Abdel Hakim Abdallah
Comoros · Defender

Abdel Hakim Abdallah

YAŞ28
BOY170
KİLO68
KULÜPGuingamp
DOĞUM YERİTroyes
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut130.58 / 90
Kilit pas220.99 / 90
Başarılı dripling30.13 / 90
Kazanılan ikili632.83 / 90
Rating6.59
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
Müdahale — %53 (1.53) Pas arası — %86 (1.53) Blok — %36 (0.27) İkili mücadele — %9 (%49) Pas isabeti — %34 (%81) Faul (az iyi) — %68 (0.94) 48 ORT. % 53 86 36 9 34 68
  • Müdahale 1.53 %53
  • Pas arası 1.53 %86
  • Blok 0.27 %36
  • İkili mücadele %49 %9
  • Pas isabeti %81 %34
  • Faul (az iyi) 0.94 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2005 dakika oynadı.
2025/26 29 2.028 0 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Guingamp 28 2.005 0 0 6.59
Africa Cup of NationsComoros 1 23 0 0 6.20
Şut13%31 isabet
Kilit pas22
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan64%49
Müdahale35
Faul2117 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11236 yedek
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 1121 yedek girdi
FORMA3
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 1 4-4-2 — 1 5-3-2 — 1 3 maç
  • 3-4-1-21%33
  • 4-4-21%33
  • 5-3-21%33
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
09.05.2026 Clermont FootA 1-0
02.05.2026 BastiaH 0-1 90 1 6.3
17.04.2026 PAUA 2-1 90 6.6
10.04.2026 GrenobleH 1-1 90 2 6.6
21.03.2026 ReimsH 0-2 90 1 6.7
13.03.2026 AmiensH 1-0 90 1 7.6
06.03.2026 LavalA 2-2 90 6.6
28.02.2026 RodezH 0-0 90 7.2
23.02.2026 Le MansA 1-1 90 6.5
14.02.2026 Saint EtienneH 1-2 90 1 6.3
06.02.2026 DunkerqueA 0-0 90 2 7.2
30.01.2026 MontpellierA 3-1 90 1 5.3
24.01.2026 Estac TroyesH 1-0 90 1 7.3
21.12.2025 MoroccoA 2-0 23 6.2
12.12.2025 RodezA 2-1 12 7.2
05.12.2025 AnnecyH 0-3 59 6.6
22.11.2025 AmiensA 1-2
08.11.2025 PAUH 2-2 90 6.5
31.10.2025 LavalH 2-0 90 7.2
28.10.2025 GrenobleA 0-0 90 6.9
03.10.2025 NancyH 2-2 90 6.0
27.09.2025 Saint EtienneA 2-3 90 1 6.3
23.09.2025 DunkerqueH 2-1 14 6.7
20.09.2025 Estac TroyesA 5-2 90 1 5.3
15.09.2025 MontpellierH 1-0 64 1 6.9
30.08.2025 BastiaA 1-3 56 7.0
23.08.2025 RED Star FC 93H 0-4 58 5.9
16.08.2025 ReimsA 1-0 90 6.2
09.08.2025 Le MansH 3-3 32 6.5
ŞUT14
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.0 79' · xG 0.0 53' · xG 0.0 18' · xG 0.0 30' · xG 0.0 17' · xG 0.0 19' · xG 0.0 90' · xG 0.0 75' · xG 0.0 41' · xG 0.0 18' · xG 0.0 80' · xG 0.0 28' · xG 0.0 15' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 4 (%29) Korner — 4 (%29) Asist sonrası — 3 (%21) Duran top — 2 (%14) Kontra atak — 1 (%7) 14 şut
  • Açık oyun4%29
  • Korner4%29
  • Asist sonrası3%21
  • Duran top2%14
  • Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 13 (%93) Sağ ayak — 1 (%7) 14 şut
  • Sol ayak13%93
  • Sağ ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 1 16-30' — 6 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 16-30'
  • 1-15' 1 %7
  • 16-30' 6 %43
  • 31-45' 1 %7
  • 46-60' 1 %7
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 4 %29
PİYASA DEĞERİ€600K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 29 maç
Guingamp 28maç 2025
Comoros 1maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-29 Rodez Guingamp
2025-07-29 Rodez AF Guingamp free transfer
2022-07-11 Grenoble Rodez
2022-07-11 Grenoble Rodez AF ?
2019-07-01 ESTAC Troyes B Grenoble ?
2019-07-01 Tours Grenoble
2019-06-30 Tours FC ESTAC Troyes B End of loan
2018-07-31 ESTAC Troyes B Tours FC loan transfer
2018-07-01 Estac Troyes Tours
2015-07-01 Troyes U19 ESTAC Troyes B -
2014-07-01 Troyes U17 Troyes U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2005 dk

Takip listesi: Agresif savunma profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.2Ligue 2 2025
PERFORMANS61.22005 dk
KARARİzlemeye değer64/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 82.0
Defansif bek 81.3
Klasik stoper 80.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %62
Dakika %76
Değer / getiri %39
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %87
Performans %66
Dakika %87
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 49.78 62 80
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 61.2 76 80
İkili mücadele kazanma 48.84 64 76
Pas arası / 90 1.53 1.8 85
Müdahale / 90 1.53 2.2 70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam