Bendegúz Bolla
Hungary · Defender

Bendegúz Bolla

YAŞ26
BOY180
KİLO72
DOĞUM YERİSzékesfehérvár
LİGFriendlies
BU SEZON1G · 2A
Gol10.21 / 90
Asist20.42 / 90
Şut51.05 / 90
Kilit pas81.67 / 90
Kazanılan ikili173.56 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 78 defanslar
Müdahale — %45 (1.26) Pas arası — %26 (0.63) Blok — %32 (0.21) İkili mücadele — %10 (%42) Pas isabeti — %58 (%90) Faul (az iyi) — %3 (2.30) 29 ORT. % 45 26 32 10 58 3
  • Müdahale 1.26 %45
  • Pas arası 0.63 %26
  • Blok 0.21 %32
  • İkili mücadele %42 %10
  • Pas isabeti %90 %58
  • Faul (az iyi) 2.30 %3
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 430 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 UEFA Europa Conference League2026 · Rapid Vienna · 5 maç 3asist1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Schweizer PokalNone · Switzerland
🏆 NB INone · Hungary
🏆 NB IINone · Hungary
🏆 Schweizer Pokal2023/2024 · Switzerland
🏆 NB II2018/2019 · Hungary
🏆 NB I2017/2018 · Hungary
🥈 Magyar KupaNone · Hungary · 2nd Place
🥈 Magyar Kupa2020/2021 · Hungary · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
2023 0 2024 1 2025 7 2026 3
GolAsist
2026/27 6 430 1 2 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 6 430 1 2 6.74
Şut5%60 isabet
Kilit pas8
İkili kazanılan17%42
Müdahale6
Faul114 kazanılan
Penaltı1
İlk 1151 yedek
G+A / 900.63
Kart3
2025/26 36 3.023 4 3 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaRapid Vienna 29 2.478 4 2 7.12
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 7 545 0 1 6.67
Şut36%39 isabet
Kilit pas52
Drible44%56 başarı
İkili kazanılan126%50
Müdahale29
Faul3938 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı11 kaçan
İlk 11342 yedek
G+A / 900.21
Kart4
2024/25 11 920 1 0 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 9 773 1 0 7.08
World Cup - Qualification EuropeHungary 2 147 0 0 6.85
Şut9%22 isabet
Kilit pas14
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan33%39
Müdahale19
Faul203 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1111
G+A / 900.1
Kart3
2023/24 10 707 0 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueServette FC 6 429 0 0 6.92
UEFA Europa Conference LeagueServette FC 4 278 0 0 6.97
Şut17%65 isabet
Kilit pas7
Drible6%30 başarı
İkili kazanılan37%45
Müdahale14
Faul167 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1191 yedek
Kart2
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 11386 yedek girdi
KART9
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 10 3-4-2-1 — 7 4-2-2-2 — 7 3-4-3 — 5 4-3-3 — 5 4-4-2 — 4 38 maç
  • 4-2-3-110%26
  • 3-4-2-17%18
  • 4-2-2-27%18
  • 3-4-35%13
  • 4-3-35%13
  • 4-4-24%11
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
26.08.2026 Heart Of MidlothianH 1-1 111 1 6.7
20.08.2026 Heart Of MidlothianA 2-2 72 1 5.9
12.08.2026 PaideH 2-0
06.08.2026 PaideA 1-4 82 1 1 6.9
29.07.2026 FC Santa ColomaH 6-2 82 2 1 7.3
23.07.2026 FC Santa ColomaA 1-3 83 1 6.9
25.05.2026 RiedH 3-0 90 1 8.5
17.05.2026 Sturm GrazA 2-0 90 6.9
10.05.2026 Austria ViennaH 0-2 90 1 6.9
04.05.2026 Lask LinzA 3-1 90 6.7
26.04.2026 Red Bull SalzburgH 1-0 90 1 6.9
22.04.2026 TSV HartbergH 0-2 90 1 7.3
19.04.2026 TSV HartbergA 2-2 90 1 2 7.9
12.04.2026 Austria ViennaA 1-1 90 1 1 6.9
05.04.2026 Sturm GrazH 0-2 90 1 6.9
22.03.2026 Lask LinzH 4-2 83 2 2 8.3
15.03.2026 Red Bull SalzburgA 0-1 90 7.3
01.03.2026 SCR AltachA 1-1 90 2 6.5
21.02.2026 Wolfsberger ACH 2-0 90 2 7.3
15.02.2026 Austria ViennaA 2-0 82 1 6.2
07.02.2026 TSV HartbergH 1-1 90 1 1 8.3
14.12.2025 FC BW LinzA 1-1 45 1 6.9
23.11.2025 Grazer AKH 1-2 90 6.9
09.11.2025 WSG WattensA 1-1 90 7.2
06.11.2025 Universitatea CraiovaH 0-1 90 1 7.3
02.11.2025 Sturm GrazH 2-1 90 2 6.7
26.10.2025 RiedA 0-2 90 1 7.2
23.10.2025 FiorentinaH 0-3 62 6.9
19.10.2025 Lask LinzH 0-2 45 5.9
14.10.2025 PortugalA 2-2 58 1 7.0
05.10.2025 Red Bull SalzburgA 2-1 90 2 6.2
02.10.2025 Lech PoznanA 4-1 96 1 5.6
28.09.2025 Austria ViennaH 1-3 90 3 7.7
14.09.2025 WSG WattensH 4-1 90 2 6.3
09.09.2025 PortugalH 2-3 89 6.7
31.08.2025 TSV HartbergA 0-1 90 1 7.2
