Kamil Ahmet Çörekçi
Türkiye · Defender

Kamil Ahmet Çörekçi

YAŞ33
BOY173 cm
KİLO74 kg
DOĞUM YERİLondon
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas10.12 / 90
Başarılı dripling40.46 / 90
Kazanılan ikili343.93 / 90
Rating6.76
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 0.121.17
Başarılı dripling 0.460.15
Kazanılan ikili 3.933.79
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Super Cup2020/2021 · Turkey
🏆 Cup2019/2020 · Turkey
🥈 Süper Lig2019/2020 · Turkey · 2nd Place
🥈 Cup2013/2014 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
2020 1 2021 3 2022 1 2023 0 2024 2 2025 0
GolAsist
2025/26 21 1.396 0 0 6.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigKasımpaşa 12 778 0 0 6.76
1. LigHatayspor 9 618 0 0 6.24
Şut1
Kilit pas9
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan60%54
Müdahale34
Faul1913 kazanılan
İlk 11174 yedek
Kart61
Kaptan8maçta
2024/25 25 1.738 0 2 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigHatayspor 25 1.738 0 2 6.76
Şut5
Kilit pas13
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan80%52
Müdahale45
Faul1217 kazanılan
İlk 11214 yedek
G+A / 900.1
Kart8
Kaptan21maçta
2023/24 25 1.734 0 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigHatayspor 25 1.734 0 0 6.88
Şut5%20 isabet
Kilit pas7
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan83%50
Müdahale49
Faul2014 kazanılan
İlk 11196 yedek
Kart3
Kaptan19maçta
2022/23 17 1.434 0 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigHatayspor 17 1.434 0 1 6.78
Şut3
Kilit pas19
Drible14%67 başarı
İkili kazanılan63%55
Müdahale38
Faul116 kazanılan
İlk 11161 yedek
G+A / 900.06
Kart5
Kaptan16maçta
2021/22 30 2.526 0 3 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigHatayspor 30 2.526 0 3 6.88
Şut1%100 isabet
Kilit pas23
Drible16%59 başarı
İkili kazanılan141%54
Müdahale85
Faul2619 kazanılan
İlk 11282 yedek
G+A / 900.11
Kart4
2020/21 28 895 0 1 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigTrabzonspor 28 895 0 1 6.71
Şut4%50 isabet
Kilit pas6
Drible12%75 başarı
İkili kazanılan53%55
Müdahale22
Faul1111 kazanılan
İlk 111018 yedek
G+A / 900.1
Kart4
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL0
İLK 113810 yedek girdi
KART16
FORMA2
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 27 4-1-4-1 — 11 4-3-3 — 3 5-3-2 — 2 3-4-3 — 1 4-4-2 — 1 45 maç
  • 4-2-3-127%60
  • 4-1-4-111%24
  • 4-3-33%7
  • 5-3-22%4
  • 3-4-31%2
  • 4-4-21%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 Rui PedroRui Pedro 1 B. BoutobbaB. Boutobba Çörekçi 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 GalatasarayH 1-0 90 6.7
09.05.2026 GenclerbirligiA 3-2 88 6.2
03.05.2026 KocaelisporH 1-1 91 6.9
24.04.2026 Istanbul BasaksehirA 4-0
04.04.2026 KayserisporH 2-0 80 7.3
19.03.2026 BesiktasA 2-1 73 6.2
15.03.2026 EyüpsporH 1-0 94 7.2
23.02.2026 FenerbahceA 1-1 101 7.6
09.02.2026 Gazişehir GaziantepA 2-1 77 6.0
30.01.2026 SamsunsporH 0-1 84 6.7
23.01.2026 TrabzonsporA 2-1
18.01.2026 AntalyasporH 0-0
15.12.2025 SakaryasporAC 3-0 90 6.7
08.12.2025 SarıyerHC 0-3 90 1 6.9
22.11.2025 PendiksporHC 0-1 45 6.9
31.10.2025 Erzurum BBHC 0-3 14 3.0
24.10.2025 SivassporAC 1-1 97 7.2
18.10.2025 Yeni ÇorumsporHC 1-4 90 6.6
28.09.2025 BandırmasporHC 0-3 90 6.3
23.09.2025 76 Iğdır BelediyesporA 4-2 45 6.0
09.08.2025 KeçiörengücüHC 1-3 57 6.6
26.05.2025 FenerbahceHC 4-2 74 1 7.0
17.05.2025 Adana DemirsporAC 0-5 58 7.0
11.05.2025 GoztepeAC 1-1 88 6.9
03.05.2025 Istanbul BasaksehirHC 2-4 76 1 6.9
25.04.2025 BesiktasAC 5-1 81 5.7
18.04.2025 KonyasporHC 2-3 90 6.3
13.04.2025 Gazişehir GaziantepA 2-1 19 6.9
06.04.2025 EyüpsporH 0-1 9 6.3
16.02.2025 AlanyasporH 1-0 45 6.6
17.01.2025 GalatasarayHC 1-1 90 6.7
11.01.2025 RizesporHC 1-2 59 3 6.9
05.01.2025 FenerbahceAC 2-1 90 6.2
23.12.2024 Adana DemirsporHC 1-3 90 6.2
15.12.2024 GoztepeHC 1-1 90 1 7.3
08.12.2024 Istanbul BasaksehirA 3-0
02.12.2024 BesiktasHC 1-1 73 6.7
09.11.2024 Gazişehir GaziantepHC 3-1 18 1 7.2
20.10.2024 SivassporAC 3-2 73 7.0
