Sergio Arribas Prieto
Spain · Midfielder

Sergio Arribas Prieto

YAŞ24
BOY173 cm
KİLO64 kg
KULÜPAlmeria
DOĞUM YERİMadrid
LİGSegunda División
BU SEZON26G · 7A
Gol260.61 / 90
Asist70.16 / 90
Şut1022.40 / 90
Kilit pas1002.36 / 90
Başarılı dripling541.27 / 90
Kazanılan ikili1683.96 / 90
Rating7.40
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
Kilit pas — %96 (2.36) Asist — %77 (0.16) Drible — %81 (1.27) Pas isabeti — %72 (%86) Top kapma — %7 (1.37) İkili mücadele — %64 (%50) 66 ORT. % 96 77 81 72 7 64
  • Kilit pas 2.36 %96
  • Asist 0.16 %77
  • Drible 1.27 %81
  • Pas isabeti %86 %72
  • Top kapma 1.37 %7
  • İkili mücadele %50 %64
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3820 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Segunda División2025 · Almeria · 45 maç 26gol1. 7asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 FIFA Intercontinental Cup2022 Morocco · World
🏆 Copa del Rey2022/2023 · Spain
🏆 UEFA Super Cup2022/2023 · Europe
🏆 Super Cup2021/2022 · Spain
🏆 UEFA Champions League2021/2022 · Europe
🏆 La Liga2021/2022 · Spain
🏆 UEFA Youth League2019/2020 · Europe
🥈 Super Cup2022/2023 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2022/2023 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2020/2021 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 33 G+A
2020 0 2022 0 2023 13 2025 33
GolAsist
2025/26 46 3.820 26 7 7.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónAlmeria 46 3.820 26 7 7.40
Şut102%53 isabet
Kilit pas100
Drible54%52 başarı
İkili kazanılan168%50
Müdahale45
Faul2646 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı10
İlk 11451 yedek
G+A / 900.78
Kart4
2023/24 38 2.065 9 4 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlmeria 38 2.065 9 4 7.01
Şut46%48 isabet
Kilit pas42
Drible16%34 başarı
İkili kazanılan110%52
Müdahale32
Faul1442 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112216 yedek
G+A / 900.57
Kart1
2022/23 5 17 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueReal Madrid 2 0 0 0
La LigaReal Madrid 3 17 0 0 6.55
Kilit pas1
2020/21 19 161 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Madrid 12 131 0 0 6.66
UEFA Champions LeagueReal Madrid 7 30 0 0 6.35
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible6%100 başarı
İkili kazanılan13%48
Müdahale3
Faul22 kazanılan
Ofsayt2
Kart1
TOPLAM GOL10
İLK 112630 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 1 %10
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %10
  • 46-60' 3 %30
  • 61-75' 3 %30
  • 76-90+' 2 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 34 4-3-3 — 9 4-4-2 — 3 3-4-3 — 2 3-4-1-2 — 1 3-4-2-1 — 1 50 maç
  • 4-2-3-134%68
  • 4-3-39%18
  • 4-4-23%6
  • 3-4-32%4
  • 3-4-1-21%2
  • 3-4-2-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
20.06.2026 MalagaH 1-2 90 2 6.2
14.06.2026 MalagaA 0-0 83 6.9
09.06.2026 CastellónH 3-2 98 7.2
06.06.2026 CastellónA 1-1 84 1 1 7.7