24.08.2025 Wolfsberger ACA 1-2 90 1 7.2
17.08.2025 SCR AltachH 0-0 63 7.5
14.08.2025 Dundee UtdA 2-2 120 2 6.3
10.08.2025 Sturm GrazA 1-2 90 7.2
07.08.2025 Dundee UtdH 2-2 90 1 7.0
03.08.2025 FC BW LinzH 1-0 90 2 7.6
31.07.2025 DečićH 4-2 75 2 6.9
24.07.2025 DečićA 0-2 12 6.7
10.04.2025 Djurgardens IFA 0-1 90 1 6.6
13.03.2025 Borac Banja LukaH 2-1 120 1 7.0
06.03.2025 Borac Banja LukaA 1-1 74 1 7.0
19.12.2024 FC CopenhagenH 3-0 90 1 7.2
12.12.2024 Omonia NicosiaA 3-1 90 7.2
28.11.2024 Shamrock RoversH 1-1 90 2 7.2
07.11.2024 PetrocubA 0-3 39 1 1 7.6
24.10.2024 FC NoahH 1-0 90 1 7.3
02.10.2024 Istanbul BasaksehirA 1-2 90 6.6
14.03.2024 PlzenA 0-0 81 1 6.9
07.03.2024 PlzenH 0-0 81 2 7.0
22.02.2024 LudogoretsA 0-1 56 6.7
15.02.2024 LudogoretsH 0-0 60 3 7.3
14.12.2023 Slavia PrahaA 4-0 79 6.3
30.11.2023 AS RomaH 1-1 68 2 7.2
09.11.2023 Sheriff TiraspolH 2-1 90 7 7.6
ŞUT45
GOL5
xG4.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
23' · xG 0.788 52' · xG 0.404 63' · xG 0.018 10' · xG 0.09 74' · xG 0.088 65' · xG 0.788 · GOL 33' · xG 0.445 · GOL 43' · xG 0.022 90' · xG 0.056 59' · xG 0.029 23' · xG 0.313 89' · xG 0.052 48' · xG 0.069 · GOL 17' · xG 0.053 15' · xG 0.015 6' · xG 0.028 60' · xG 0.043 28' · xG 0.03 27' · xG 0.057 80' · xG 0.094 2' · xG 0.017 86' · xG 0.046 77' · xG 0.071 57' · xG 0.028 83' · xG 0.01 70' · xG 0.074 · GOL 89' · xG 0.008 76' · xG 0.179 72' · xG 0.042 68' · xG 0.043 49' · xG 0.03 43' · xG 0.064 65' · xG 0.018 15' · xG 0.159 60' · xG 0.036 32' · xG 0.031 90' · xG 0.033 13' · xG 0.049 89' · xG 0.021 17' · xG 0.009 59' · xG 0.049 42' · xG 0.211 59' · xG 0.034 45' · xG 0.018 5' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 24 (%53) Açık oyun — 7 (%16) Serbest vuruş — 6 (%13) Penaltı — 3 (%7) Korner — 3 (%7) Duran top — 1 (%2) Diğer — 1 (%2) 45 şut
  • Asist sonrası24%53
  • Açık oyun7%16
  • Serbest vuruş6%13
  • Penaltı3%7
  • Korner3%7
  • Duran top1%2
  • Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 31 (%69) Sol ayak — 12 (%27) Kafa — 2 (%4) 45 şut
  • Sağ ayak31%69
  • Sol ayak12%27
  • Kafa2%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR45 şut
1-15' — 7 16-30' — 6 31-45' — 6 46-60' — 9 61-75' — 7 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 7 %16
  • 16-30' 6 %13
  • 31-45' 6 %13
  • 46-60' 9 %20
  • 61-75' 7 %16
  • 76-90+' 10 %22
PİYASA DEĞERİ€3.00M
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 63 maç
Rapid Vienna 51maç 2024–2026
Hungary 2maç 2024
Servette FC 10maç 2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Wolves Rapid Vienna free transfer
2024-06-30 Servette FC Wolves End of loan
2024-06-23 Wolves Rapid Vienna
2023-08-29 Wolves Servette FC loan transfer
2023-07-01 Grasshoppers Wolves
2023-06-30 Grasshoppers Wolves End of loan
2021-07-18 Wolves Grasshoppers loan transfer
2021-07-17 Fehérvár Wolves €2.00m
2020-07-01 Zalaegerszegi TE Fehérvár FC
2020-06-30 Zalaegerszeg Vidi FC End of loan
2019-07-05 Vidi FC Zalaegerszeg loan transfer
2019-06-30 Zalaegerszeg Vidi FC End of loan
2019-01-18 Fehérvár FC Zalaegerszegi TE
2019-01-18 Vidi FC Zalaegerszeg loan transfer
2018-12-31 BFC Siófok Vidi FC End of loan
2018-07-24 Fehérvár FC Siofok
2018-07-24 Vidi FC BFC Siófok loan transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 UEFA Europa League2024 · Rapid Vienna 1kırmızı · 4 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2478 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.3Bundesliga 2025
PERFORMANS44.32478 dk
KARARVeri yetersiz52/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 77.4
Klasik stoper 73.8
Ayağı iyi stoper 72.6
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru %24
Performans %8
Dakika %85
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %31
Dakika %93
Değer / getiri %4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.56 1.4 100
Dakika güvenliği 100 78 100
Pas hacmi / 90 46.49 48 97
Başarılı drible / 90 1.34 1.1 100
Performans skoru 44.3 74 60
Müdahale / 90 0.87 2.5 35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam