Marko Milovanović
Serbia · Forward

Marko Milovanović

YAŞ23
BOY197
KİLO88
DOĞUM YERİSmederevo
LİGLeague Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.49 / 90
Asist00.00 / 90
Şut83.91 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili94.40 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 40 forvetler
Gol — %72 (0.49) Şut — %92 (3.9) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %0 (0.00) Drible — %0 (0.00) İkili mücadele — %5 (%28) 28 ORT. % 72 92 0 0 0 5
  • Gol 0.49 %72
  • Şut 3.9 %92
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.00 %0
  • Drible 0.00 %0
  • İkili mücadele %28 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 184 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
13. Primeira Liga2025 · Alverca · 31 maç 9gol13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Super Liga2021/2022 · Serbia · 2nd Place
🥈 Cup2021/2022 · Serbia · 2nd Place
🥈 Super Liga2020/2021 · Serbia · 2nd Place
🥈 Cup2020/2021 · Serbia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 11 G+A
2021 1 2022 0 2023 1 2025 11 2026 1
GolAsist
2026/27 5 184 1 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPortsmouth 5 184 1 0 6.70
Şut8%50 isabet
İkili kazanılan9%28
Müdahale1
Faul45 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1132 yedek
G+A / 900.49
2025/26 31 1.526 9 2 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaAlverca 31 1.526 9 2 6.74
Şut30%67 isabet
Kilit pas7
Drible7%28 başarı
İkili kazanılan91%42
Müdahale6
Faul3127 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı3
İlk 111813 yedek
G+A / 900.65
Kart3
2023/24 25 316 1 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlmeria 25 316 1 0 6.55
Şut5%20 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan24%35
Müdahale4
Faul156 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11223 yedek
G+A / 900.28
2022/23 5 21 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAlmeria 5 21 0 0 6.50
İkili kazanılan5%38
Faul2
Kart1
2021/22 6 223 1 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFK Partizan 6 223 1 0 6.90
Şut4%50 isabet
Kilit pas5
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan17%36
Müdahale2
Faul75 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1124 yedek
G+A / 900.4
TOPLAM GOL144 penaltı
İLK 112444 yedek girdi
KART6
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 2 %14
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %21
  • 46-60' 3 %21
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 5 %36
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 24 4-2-3-1 — 24 3-4-2-1 — 5 4-3-3 — 5 4-4-2 — 3 4-1-4-1 — 2 63 maç
  • 3-4-324%38
  • 4-2-3-124%38
  • 3-4-2-15%8
  • 4-3-35%8
  • 4-4-23%5
  • 4-1-4-12%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 CardiffH 2-0 69 1 4 7.6
01.09.2026 DerbyH 0-2 66 2 6.3
29.08.2026 Bristol CityA 2-1 27 0 6.6
22.08.2026 LincolnA 1-3
15.08.2026 QPRH 1-3 22 2 6.3
02.05.2026 FC PortoA 1-0 9 6.7
24.04.2026 AroucaH 2-1 16 1 1 7.3
18.04.2026 NacionalA 1-0 11 6.3
12.04.2026 Casa PiaH 3-1 8 1 6.7
04.04.2026 Rio AveA 1-2 19 6.9
22.03.2026 Sporting CPH 1-4 31 1 2 7.9
14.03.2026 GIL VicenteA 2-2 15 1 6.5
07.03.2026 AVSH 0-0 56 6.2
28.02.2026 GuimaraesA 1-1 72 2 6.3
21.02.2026 Santa ClaraH 1-1 45 1 2 6.9
13.02.2026 TondelaA 1-1 71 1 2 7.6
08.02.2026 BenficaA 2-1 81 1 6.5
31.01.2026 EstrelaH 1-1 69 6.2
25.01.2026 SC BragaA 5-0 47 6.3
17.01.2026 MoreirenseH 2-1 16 6.5
27.12.2025 EstorilA 4-1 16 6.7
22.12.2025 FC PortoH 0-3 67 3 6.6
14.12.2025 AroucaA 1-0 45 6.6
07.12.2025 NacionalH 1-0 24 1 2 7.3
29.11.2025 Casa PiaA 0-2 28 1 2 7.3
08.11.2025 Rio AveH 1-1 78 6.2
31.10.2025 Sporting CPA 2-0 60 3 6.6
24.10.2025 GIL VicenteH 0-4 63 1 6.2
04.10.2025 AVSA 1-3 62 6.5
28.09.2025 GuimaraesH 2-0 66 1 2 7.2
20.09.2025 Santa ClaraA 2-1 69 6.3