31.05.2026 ValladolidH 1-0 72 1 3 8.5
24.05.2026 Sporting GijonA 3-1 90 2 6.3
16.05.2026 Las PalmasH 1-2 90 2 7.5
09.05.2026 BurgosA 0-0 80 3 6.2
04.05.2026 MirandesH 4-2 87 7.0
26.04.2026 Granada CFA 2-4 90 3 4 9.2
19.04.2026 MalagaH 3-2 90 3 7.2
12.04.2026 Racing SantanderA 5-1 71 2 6.6
05.04.2026 LeganesH 2-1 78 1 3 7.9
02.04.2026 CastellónA 2-0 74 1 7.0
29.03.2026 Real Sociedad IIH 5-1 68 2 8 9.6
20.03.2026 HuescaA 1-3 81 1 1 7.7
14.03.2026 ZaragozaA 2-0 78 2 7.3
09.03.2026 Cultural LeonesaH 3-0 80 2 2 8.9
27.02.2026 AlbaceteA 1-1 90 1 3 8.2
21.02.2026 CordobaH 2-1 84 3 6.9
13.02.2026 FC AndorraH 3-2 90 1 4 8.5
08.02.2026 CadizA 1-2 79 1 2 7.9
01.02.2026 AD Ceuta FCH 4-2 90 1 1 4 7.0
25.01.2026 EibarA 1-0 83 1 7.2
17.01.2026 Deportivo La CorunaH 1-2 90 6.9
10.01.2026 MirandesA 2-2 90 1 4 7.3
03.01.2026 Granada CFH 3-2 86 1 6.2
21.12.2025 MalagaA 2-1 79 1 4 7.6
14.12.2025 BurgosH 1-2 90 1 6.3
06.12.2025 FC AndorraA 1-2 90 2 4 9.3
29.11.2025 HuescaH 0-0 90 3 7.0
26.11.2025 AD Ceuta FCA 3-2 90 1 2 7.2
22.11.2025 LeganesA 0-3 78 1 7.2
16.11.2025 CadizH 3-0 74 1 3 7.3
01.11.2025 EibarH 3-1 90 1 2 7.3
26.10.2025 CastellónH 1-0 81 1 2 7.0
19.10.2025 CordobaA 1-1 81 1 2 6.6
11.10.2025 ZaragozaH 4-2 90 1 3 7.3
04.10.2025 Deportivo La CorunaA 1-1 90 7.2
27.09.2025 Las PalmasA 0-1 69 1 3 7.7
20.09.2025 Sporting GijonH 2-1 90 1 4 7.9
13.09.2025 ValladolidA 3-1 90 1 1 7.6
07.09.2025 Racing SantanderH 2-3 90 1 2 7.2
29.08.2025 Real Sociedad IIA 2-2 17 6.7
24.08.2025 Cultural LeonesaA 0-1 85 1 6.9
18.08.2025 AlbaceteH 4-4 90 1 5 8.2
25.05.2024 CadizH 6-1 45 2 6 8.2
19.05.2024 MallorcaA 2-2 82 1 1 1 7.9
16.05.2024 BarcelonaH 0-2
12.05.2024 Real BetisA 3-2
05.05.2024 Rayo VallecanoA 0-1 82 7.3
27.04.2024 GetafeH 1-3 28 7.3
21.04.2024 VillarrealH 1-2 14 6.5
14.04.2024 Real SociedadA 2-2
30.03.2024 OsasunaH 0-3 45 6.3
17.03.2024 Las PalmasA 0-1
11.03.2024 SevillaH 2-2 16 1 6.9
01.03.2024 Celta VigoA 1-0 27 6.2
24.02.2024 Atletico MadridH 2-2 21 6.5
18.02.2024 Granada CFA 1-1 65 1 7.5
ŞUT117
GOL25
xG0.0
xG FARKI+25.0over performing
DÖNÜŞÜM%21.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.0 31' · xG 0.0 2' · xG 0.0 72' · xG 0.0 64' · xG 0.0 16' · xG 0.0 57' · xG 0.0 · GOL 26' · xG 0.0 9' · xG 0.0 76' · xG 0.0 38' · xG 0.0 · GOL 23' · xG 0.0 18' · xG 0.0 · GOL 14' · xG 0.0 · GOL 49' · xG 0.0 23' · xG 0.0 21' · xG 0.0 70' · xG 0.0 56' · xG 0.0 74' · xG 0.0 62' · xG 0.0 57' · xG 0.0 54' · xG 0.0 56' · xG 0.0 · GOL 54' · xG 0.0 54' · xG 0.0 45' · xG 0.0 45' · xG 0.0 41' · xG 0.0 19' · xG 0.0 · GOL 16' · xG 0.0 45' · xG 0.0 31' · xG 0.0 · GOL 26' · xG 0.0 19' · xG 0.0 78' · xG 0.0 · GOL 11' · xG 0.0 7' · xG 0.0 · GOL 64' · xG 0.0 62' · xG 0.0 21' · xG 0.0 33' · xG 0.0 · GOL 75' · xG 0.0 20' · xG 0.0 18' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 59' · xG 0.0 45' · xG 0.0 28' · xG 0.0 68' · xG 0.0 17' · xG 0.0 · GOL 12' · xG 0.0 11' · xG 0.0 35' · xG 