05.10.2024 TrabzonsporHC 1-1 90 6.9
20.09.2024 BB BodrumsporHC 0-1 90 7.2
15.09.2024 AlanyasporAC 0-0 90 7.5
01.09.2024 SamsunsporHC 0-3 90 6.3
25.08.2024 AntalyasporAC 3-2 87 6.2
19.08.2024 KasimpasaHC 1-1 78 7.7
09.08.2024 GalatasarayAC 2-1 90 6.7
26.05.2024 RizesporHC 2-0 90 6.9
18.05.2024 BesiktasAC 2-2 90 6.7
12.05.2024 AnkaragucuHC 2-1 90 6.2
05.05.2024 Gazişehir GaziantepAC 1-1 90 1 7.5
27.04.2024 Istanbul BasaksehirHC 1-2 82 1 6.2
21.04.2024 AntalyasporAC 2-1 72 7.3
14.04.2024 İstanbulsporH 0-3 1
17.02.2024 SivassporH 1-1 26 7.0
12.02.2024 TrabzonsporAC 2-0 74 7.3
02.02.2024 Fatih KaragümrükHC 3-1 90 7.0
27.01.2024 Adana DemirsporAC 0-1 90 6.9
23.01.2024 AlanyasporH 1-1
20.01.2024 KasimpasaAC 3-0 83 6.7
13.01.2024 PendiksporHC 1-1 76 1 7.2
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
55' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI1175 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 13 13 13 13 13 13 14 16 18 20 20 20 21 21 21 22 23 23 23 24 25 26 30 33 38 39 41 49
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %41 Rakip kale →
1 1 1 1 1 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 6 6 6 6 6 6 7 8 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 13 13 13 13 13 13 13 13 13 14 20 20 20 22 25 27 30 31 33 36
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
1 1 1 1 1 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 10 10 10 10 10 10 36
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %40 Rakip kale →
1 1 1 1 1 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 6 6 6 10 10 10 10 10 10 11 13 23
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %30 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1175
Pas 835 Pas — 835 (%72) Top k… 79 Top kazanma — 79 (%7) Uzak… 72 Uzaklaştırma — 72 (%6) Top teması — 45 (%4) Müdahale — 32 (%3) Hava topu — 26 (%2) Pas arası — 20 (%2) Korner kazandırma — 19 (%2) Faul — 17 (%1) Bloke edilen pas — 16 (%1)
  • Pas835%72
  • Top kazanma79%7
  • Uzaklaştırma72%6
  • Top teması45%4
  • Müdahale32%3
  • Hava topu26%2
  • Pas arası20%2
  • Korner kazandırma19%2
  • Faul17%1
  • Bloke edilen pas16%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 146 maç
Hatayspor 106maç 2021–2025
Kasımpaşa 12maç 2025
Trabzonspor 28maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01 Trabzonspor Hatayspor free transfer
2021-06-24 Trabzonspor Hatayspor
2017-07-01 Eskisehirspor Trabzonspor free transfer
2014-01-27 Kayserispor Eskisehirspor free transfer
2014-01-23 Adana Demirspor Kayserispor End of loan
2013-08-02 Kayserispor Adana Demirspor loan transfer
2013-07-08 Kayserispor Adana Demirspor
2012-01-05 Bucaspor Kayserispor free transfer
2012-01-01 Bucaspor Kayserispor
2010-11-24 Bucaspor U21 Bucaspor -
2010-07-01 Millwall U18 Bucaspor U21 free transfer
2008-07-01 Fulham Youth Millwall U18 free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok 4 maç
04.2026 Kadro dışıŞüpheli 3 maç
05.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
03.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 2 maç
03.2025 Uyluk sakatlığıŞüpheli 2 maç
02.2025 SakatlıkŞüpheli 1 maç
12.2023 Kas sakatlığıŞüpheli 4 maç
11.2023 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
05.2022 SakatlıkKadroda yok 3 maç
04.2021 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 778 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.3Süper Lig 2025
PERFORMANS63.3778 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper 64.7
Defansif bek 64.5
Klasik stoper 60.3
Ayağı iyi stoper 58.6
Defansif bek 55.8
Klasik stoper 53.9
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru %35
Performans %71
Dakika %55
Değer / getiri %37
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %48
Performans %72
Dakika %67
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.76 7.1 95
Müdahale / 90 2.66 3 89
Performans skoru 63.3 74 86
İkili mücadele kazanma 60.71 62 98
Dakika güvenliği 43.7 78 56
Pas arası / 90 0.93 2.2 42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam