Spain · Defender
Alejandro Pozo
LİGEkstraklasa
BU SEZON0G · 1A
Asist10.12 / 90
Şut60.74 / 90
Kilit pas111.35 / 90
Başarılı dripling91.11 / 90
Kazanılan ikili303.69 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 132 orta sahalar
- Kilit pas 1.35 %61
- Asist 0.12 %52
- Drible 1.11 %73
- Pas isabeti %79 %27
- Top kapma 1.72 %16
- İkili mücadele %55 %73
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 731 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Segunda División2021/2022 · Spain
🏆
UEFA Europa League2019/2020 · Europe
🥈
UEFA Super Cup2020/2021 · Europe · 2nd Place
🥈
Segunda División2018/2019 · Spain · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2017 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
10
731
0
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas11
Drible9%69 başarı
İkili kazanılan30%55
Müdahale8
Faul612 kazanılan
İlk 1191 yedek
G+A / 900.12
Kart1
2023/24
36
992
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas13
Drible1%8 başarı
İkili kazanılan31%39
Müdahale19
Faul166 kazanılan
İlk 11927 yedek
Kart3
2022/23
33
1.881
0
3
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas24
Drible12%55 başarı
İkili kazanılan76%48
Müdahale39
Faul1514 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112013 yedek
G+A / 900.14
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 115347 yedek girdi
KART10
FORMA17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-141%45
- 4-3-321%23
- 4-4-216%18
- 4-1-4-16%7
- 5-3-24%4
- 3-4-1-23%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | FiorentinaA | 2-4 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 19.02.2026 | FiorentinaH | 0-3 | 91 | – | 7.0 | ||
| 18.12.2025 | AZ AlkmaarA | 0-0 | 69 | – | 6.6 | ||
| 11.12.2025 | Rayo VallecanoH | 1-2 | 69 | 2 | 6.9 | ||
| 27.11.2025 | KuPSH | 1-0 | 68 | – | 7.6 | ||
| 06.11.2025 | ShkendijaA | 1-1 | 35↑ | – | 6.6 | ||
| 23.10.2025 | StrasbourgA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.10.2025 | Hamrun SpartansH | 1-0 | 76 | 1 | 6.7 | ||
| 14.08.2025 | SilkeborgH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 07.08.2025 | SilkeborgA | 0-1 | 61 | – | 6.2 | ||
| 25.05.2024 | CadizH | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | MallorcaA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2024 | BarcelonaH | 0-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 12.05.2024 | Real BetisA | 3-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | Rayo VallecanoA | 0-1 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 27.04.2024 | GetafeH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | VillarrealH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | Real SociedadA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | OsasunaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2024 | Las PalmasA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2024 | SevillaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2024 | Celta VigoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | Atletico MadridH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2024 | Granada CFA | 1-1 | 25↑ | 2 | 6.7 | ||
| 12.02.2024 | Athletic ClubH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | ValenciaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2024 | AlavesH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2024 | Real MadridA | 3-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 14.01.2024 | GironaH | 0-0 | 27↑ | – | 7.0 | ||
| 04.01.2024 | OsasunaA | 1-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 20.12.2023 | BarcelonaA | 3-2 | 64 | – | 6.2 | ||
| 17.12.2023 | MallorcaH | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 10.12.2023 | Atletico MadridA | 2-1 | 85 | 1 | 6.3 | ||
| 03.12.2023 | Real BetisH | 0-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 25.11.2023 | GetafeA | 2-1 | 22↑ | – | 7.2 | ||
| 11.11.2023 | Real SociedadH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2023 | AlavesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2023 | Las PalmasH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.10.2023 | GironaA | 5-2 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 06.10.2023 | Athletic ClubA | 3-0 | 22↑ | – | 6.2 | ||
| 01.10.2023 | Granada CFH | 3-3 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 26.09.2023 | SevillaA | 5-1 | 81 | – | 5.9 | ||
| 01.09.2023 | Celta VigoH | 2-3 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 26.08.2023 | CadizA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2023 | Real MadridH | 1-3 | 21↑ | – | 7.2 | ||
| 11.08.2023 | Rayo VallecanoH | 0-2 | 66 | – | 6.5 | ||
| 04.06.2023 | EspanyolA | 3-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 28.05.2023 | ValladolidH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.05.2023 | Real SociedadA | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.05.2023 | MallorcaH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.05.2023 | OsasunaA | 3-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 02.05.2023 | ElcheH | 2-1 | 77 | – | 6.5 | ||
| 29.04.2023 | Real MadridA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2023 | GetafeA | 1-2 | 81 | 1 | – | 6.9 | |
| 22.04.2023 | Athletic ClubH | 1-2 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 09.04.2023 | ValenciaH | 2-1 | 24↑ | – | 6.9 | ||
| 02.04.2023 | Celta VigoA | 2-2 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 18.03.2023 | CadizH | 1-1 | 79 | 1 | 7.2 | ||
| 12.03.2023 | SevillaA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 04.03.2023 | VillarrealH | 0-2 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 113 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2023
SakatlıkŞüpheli
2 maç
04.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 731 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.0UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS42.3731 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%32
Dakika
%93
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%29
Dakika
%66
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
DodôFiorentina · 27
%95
1gol
2asist
55scout
€18.00M
Serie A
Yhoan AndzouanaKonyaspor · 29
%93
1gol
4asist
61scout
€800K
Süper Lig
Jeremie FrimpongLiverpool · 25
%80
0gol
1asist
54scout
Premier League
JeftéPalmeiras · 22
%70
0gol
3asist
57scout
Serie A
Lenny VallierNacional · 26
%70
0gol
0asist
52scout
Primeira Liga
Gabriel RojasRacing Club · 28
%70
0gol
5asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Nuno TavaresLazio · 25
%61
0gol
0asist
64scout
€13.00M
Serie A
Bendegúz BollaRapid Vienna · 26
%60
4gol
2asist
61scout
€3.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