0.0 6' · xG 0.0 · GOL 79' · xG 0.0 72' · xG 0.0 48' · xG 0.0 9' · xG 0.0 · GOL 1' · xG 0.0 16' · xG 0.0 11' · xG 0.0 21' · xG 0.0 69' · xG 0.0 · GOL 66' · xG 0.0 55' · xG 0.0 40' · xG 0.0 16' · xG 0.0 86' · xG 0.0 · GOL 72' · xG 0.0 43' · xG 0.0 32' · xG 0.0 61' · xG 0.0 · GOL 44' · xG 0.0 32' · xG 0.0 63' · xG 0.0 51' · xG 0.0 5' · xG 0.0 77' · xG 0.0 · GOL 69' · xG 0.0 · GOL 53' · xG 0.0 45' · xG 0.0 69' · xG 0.0 · GOL 45' · xG 0.0 14' · xG 0.0 67' · xG 0.0 45' · xG 0.0 40' · xG 0.0 24' · xG 0.0 19' · xG 0.0 45' · xG 0.0 5' · xG 0.0 · GOL 87' · xG 0.0 88' · xG 0.0 54' · xG 0.0 29' · xG 0.0 25' · xG 0.0 6' · xG 0.0 73' · xG 0.0 · GOL 90' · xG 0.0 85' · xG 0.0 · GOL 72' · xG 0.0 45' · xG 0.0 31' · xG 0.0 11' · xG 0.0 37' · xG 0.0 · GOL 28' · xG 0.0 19' · xG 0.0 46' · xG 0.0 77' · xG 0.0 53' · xG 0.0 82' · xG 0.0 · GOL 75' · xG 0.0 72' · xG 0.0 45' · xG 0.0 16' · xG 0.0 14' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 71 (%61) Açık oyun — 15 (%13) Kontra atak — 10 (%9) Penaltı — 10 (%9) Korner — 4 (%3) Serbest vuruş — 4 (%3) Diğer — 3 (%3) 117 şut
  • Asist sonrası71%61
  • Açık oyun15%13
  • Kontra atak10%9
  • Penaltı10%9
  • Korner4%3
  • Serbest vuruş4%3
  • Diğer3%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 83 (%71) Sağ ayak — 18 (%15) Kafa — 16 (%14) 117 şut
  • Sol ayak83%71
  • Sağ ayak18%15
  • Kafa16%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR117 şut
1-15' — 17 16-30' — 25 31-45' — 24 46-60' — 16 61-75' — 23 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 25 16-30'
  • 1-15' 17 %15
  • 16-30' 25 %21
  • 31-45' 24 %21
  • 46-60' 16 %14
  • 61-75' 23 %20
  • 76-90+' 12 %10
PİYASA DEĞERİ€15.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 108 maç
Almeria 84maç 2023–2025
Real Madrid 24maç 2020–2022
Real Madrid II 2019–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-09 RM Castilla UD Almería €6.00m
2020-08-28 Real Madrid U19 RM Castilla -
2019-07-01 Real Madrid U18 Real Madrid U19 -
2017-07-01 Real Madrid U17 Real Madrid U18 -
2016-07-01 R.Madrid Yth. Real Madrid U17 -
2012-07-01 Leganés Youth R.Madrid Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2022 HastalıkKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Deportivo A Coruña %50 2026-08-21
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3730 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.1Segunda División 2025
PERFORMANS68.53730 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 90.4
Numara 10 89.1
Box-to-box orta saha 88.4
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %95
Dakika %100
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %94
Dakika %100
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.39 1.8 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 68.5 76 90
Ortalama rating 7.43 7.2 100
Gol / 90 0.63 0.22 100
Başarılı drible / 90 1.3 1.5 87
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam