Venezuela · Defender
Onel Lázaro Hernández Mayea
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas20.72 / 90
Kazanılan ikili103.61 / 90
Rating6.44
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.07
Kilit pas
0.720.88
Kazanılan ikili
3.614.12
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Primera División2016 · Venezuela
🏆
Primera División2015 · Venezuela
🥈
FIFA U20 World Cup2017 Korea Republic · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
20
249
0
0
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan10%40
Müdahale4
Faul103 kazanılan
İlk 11218 yedek
Kart1
2025/26
29
1.333
1
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas13
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan61%51
Müdahale26
Faul1616 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111613 yedek
G+A / 900.14
Kart3
2024/25
33
1.055
0
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas6
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan39%47
Müdahale16
Faul109 kazanılan
İlk 111023 yedek
G+A / 900.09
Kart1
2023/24
36
760
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible8%89 başarı
İkili kazanılan30%53
Müdahale14
Faul126 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11927 yedek
Kart1
2022/23
25
777
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas5
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan30%48
Müdahale10
Faul99 kazanılan
İlk 111114 yedek
Kart2
2021/22
26
658
1
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas2
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan33%46
Müdahale11
Faul128 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11818 yedek
G+A / 900.14
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 112643 yedek girdi
KART4
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%56
- 4-3-38%14
- 5-3-27%12
- 3-4-34%7
- 3-5-24%7
- 3-4-2-13%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | CharlotteH | 0-2 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 23.08.2026 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2026 | Minnesota United FCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | New York Red BullsH | 2-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 01.08.2026 | Philadelphia UnionA | 3-2 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 25.07.2026 | New England RevolutionA | 4-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 23.07.2026 | CharlotteA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.07.2026 | Nashville SCA | 1-0 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | Columbus CrewA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | Orlando City SCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Toronto FCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | New England RevolutionH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Nashville SCH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Chicago FireA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Columbus CrewH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | DC UnitedH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | Philadelphia UnionH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | Real Salt LakeH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | San Jose EarthquakesA | 2-0 | 60 | – | 6.0 | ||
| 21.02.2026 | FC CincinnatiA | 2-0 | 98 | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | DC UnitedH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.10.2025 | Los Angeles FCA | 1-0 | 89 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | New England RevolutionA | 2-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | San DiegoH | 1-1 | 75 | – | 7.5 | ||
| 13.09.2025 | Columbus CrewH | 4-5 | 45 | – | 5.9 | ||
| 31.08.2025 | Nashville SCA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 24.08.2025 | Toronto FCH | 0-0 | 86 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | Colorado RapidsA | 3-1 | 73 | 1 | – | 6.6 | |
| 09.08.2025 | CF MontrealA | 1-1 | 83 | – | 7.5 | ||
| 26.07.2025 | Seattle SoundersH | 2-2 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 19.07.2025 | CharlotteH | 2-3 | 84 | – | 6.7 | ||
| 16.07.2025 | Chicago FireH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2025 | Toronto FCA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.07.2025 | DC UnitedA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2025 | Columbus CrewA | 3-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 12.06.2025 | New York City FCA | 4-0 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 31.05.2025 | New York Red BullsA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.05.2025 | Orlando City SCH | 3-2 | 68 | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | FC CincinnatiH | 4-2 | 30↑ | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | Philadelphia UnionH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | AustinA | 1-1 | 56 | 1 | 6.5 | ||
| 10.05.2025 | Chicago FireA | 2-1 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | Nashville SCH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | Orlando City SCA | 3-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | Philadelphia UnionA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | New England RevolutionH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | FC DallasH | 1-1 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 22.03.2025 | FC CincinnatiA | 2-2 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 23.02.2025 | CF MontrealH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | Orlando City SCA | 1-0 | 41↑ | – | 7.2 | ||
| 10.11.2024 | Inter MiamiA | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2024 | Inter MiamiH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.10.2024 | CF MontrealA | 2-2 | 99 | – | 6.2 | ||
| 20.10.2024 | Orlando City SCA | 1-2 | 37↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | New York Red BullsH | 2-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 02.10.2024 | CF MontrealH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | Philadelphia UnionA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2024 | Columbus CrewH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 17.07.2024 | New York City FCH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.07.2024 | CF MontrealA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 169 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-01-17
Aberdeen FC
→
Atlanta
€727k
Aberdeen FC
→
Atlanta
€727k
2021-12-31
Atlanta
→
Aberdeen FC
End of loan
Atlanta
→
Aberdeen FC
End of loan
2021-02-18
Aberdeen FC
→
Atlanta
loan transfer
Aberdeen FC
→
Atlanta
loan transfer
2020-01-31
Stabæk
→
Aberdeen FC
€925k
Stabæk
→
Aberdeen FC
€925k
2017-08-16
Zamora FC
→
Stabæk
?
Zamora FC
→
Stabæk
?
2017-01-01
Zamora B
→
Zamora FC
-
Zamora B
→
Zamora FC
-
SCOUT RAPORUAggregated only · 1333 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.2Major League Soccer 2025
PERFORMANS62.51333 dk
KARARVeri yetersiz34/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-0.9
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
35.5
Agresif stoper
35.4
Defansif bek
35.4
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 76/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%63
Dakika
%59
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%69
Dakika
%77
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
34.18
62
55
Performans skoru
45.2
76
60
Müdahale / 90
1.71
2.2
78
Ortalama rating
6.15
7.2
85
İkili mücadele kazanma
31.58
64
49
Blok / 90
0.57
1.5
38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dejan RadonjicAustria Vienna · 20
%95
1gol
0asist
66scout
Bundesliga
Sergi CardonaVillarreal · 26
%73
1gol
3asist
67scout
La Liga
Maxime BusiReims · 26
%71
0gol
1asist
64scout
Ligue 2
Nicolás TagliaficoLyon · 33
%66
0gol
3asist
60scout
Ligue 1
Kiko FemeníaGetafe · 34
%66
1gol
1asist
63scout
€800K
La Liga
Akim AbdallahGuingamp · 28
%66
0gol
0asist
68scout
€600K
Ligue 2
Uzeyir ErgunYeni Çorumspor · 33
%63
0gol
2asist
59scout
1. Lig
Julien BoyerBoulogne · 27
%60
2gol
1asist
71scout
€600K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



