talleres CordobaH | 2-1 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 23.01.2026 | Instituto CordobaA | 0-1 | 1↑ | 1 | – | ||
| 03.01.2026 | Granada CFH | 3-2 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 26.11.2025 | AD Ceuta FCA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | LeganesA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.11.2025 | CadizH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | EibarH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | CastellónH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | CordobaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.10.2025 | ZaragozaH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | Deportivo La CorunaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | ValladolidA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.09.2025 | Racing SantanderH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2024 | CadizH | 6-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.05.2024 | MallorcaA | 2-2 | 32↑ | 1 | 6.6 | ||
| 16.05.2024 | BarcelonaHC | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 12.05.2024 | Real BetisAC | 3-2 | 84 | 3 | 7.2 | ||
| 27.04.2024 | GetafeHC | 1-3 | 62 | 1 | 6.6 | ||
| 21.04.2024 | VillarrealHC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.04.2024 | Real SociedadAC | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2024 | OsasunaHC | 0-3 | 77 | – | 6.7 | ||
| 17.03.2024 | Las PalmasAC | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.03.2024 | SevillaH | 2-2 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 01.03.2024 | Celta VigoAC | 1-0 | 68 | – | 7.5 | ||
| 24.02.2024 | Atletico MadridHC | 2-2 | 82 | – | 6.7 | ||
| 18.02.2024 | Granada CFAC | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 12.02.2024 | Athletic ClubHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.02.2024 | ValenciaA | 2-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 26.01.2024 | AlavesHC | 0-3 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 21.01.2024 | Real MadridAC | 3-2 | 85 | 1 | – | 7.7 | |
| 14.01.2024 | GironaHC | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.01.2024 | OsasunaAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.12.2023 | MallorcaHC | 0-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 10.12.2023 | Atletico MadridAC | 2-1 | 86 | 1 | 7.0 | ||
| 03.12.2023 | Real BetisHC | 0-0 | 90 | 2 | 8.2 | ||
| 25.11.2023 | GetafeAC | 2-1 | 75 | 1 | 7.2 | ||
| 11.11.2023 | Real SociedadHC | 1-3 | 71 | – | 6.6 | ||
| 05.11.2023 | AlavesAC | 1-0 | 71 | 2 | 7.5 | ||
| 28.10.2023 | Las PalmasHC | 1-2 | 81 | 1 | 1 | 7.7 |
ŞUT22
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%4.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%55
- Açık oyun4%18
- Serbest vuruş3%14
- Duran top2%9
- Korner1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak18%82
- Sol ayak4%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 5 %23
- 46-60' 5 %23
- 61-75' 3 %14
- 76-90+' 7 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 104 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
10.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
10.2023
SakatlıkŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
La Liga2023 · Almeria
11sarı · 33 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 823 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.0Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS49.2823 dk
KARARVeri yetersiz55/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.7
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
71.6
Derinden oyun kurucu
65.9
Box-to-box orta saha
62.8
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%77
Dakika
%80
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%74
Dakika
%80
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.9
7.1
97
Müdahale / 90
2.62
3.2
82
Performans skoru
49.2
75
66
Pas arası / 90
1.64
2.3
71
Dakika güvenliği
49.7
82
61
İkili mücadele kazanma
54.95
58
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.7.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mathieu ChoinièreLos Angeles FC · 26
%95
2gol
1asist
56scout
Major League Soccer
Tristan MuyumbaAtlanta United FC · 28
%86
1gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Kalani Kossa-RienziSeattle Sounders · 23
%83
1gol
0asist
57scout
Major League Soccer
Simen HestnesKFUM Oslo · 29
%80
1gol
1asist
53scout
Eliteserien
Marky DelgadoLos Angeles FC · 30
%75
1gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Jeppe TverskovSan Diego · 32
%73
0gol
1asist
53scout
Major League Soccer
David KruseIFK Goteborg · 23
%68
1gol
1asist
64scout
Allsvenskan
Mikael UglandStart · 25
%60
0gol
1asist
59scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
