Sergio Akieme
Spain · Defender

Sergio Akieme

YAŞ28
BOY175
KİLO70
KULÜPReims
DOĞUM YERİMadrid
LİGLigue 2
BU SEZON1G · 5A
Gol10.03 / 90
Asist50.15 / 90
Şut250.74 / 90
Kilit pas300.89 / 90
Başarılı dripling100.30 / 90
Kazanılan ikili1113.29 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
Müdahale — %39 (1.36) Pas arası — %23 (0.89) Blok — %25 (0.21) İkili mücadele — %0 (%43) Pas isabeti — %87 (%89) Faul (az iyi) — %30 (1.31) 34 ORT. % 39 23 25 0 87 30
  • Müdahale 1.36 %39
  • Pas arası 0.89 %23
  • Blok 0.21 %25
  • İkili mücadele %43 %0
  • Pas isabeti %89 %87
  • Faul (az iyi) 1.31 %30
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3034 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
12. Ligue 22025 · Reims · 34 maç 5asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Segunda División2021/2022 · Spain
🏆 Segunda División2017/2018 · Spain
🥈 Coupe de France2024/2025 · France · 2nd Place
🥈 La Liga2019/2020 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
2022 1 2023 4 2024 6 2025 6
GolAsist
2025/26 34 3.034 1 5 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Reims 34 3.034 1 5 6.86
Şut25%52 isabet
Kilit pas30
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan111%43
Müdahale46
Faul4424 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1134
G+A / 900.18
Kart7
Kaptan5maçta
2024/25 32 2.721 2 4 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 32 2.721 2 4 6.90
Şut19%37 isabet
Kilit pas25
Drible13%43 başarı
İkili kazanılan90%45
Müdahale36
Faul2822 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11311 yedek
G+A / 900.2
Kart6
2023/24 35 2.494 4 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlmeria 20 1.676 2 0 6.63
Ligue 1Reims 15 818 2 0 6.78
Şut14%50 isabet
Kilit pas23
Drible29%52 başarı
İkili kazanılan109%50
Müdahale38
Faul3527 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11278 yedek
G+A / 900.14
Kart4
2022/23 33 2.305 1 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlmeria 33 2.305 1 0 6.57
Şut17%41 isabet
Kilit pas21
Drible27%60 başarı
İkili kazanılan86%51
Müdahale27
Faul2018 kazanılan
İlk 11276 yedek
G+A / 900.04
Kart5
TOPLAM GOL92 penaltı
İLK 119017 yedek girdi
KART17
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 1 %11
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 3 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %44
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 33 4-3-3 — 31 5-4-1 — 10 4-4-2 — 7 5-3-2 — 7 4-4-1-1 — 5 93 maç
  • 4-2-3-133%35
  • 4-3-331%33
  • 5-4-110%11
  • 4-4-27%8
  • 5-3-27%8
  • 4-4-1-15%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 PAUHC 5-3 90 1 2 6.2
02.05.2026 Le MansA 1-1 90 6.7
25.04.2026 NancyH 1-1 90 1 6.2
18.04.2026 RED Star FC 93H 3-2 90 1 3 7.6
10.04.2026 LavalA 2-2 90 2 6.2
04.04.2026 BoulogneH 0-0 90 2 7.3
21.03.2026 GuingampA 0-2 90 7.0
14.03.2026 RodezH 1-2 90 1 2 6.9
09.03.2026 DunkerqueAC 1-1 90 1 7.0
27.02.2026 MontpellierAC 0-0 90 1 7.2
21.02.2026 AmiensH 0-0 90 6.5
14.02.2026 GrenobleA 0-0 90 1 6.3
06.02.2026 BastiaHC 0-0 90 1 6.7
30.01.2026 Clermont FootA 0-1 90 2 6.9
24.01.2026 Saint EtienneHC 1-0 90 7.3
17.01.2026 Estac TroyesA 2-1 90 7.0
03.01.2026 AnnecyH 2-1 90 7.0
13.12.2025 RED Star FC 93A 0-0 90 6.6
08.12.2025 LavalH 4-0 64 7.7
24.11.2025 MontpellierH 2-0 90 1 7.2
07.11.2025 BastiaA 1-3 90 7.0
01.11.2025 DunkerqueH 1-2 90 1 6.2
28.10.2025 BoulogneA 2-6 90 1 7.5
24.10.2025 Estac TroyesH 0-0 90 7.0
17.10.2025 RodezA 2-2 90 2 6.5
04.10.2025 GrenobleH 2-4 90 6.0
26.09.2025 NancyA 0-1 90 6.9
23.09.2025 Clermont FootH 4-1 90 7.3
20.09.2025 Saint EtienneA 3-2 90 1 6.3
13.09.2025 AnnecyA 1-1 90 6.5
30.08.2025 Le MansH 1-0 90 1 6.9
25.08.2025 PAUA 2-0 90 7.2
