Bi Christ Hyllarion Goore
Côte d'Ivoire · Attacker

Bi Christ Hyllarion Goore

YAŞ20
KULÜPGent
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Şut212.00 / 90
Kazanılan ikili212.00 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 12.002.17
Kazanılan ikili 12.004.09
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
34. Jupiler Pro League2025 · Gent · 21 maç 2gol37. 3asist34.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
2024 0 2025 9 2026 0
GolAsist
2026/27 1 15 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 1 15 0 0 6.60
Şut2%100 isabet
İkili kazanılan2%50
2025/26 35 1.451 5 4 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 35 1.451 5 4 6.73
Şut35%43 isabet
Kilit pas15
Drible25%54 başarı
İkili kazanılan66%38
Müdahale10
Faul2416 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111421 yedek
G+A / 900.56
Kart2
2024/25 16 579 0 0 6.56
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 14 505 0 0 6.57
UEFA Europa Conference LeagueGent 2 74 0 0 6.50
Şut15%40 isabet
Kilit pas5
Drible11%58 başarı
İkili kazanılan26%42
Müdahale5
Faul74 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11610 yedek
TOPLAM GOL6
İLK 112432 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA45
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 1 %17
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 16 3-4-2-1 — 10 4-2-3-1 — 6 4-3-3 — 5 4-3-1-2 — 4 5-3-2 — 4 45 maç
  • 3-4-1-216%36
  • 3-4-2-110%22
  • 4-2-3-16%13
  • 4-3-35%11
  • 4-3-1-24%9
  • 5-3-24%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ52 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.08.2026 KV MechelenH 2-0 15 2 6.6
31.05.2026 GenkH 0-0 15 6.9
21.05.2026 Union St. GilloiseH 0-0 53 1 6.5
10.05.2026 AnderlechtH 1-1 67 1 1 7.9
03.05.2026 KV MechelenA 1-0 51 2 6.7
26.04.2026 Club Brugge KVH 0-2 32 6.6
22.04.2026 Union St. GilloiseA 0-0 56 1 6.6
19.04.2026 St. TruidenH 0-0
12.04.2026 AnderlechtA 3-1 8 6.5
06.04.2026 KV MechelenH 1-1 23 6.5
22.03.2026 DenderA 1-3 23 6.5
13.03.2026 Zulte WaregemH 2-0
07.02.2026 OH LeuvenH 1-3 54 1 3 7.7
30.01.2026 RAAL La LouvièreA 1-1 5
23.01.2026 Standard LiegeA 0-4 21 1 6.6
18.01.2026 AnderlechtH 4-2 24 1 1 3 7.6
27.12.2025 KVC WesterloH 2-0 80 1 3 7.3
21.12.2025 Club Brugge KVA 2-1 78 1 6.9
14.12.2025 AntwerpH 0-2 68 3 6.3
06.12.2025 Union St. GilloiseA 1-1 77 6.3
30.11.2025 St. TruidenH 1-2 25 1 6.6
22.11.2025 KVC WesterloA 0-0 26 6.9
09.11.2025 GenkH 1-1 73 1 6.2
02.11.2025 OH LeuvenA 4-0 96 3 5.9
25.10.2025 Standard LiegeH 4-0 68 1 7.2
19.10.2025 Zulte WaregemA 4-1 60 2 6.2
03.10.2025 CharleroiH 2-1 30 7.3
28.09.2025 Cercle BruggeA 2-4 23 1 1 7.3
23.09.2025 AnderlechtA 1-0 36 2 6.2
19.09.2025 DenderH 3-0 10 6.3
14.09.2025 AntwerpA 1-2
31.08.2025 Club Brugge KVH 1-1 18 1 1 7.7
16.08.2025 KV MechelenA 1-1 63 4 6.3
09.08.2025 Union St. GilloiseH 2-3 87 1 1 6.3
02.08.2025 RAAL La LouvièreH 1-0 66 6.2
27.07.2025 St. TruidenA 3-1 35 6.5
25.05.2025 Union St. GilloiseA 3-1 28 6.5
18.05.2025 GenkH 1-4
11.05.2025 AntwerpH 0-3 32 6.6
01.05.2025 Club Brugge KVA 4-1 66 3 6.2
27.04.2025 AnderlechtH 0-1 60 3 5.9
23.04.2025 AnderlechtA 5-0 17 6.3
13.04.2025 AntwerpA 0-1 18 6.5
05.04.2025 Union St. GilloiseH 0-3 45 2 7.0
30.03.2025 GenkA 4-0 30 6.6
16.03.2025 KortrijkH 1-2 72 2 6.9
09.03.2025 AntwerpA 0-1 65 6.6
01.03.2025 Club Brugge KVH 1-1 31 3 7.2
23.02.2025 GenkA 0-0 18 6.5
20.02.2025 Real BetisA 0-1 61 1 6.3
16.02.2025 Beerschot WilrijkH 3-2 23 6.6
13.02.2025 Real BetisH 0-3 13 1 6.7
SCOUT RAPORUAggregated only · 1451 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU78.7Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS72.01451 dk
KARARVeri yetersiz64/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 78.9
Baskıcı forvet 78.6
Çizgi kanadı 76.1
Role fit sinyali var ama confidence 44/100 ve risk 52/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %91
Dakika %75
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %90
Dakika %86
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 72 76 95
Ortalama rating 6.73 7.2 94
Asist / 90 0.25 0.32 78
Kilit pas / 90 0.93 1.6 58
Gol / 90 0.31 0.38 82
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam