Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut33.86 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling11.29 / 90
Kazanılan ikili33.86 / 90
Rating6.75
KUPALAR
🏆
Championship2024/2025 · England
🏆
Segunda División2021/2022 · Spain
🥈
Premier League 2 Division Two2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
U18 Premier League2017/2018 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
1
70
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan3%33
Müdahale2
Faul1
İlk 111
2025/26
31
1.251
5
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%56 isabet
Kilit pas15
Drible21%41 başarı
İkili kazanılan59%37
Müdahale14
Faul1720 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı2
İlk 111120 yedek
G+A / 900.43
Kart4
2024/25
39
807
6
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%57 isabet
Kilit pas13
Drible18%45 başarı
İkili kazanılan54%41
Müdahale22
Faul1511 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11732 yedek
G+A / 900.89
Kart2
2023/24
31
1.576
3
5
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%46 isabet
Kilit pas25
Drible31%45 başarı
İkili kazanılan72%34
Müdahale12
Faul2724 kazanılan
Ofsayt9
İlk 111615 yedek
G+A / 900.46
Kart112
2022/23
37
1.410
3
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%58 isabet
Kilit pas13
Drible32%50 başarı
İkili kazanılan67%35
Müdahale15
Faul3115 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111324 yedek
G+A / 900.26
Kart6
TOPLAM GOL193 penaltı
İLK 115192 yedek girdi
KART23
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR19 gol
- 1-15' 4 %21
- 16-30' 2 %11
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 4 %21
- 76-90+' 5 %26
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-177%57
- 4-4-228%21
- 4-3-317%12
- 5-3-27%5
- 4-1-4-14%3
- 3-4-1-23%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Bristol CityH | 1-2 | 70 | 3 | 6.8 | ||
| 23.05.2026 | BarcelonaH | 3-1 | 39↑ | 2 | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | Real SociedadA | 3-4 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 14.05.2026 | Rayo VallecanoH | 1-1 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 10.05.2026 | Athletic ClubA | 0-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | Atletico MadridH | 0-2 | 73 | 2 | 6.5 | ||
| 25.04.2026 | GironaH | 2-1 | 84 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 21.04.2026 | MallorcaA | 1-1 | 85 | 3 | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | ElcheA | 1-0 | 85 | 4 | 7.0 | ||
| 05.04.2026 | Celta VigoH | 2-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | SevillaA | 0-2 | 66 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 14.03.2026 | OviedoA | 1-0 | 86 | 2 | 6.0 | ||
| 08.03.2026 | AlavesH | 3-2 | 82 | 2 | 7.7 | ||
| 01.03.2026 | OsasunaH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 22.02.2026 | VillarrealA | 2-1 | 88 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 15.02.2026 | LevanteA | 0-2 | 88 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 08.02.2026 | Real MadridH | 0-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | Real BetisA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | EspanyolH | 3-2 | 5↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | GetafeA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | ElcheH | 1-1 | 13↑ | 1 | 7.2 | ||
| 03.01.2026 | Celta VigoA | 4-1 | 41↑ | – | 6.3 | ||
| 19.12.2025 | MallorcaH | 1-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | Atletico MadridA | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | SevillaH | 1-1 | 29↑ | 1 | 7.3 | ||
| 04.10.2025 | GironaA | 2-1 | 18↑ | 2 | 6.9 | ||
| 30.09.2025 | OviedoH | 1-2 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 23.09.2025 | EspanyolA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Athletic ClubH | 2-0 | 26↑ | 2 | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | BarcelonaA | 6-0 | 33↑ | 1 | 6.3 | ||
| 29.08.2025 | GetafeH | 3-0 | 11↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 18.08.2025 | EvertonH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | PlymouthA | 1-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 28.04.2025 | Bristol CityH | 4-0 | 9↑ | 2 | 3 | 9.3 | |