16.08.2025 GuingampH 1-0 90 1 7.9
11.08.2025 AmiensA 2-2 90 2 6.5
29.05.2025 MetzH 1-3 105 6.9
21.05.2025 MetzA 1-1 90 1 1 7.3
17.05.2025 LilleA 2-1 90 1 1 7.3
10.05.2025 Saint EtienneH 0-2 45 6.5
02.05.2025 NiceA 1-0 90 6.3
27.04.2025 MontpellierA 0-0 90 7.2
20.04.2025 ToulouseH 1-0 90 1 7.6
11.04.2025 LensA 0-2 90 1 7.9
06.04.2025 StrasbourgH 0-1 90 2 7.3
29.03.2025 MarseilleH 3-1 90 1 7.2
16.03.2025 Stade Brestois 29A 0-0 90 1 7.5
09.03.2025 AuxerreH 0-2 85 6.3
28.02.2025 MonacoA 3-0 90 2 6.3
16.02.2025 AngersH 0-1 90 7.2
09.02.2025 LyonA 4-0 75 6.6
02.02.2025 NantesH 1-2 78 1 6.3
25.01.2025 Paris Saint GermainA 1-1 90 6.7
19.01.2025 Le HavreH 1-1 12 6.7
11.01.2025 NiceH 2-4 90 2 6.2
04.01.2025 Saint EtienneA 3-1 81 2 6.2
14.12.2024 MonacoH 0-0 90 6.6
08.12.2024 StrasbourgA 0-0 90 7.3
29.11.2024 LensH 0-2 90 2 6.0
23.11.2024 LyonH 1-1 90 6.9
10.11.2024 Le HavreA 0-3 90 1 7.9
03.11.2024 ToulouseA 1-0 90 1 7.5
ŞUT32
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%3.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
43' · xG 0.0 43' · xG 0.0 17' · xG 0.0 87' · xG 0.0 76' · xG 0.0 3' · xG 0.0 84' · xG 0.0 40' · xG 0.0 77' · xG 0.0 47' · xG 0.0 24' · xG 0.0 · GOL 81' · xG 0.0 90' · xG 0.0 20' · xG 0.0 8' · xG 0.0 90' · xG 0.0 57' · xG 0.0 7' · xG 0.0 80' · xG 0.0 75' · xG 0.0 66' · xG 0.0 69' · xG 0.0 25' · xG 0.0 71' · xG 0.0 69' · xG 0.0 25' · xG 0.0 75' · xG 0.0 16' · xG 0.0 69' · xG 0.0 45' · xG 0.0 40' · xG 0.0 50' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 23 (%72) Korner — 4 (%12) Açık oyun — 3 (%9) Duran top — 2 (%6) 32 şut
  • Asist sonrası23%72
  • Korner4%12
  • Açık oyun3%9
  • Duran top2%6
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 18 (%56) Sağ ayak — 9 (%28) Kafa — 5 (%16) 32 şut
  • Sol ayak18%56
  • Sağ ayak9%28
  • Kafa5%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR32 şut
1-15' — 3 16-30' — 6 31-45' — 5 46-60' — 3 61-75' — 7 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 3 %9
  • 16-30' 6 %19
  • 31-45' 5 %16
  • 46-60' 3 %9
  • 61-75' 7 %22
  • 76-90+' 8 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 134 maç
Reims 81maç 2023–2025
Almeria 53maç 2022–2023
Barcelona 2019
Rayo Vallecano 2015–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-02-01 UD Almería Stade Reims €6.00m
2024-02-01 Almeria Reims € 6M
2021-07-07 Barcelona Almeria
2021-07-07 Barcelona B UD Almería €4.70m
2021-07-01 Almeria Barcelona
2021-06-30 UD Almería Barcelona B End of loan
2020-09-19 Barcelona B UD Almería loan transfer
2020-09-19 Barcelona Almeria
2019-09-02 Rayo Vallecano Barcelona B €300k
2017-07-01 Rayo B Rayo Vallecano -
2015-07-01 Rayo U19 Rayo B -
2013-07-01 Getafe CF Youth Rayo U19 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
09.2024 Broken jawboneKadroda yok 2 maç
10.2023 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
04.2023 SakatlıkKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Ligue 22025 · Reims 8sarı · 34 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3034 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.5Ligue 2 2025
PERFORMANS49.33034 dk
KARARVeri yetersiz58/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 74.5
Klasik stoper 73.8
Ofansif bek 73.4
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %22
Performans %21
Dakika %99
Değer / getiri %40
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %57
Performans %38
Dakika %98
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 49.03 62 79
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 49.3 76 65
İkili mücadele kazanma 42.53 64 66
Ortalama rating 6.86 7.2 95
Müdahale / 90 1.36 2.2 62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam