LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.28 / 90
Şut10.28 / 90
Kilit pas10.28 / 90
Başarılı dripling10.28 / 90
Kazanılan ikili71.96 / 90
Rating6.43
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 58 defanslar
- Müdahale 0.84 %9
- Pas arası 0.28 %5
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %50 %16
- Pas isabeti %87 %47
- Faul (az iyi) 0.56 %63
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 322 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
12.
UEFA Champions League2026 · Levski Sofia · 5 maç
1asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Segunda División2021/2022 · Spain
🏆
Copa del Rey2018/2019 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
4
322
0
1
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan7%50
Müdahale3
Faul2
İlk 114
G+A / 900.28
2025/26
46
1.134
0
1
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas13
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan41%45
Müdahale19
Faul2015 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111036 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2023/24
36
979
0
1
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas11
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan43%51
Müdahale11
Faul1013 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111125 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2022/23
28
1.122
1
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas13
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan40%48
Müdahale22
Faul75 kazanılan
İlk 111117 yedek
G+A / 900.24
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 113147 yedek girdi
KART5
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%51
- 4-3-319%27
- 4-4-27%10
- 4-1-4-13%4
- 5-3-23%4
- 3-4-1-22%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | AEK Athens FCA | 4-0 | 86 | 1 | 5.7 | ||
| 18.08.2026 | AEK Athens FCH | 0-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 11.08.2026 | Kairat AlmatyA | 0-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 14.07.2026 | Borac Banja LukaH | 4-0 | 69 | 1 | 0 | – | |
| 20.06.2026 | MalagaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.06.2026 | MalagaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.06.2026 | CastellónH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.06.2026 | CastellónA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2026 | ValladolidH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | Sporting GijonA | 3-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 16.05.2026 | Las PalmasH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | BurgosA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | MirandesH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Granada CFA | 2-4 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | MalagaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Racing SantanderA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | LeganesH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2026 | CastellónA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 29.03.2026 | Real Sociedad IIH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | HuescaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | ZaragozaA | 2-0 | 32↑ | – | 6.3 | ||
| 09.03.2026 | Cultural LeonesaH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.02.2026 | AlbaceteA | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | CordobaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2026 | FC AndorraH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | CadizA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | AD Ceuta FCH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | EibarA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-2 | 84 | – | 6.0 | ||
| 10.01.2026 | MirandesA | 2-2 | 80 | 2 | 6.3 | ||
| 03.01.2026 | Granada CFH | 3-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | MalagaA | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 14.12.2025 | BurgosH | 1-2 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | FC AndorraA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | HuescaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 26.11.2025 | AD Ceuta FCA | 3-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | LeganesA | 0-3 | 45 | 1 | – | 6.3 | |
| 16.11.2025 | CadizH | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | EibarH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | CastellónH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | CordobaA | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 11.10.2025 | ZaragozaH | 4-2 | 45↑ | – | 5.9 | ||
| 04.10.2025 | Deportivo La CorunaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | Las PalmasA | 0-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | Sporting GijonH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | ValladolidA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.09.2025 | Racing SantanderH | 2-3 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 29.08.2025 | Real Sociedad IIA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | Cultural LeonesaA | 0-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 18.08.2025 | AlbaceteH | 4-4 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 25.05.2024 | CadizH | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | MallorcaA | 2-2 | 82 | – | 7.3 | ||
| 16.05.2024 | BarcelonaH | 0-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 12.05.2024 | Real BetisA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2024 | Rayo VallecanoA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2024 | GetafeH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | VillarrealH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | Real SociedadA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | OsasunaH | 0-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.03.2024 | Las PalmasA | 0-1 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT13
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun3%23
- Asist sonrası3%23
- Duran top3%23
- Korner3%23
- Taç sonrası1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 4 %31
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 3 %23
- 76-90+' 4 %31
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 118 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Valencia U19
→
Valencia B
-
Valencia U19
→
Valencia B
-
2016-07-01
Valencia CF You
→
Valencia U19
-
Valencia CF You
→
Valencia U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
10.2022
SakatlıkKadroda yok
5 maç
09.2022
SakatlıkŞüpheli
2 maç
09.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1134 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.2Segunda División 2025
PERFORMANS55.01134 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
72.8
Klasik stoper
71.8
Ayağı iyi stoper
71.4
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%34
Dakika
%43
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%50
Dakika
%74
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
91.2
80
100
Pas hacmi / 90
39.68
42
94
Performans skoru
55
74
74
İkili mücadele kazanma
45.05
58
78
Müdahale / 90
1.51
3
50
Pas arası / 90
1.27
1.9
67
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Elías PereyraInstituto Cordoba · 26
%95
0gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Luca VignaliSpezia · 29
%92
1gol
0asist
65scout
€500K
Serie B
Peyton MillerNew England Revolution · 18
%88
2gol
2asist
69scout
Major League Soccer
Oscar KrusnellHaugesund · 26
%78
0gol
0asist
63scout
Eliteserien
Sergio AkiemeReims · 28
%66
1gol
5asist
56scout
Ligue 2
Akim AbdallahGuingamp · 28
%62
0gol
0asist
68scout
€600K
Ligue 2
Kamil Ahmet ÇörekçiHatayspor · 33
%60
0gol
0asist
47scout
1. Lig
Harry ClarkeCharlton · 24
%60
0gol
2asist
66scout
€3.00M
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



UD Almería