LİGBundesliga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.19 / 90
Kilit pas10.06 / 90
Başarılı dripling50.31 / 90
Kazanılan ikili986.11 / 90
Rating6.44
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 98 defanslar
- Müdahale 2.18 %88
- Pas arası 0.81 %19
- Blok 0.44 %40
- İkili mücadele %60 %70
- Pas isabeti %84 %41
- Faul (az iyi) 1.56 %3
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1444 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
U19 Bundesliga2013/2014 · Germany
🥈
U19 Bundesliga2015/2016 · Germany · 2nd Place
🥈
U19 Bundesliga2014/2015 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
27
1.444
0
0
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan98%60
Müdahale35
Faul2531 kazanılan
İlk 11189 yedek
Kart5
2024/25
45
2.780
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%8 isabet
Kilit pas3
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan204%57
Müdahale77
Faul6353 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113312 yedek
Kart9
2023/24
29
2.026
1
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%20 isabet
Kilit pas3
Drible8%89 başarı
İkili kazanılan122%55
Müdahale39
Faul4027 kazanılan
İlk 11245 yedek
G+A / 900.09
Kart9
TOPLAM GOL2
İLK 117827 yedek girdi
KART23
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%41
- 3-4-2-117%21
- 4-1-4-111%14
- 4-4-29%11
- 4-3-1-26%8
- 3-1-4-24%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | Borussia MönchengladbachA | 2-2 | 24↑ | – | 7.3 | ||
| 21.03.2026 | Bayer LeverkusenH | 3-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | Eintracht FrankfurtA | 1-0 | 93 | – | 6.7 | ||
| 07.03.2026 | 1899 HoffenheimH | 2-4 | 89 | – | 5.3 | ||
| 28.02.2026 | Werder BremenA | 2-0 | 74 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2026 | VfB StuttgartH | 3-3 | 88 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2026 | FC AugsburgA | 1-0 | 88 | – | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | Hamburger SVH | 0-2 | 77 | – | 7.0 | ||
| 24.01.2026 | RB LeipzigH | 0-3 | 87 | 1 | 5.9 | ||
| 17.01.2026 | VfL WolfsburgA | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 13.01.2026 | FSV Mainz 05A | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 10.01.2026 | 1.FC KölnH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | Bayern MünchenH | 0-4 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.12.2025 | FC St. PauliA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | SC FreiburgH | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | Union BerlinA | 1-2 | 57 | – | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | Borussia MönchengladbachH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Bayer LeverkusenA | 6-0 | 57↑ | – | 6.0 | ||
| 01.11.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | 1899 HoffenheimA | 3-1 | 45 | – | 5.9 | ||
| 18.10.2025 | Werder BremenH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | VfB StuttgartA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | FC AugsburgH | 2-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | Hamburger SVA | 2-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | Borussia DortmundH | 0-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 30.08.2025 | RB LeipzigA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2025 | VfL WolfsburgH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.05.2025 | SV ElversbergA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 22.05.2025 | SV ElversbergH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | Werder BremenH | 1-4 | 45 | – | 5.6 | ||
| 10.05.2025 | Union BerlinA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2025 | VfL BochumH | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 25.04.2025 | VfB StuttgartA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | Bayern MünchenH | 0-4 | 90 | – | 6.0 | ||
| 13.04.2025 | Eintracht FrankfurtA | 3-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 05.04.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | VfL WolfsburgA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Holstein KielH | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 09.03.2025 | 1899 HoffenheimA | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | Borussia MönchengladbachH | 0-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | RB LeipzigA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.02.2025 | FC CopenhagenH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | FSV Mainz 05H | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2025 | FC CopenhagenA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | SC FreiburgA | 1-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | Borussia DortmundH | 1-2 | 80 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | FC AugsburgA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | FC St. PauliH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.01.2025 | Werder BremenA | 3-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.01.2025 | Union BerlinH | 2-0 | 72 | – | 6.9 | ||
| 19.12.2024 | FC ST. GallenH | 1-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | VfB StuttgartH | 1-3 | 87 | – | 5.9 | ||
| 12.12.2024 | Istanbul BasaksehirA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | Bayern MünchenA | 4-2 | 78 | – | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | Eintracht FrankfurtH | 0-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.11.2024 | ChelseaH | 0-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 23.11.2024 | Bayer LeverkusenA | 5-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.11.2024 | VfL WolfsburgH | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.11.2024 | Heart Of MidlothianA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | Holstein KielA | 1-0 | 74 | – | 6.7 |
ŞUT5
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%40
- Asist sonrası1%20
- Duran top1%20
- Açık oyun1%20
Vücut bölgesine göre
- Kafa2%40
- Sol ayak2%40
- Sağ ayak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 3 %60
AKSİYON HARİTASI510 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %30
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR510
- Pas336%68
- Uzaklaştırma37%7
- Faul26%5
- Hava topu22%4
- Top teması21%4
- Top kazanma20%4
- Müdahale15%3
- Bloke edilen pas9%2
- Pas arası6%1
- Çalım4%1
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
DİSİPLİN18kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 101 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-08-27
FC Ingolstadt
→
J. Regensburg
?
FC Ingolstadt
→
J. Regensburg
?
2014-01-01
Hoffenheim U17
→
Hoffenheim U19
-
Hoffenheim U17
→
Hoffenheim U19
-
2013-01-01
Hoffenheim Yth.
→
Hoffenheim U17
-
Hoffenheim Yth.
→
Hoffenheim U17
-
2009-07-01
Schefflenz Yth.
→
Hoffenheim Yth.
free transfer
Schefflenz Yth.
→
Hoffenheim Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
SakatlıkKadroda yok
1 maç
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2024 · 1. FC Heidenheim
9sarı · 32 maç
🟨
Bundesliga2023 · 1. FC Heidenheim
9sarı · 24 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1444 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.6Bundesliga 2025
PERFORMANS61.71444 dk
KARARİzlemeye değer68/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
80.3
Klasik stoper
77.9
Ayağı iyi stoper
77.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 190 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%60
Dakika
%62
Değer / getiri
%86
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%68
Dakika
%79
Değer / getiri
%95
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
61.7
74
83
Pas hacmi / 90
39.95
42
95
Müdahale / 90
2.18
3
73
İkili mücadele kazanma
60.49
58
100
Pas arası / 90
0.81
1.9
43
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Antoine MendyNice · 21
%95
1gol
0asist
78scout
€6.00M
Ligue 1
Kobe FranklinToronto FC · 22
%83
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Nils ZätterströmMalmo FF · 20
%74
0gol
0asist
62scout
Allsvenskan
Mujaid SadickGenk · 25
%71
2gol
0asist
72scout
Jupiler Pro League
Isak Helstad AmundsenMolde · 26
%66
0gol
0asist
62scout
Eliteserien
Arthur TheateEintracht Frankfurt · 25
%66
0gol
0asist
59scout
€17.00M
UEFA Champions League
Laurent LemoineZulte Waregem · 27
%65
1gol
0asist
71scout
Jupiler Pro League
Alonso AcevesMonterrey · 24
%60
0gol
0asist
63scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Karlsruher SC
SV Sandhausen