| 21.04.2025 | Stoke CityH | 6-0 | 24↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.04.2025 | Oxford UnitedA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | PrestonH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2025 | MiddlesbroughA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | LutonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | SwanseaH | 2-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | QPRA | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 12.03.2025 | MillwallH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | PortsmouthA | 1-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | West BromH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2025 | Sheffield UtdA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2025 | SunderlandH | 2-1 | 12↑ | 1 | 6.5 | ||
| 11.02.2025 | WatfordA | 0-4 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 05.02.2025 | CoventryA | 0-2 | 12↑ | 1 | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | CardiffH | 7-0 | 19↑ | 1 | 6.2 | ||
| 27.01.2025 | BurnleyA | 0-0 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 22.01.2025 | NorwichH | 2-0 | 16↑ | 1 | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | Sheffield WednesdayH | 3-0 | 15↑ | 1 | 1 | 2 | 8.3 |
| 04.01.2025 | Hull CityA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2025 | BlackburnH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2024 | DerbyA | 0-1 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 26.12.2024 | Stoke CityA | 0-2 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | Oxford UnitedH | 4-0 | 16↑ | 2 | 6.7 | ||
| 14.12.2024 | PrestonA | 1-1 | 25↑ | 1 | 7.0 | ||
| 10.12.2024 | MiddlesbroughH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | DerbyH | 2-0 | 9↑ | – | 6.3 |
ŞUT55
GOL6
xG7.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%10.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası36%65
- Korner5%9
- Kontra atak4%7
- Açık oyun3%5
- Penaltı3%5
- Duran top2%4
- Diğer2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak37%67
- Sol ayak16%29
- Kafa2%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR55 şut
- 1-15' 2 %4
- 16-30' 6 %11
- 31-45' 9 %16
- 46-60' 6 %11
- 61-75' 15 %27
- 76-90+' 17 %31
AKSİYON HARİTASI825 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %60
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR825
- Pas360%48
- Top teması88%12
- Çalım68%9
- Top kazanma58%8
- Faul47%6
- Kurtarılan şut41%5
- Top kaptırma35%5
- İsabetsiz şut19%3
- Müdahale18%2
- Hava topu17%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 139 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-22
UD Almería
→
Leeds
€7.70m
UD Almería
→
Leeds
€7.70m
2020-08-24
Man Utd U23
→
UD Almería
free transfer
Man Utd U23
→
UD Almería
free transfer
2019-07-01
Man Utd U18
→
Man Utd U23
-
Man Utd U18
→
Man Utd U23
-
2017-07-03
Charlton Athleti
→
Man Utd U18
?
Charlton Athleti
→
Man Utd U18
?
2013-07-01
Anderlecht Yth.
→
Charlton Athleti
free transfer
Anderlecht Yth.
→
Charlton Athleti
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
05.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
6 maç
01.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
La Liga2023 · Almeria
9sarı · 29 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1251 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.5La Liga 2025
PERFORMANS65.21251 dk
KARARİzlemeye değer69/100
ROL UYUMU2025
İçe kat eden kanat
80.8
Bitirici
80.7
Baskıcı forvet
79.7
İçe kat eden kanat
0
Çizgi kanadı
0
Baskıcı forvet
0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%80
Dakika
%65
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%83
Dakika
%84
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
65.2
76
86
Dakika güvenliği
100
72
100
Tahmini xG / 90
0.491
0.35
100
Gol / 90
0.36
0.5
72
İsabetli şut / 90
1.29
1.6
81
Şut isabeti
56.25
44
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Anderson DuarteMazatlán · 21
%95
2gol
0asist
57scout
Liga MX
Anderson JulioFC Dallas · 29
%91
6gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Matheus CunhaManchester United · 26
%88
10gol
1asist
66scout
Premier League
RobertFC Copenhagen · 20
%77
4gol
2asist
74scout
Superliga
Edgar GuerraPuebla · 24
%70
4gol
2asist
67scout
Liga MX
Hyllarion GooreGent · 20
%67
5gol
4asist
79scout
Jupiler Pro League
Remy Labeau LascaryStade Brestois 29 · 22
%65
5gol
1asist
72scout
Ligue 1
Barış EkincierÜmraniyespor · 26
%60
4gol
2asist
60scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