12.09.2025 TondelaH 1-0 67 1 6.5
31.08.2025 BenficaH 1-2 90 2 6.9
25.08.2025 EstrelaA 2-2 81 1 1 7.2
17.08.2025 SC BragaH 0-3 70 2 6.7
10.08.2025 MoreirenseA 2-1 74 1 1 7.3
12.05.2024 Real BetisA 3-2
05.05.2024 Rayo VallecanoA 0-1
27.04.2024 GetafeH 1-3
21.04.2024 VillarrealH 1-2
30.03.2024 OsasunaH 0-3 45 1 6.9
17.03.2024 Las PalmasA 0-1 31 6.3
11.03.2024 SevillaH 2-2 12 1 1 7.3
01.03.2024 Celta VigoA 1-0
24.02.2024 Atletico MadridH 2-2
18.02.2024 Granada CFA 1-1 16 1 6.0
12.02.2024 Athletic ClubH 0-0 24 1 6.0
03.02.2024 ValenciaA 2-1 8 6.3
26.01.2024 AlavesH 0-3 34 1 6.6
21.01.2024 Real MadridA 3-2 70 6.7
14.01.2024 GironaH 0-0
04.01.2024 OsasunaA 1-0 45 6.7
05.11.2023 AlavesA 1-0 19 6.9
28.10.2023 Las PalmasH 1-2
22.10.2023 GironaA 5-2
06.10.2023 Athletic ClubA 3-0
01.10.2023 Granada CFH 3-3
26.09.2023 SevillaA 5-1
17.09.2023 VillarrealA 2-1
01.09.2023 Celta VigoH 2-3
ŞUT41
GOL10
xG8.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%24.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
77' · xG 0.187 79' · xG 0.069 71' · xG 0.316 · GOL 90' · xG 0.05 90' · xG 0.119 83' · xG 0.085 · GOL 75' · xG 0.19 48' · xG 0.065 28' · xG 0.12 15' · xG 0.038 4' · xG 0.119 · GOL 28' · xG 0.12 6' · xG 0.788 · GOL 64' · xG 0.065 3' · xG 0.05 64' · xG 0.039 42' · xG 0.056 38' · xG 0.387 90' · xG 0.54 · GOL 66' · xG 0.167 88' · xG 0.701 · GOL 83' · xG 0.028 69' · xG 0.074 40' · xG 0.319 57' · xG 0.02 52' · xG 0.109 24' · xG 0.033 20' · xG 0.163 41' · xG 0.788 · GOL 26' · xG 0.033 61' · xG 0.312 38' · xG 0.029 7' · xG 0.228 45' · xG 0.559 · GOL 34' · xG 0.064 23' · xG 0.067 9' · xG 0.054 44' · xG 0.788 · GOL 90' · xG 0.788 · GOL 64' · xG 0.119 19' · xG 0.049
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%34) Korner — 8 (%20) Kontra atak — 7 (%17) Açık oyun — 5 (%12) Penaltı — 4 (%10) Duran top — 2 (%5) Diğer — 1 (%2) 41 şut
  • Asist sonrası14%34
  • Korner8%20
  • Kontra atak7%17
  • Açık oyun5%12
  • Penaltı4%10
  • Duran top2%5
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 20 (%49) Kafa — 11 (%27) Sol ayak — 10 (%24) 41 şut
  • Sağ ayak20%49
  • Kafa11%27
  • Sol ayak10%24
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR41 şut
1-15' — 6 16-30' — 7 31-45' — 8 46-60' — 3 61-75' — 8 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 6 %15
  • 16-30' 7 %17
  • 31-45' 8 %20
  • 46-60' 3 %7
  • 61-75' 8 %20
  • 76-90+' 9 %22
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 72 maç
Portsmouth 5maç 2026
Alverca 31maç 2025
Almeria 30maç 2022–2023
Serbia U19 2022–2023
FK Partizan 6maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-22 Almeria Portsmouth
2026-06-30 FC Alverca UD Almería Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Alverca Almeria
2022-07-11 Partizan UD Almería €3.50m
2021-07-01 Partizan U19 Partizan -
2020-07-01 Partizan U17 Partizan U19 -
2018-07-01 Partizan U15 Partizan U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2024 Hand InjuryKadroda yok 1 maç
12.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 6 maç
10.2022 Kas sakatlığıŞüpheli 2 maç
10.2022 Kas sakatlığıKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1526 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.9Primeira Liga 2025
PERFORMANS70.31526 dk
KARARİzlemeye değer73/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Pivot forvet 85.8
Bitirici 85.2
İçe kat eden kanat 81.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %89
Dakika %85
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %88
Dakika %87
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 70.3 76 92
Gol / 90 0.53 0.55 96
Dakika güvenliği 100 76 100
Tahmini xG / 90 0.468 0.42 100
Ortalama rating 6.74 7.2 94
İsabetli şut / 90 1.18 1.6 74
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam