Theoson Siebatcheu
USA · Attacker

Theoson Siebatcheu

YAŞ29
BOY190
KİLO84
KULÜPTondela
DOĞUM YERİWashington
LİGLigue 2
BU SEZON1G · 0A
Gol10.07 / 90
Asist00.00 / 90
Şut201.43 / 90
Kilit pas80.57 / 90
Başarılı dripling20.14 / 90
Kazanılan ikili553.93 / 90
Rating6.42
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2025 · 57 forvetler
Gol — %9 (0.07) Şut — %34 (1.4) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %11 (0.57) Drible — %4 (0.14) İkili mücadele — %29 (%40) 14 ORT. % 9 34 0 11 4 29
  • Gol 0.07 %9
  • Şut 1.4 %34
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.57 %11
  • Drible 0.14 %4
  • İkili mücadele %40 %29
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1261 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
13. UEFA Champions League2021 · BSC Young Boys · 12 maç 5gol13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super League2020/2021 · Switzerland
🏆 Schweizer Pokal2019/2020 · Switzerland
🏆 Concacaf Nations League2019/2020 · Nc-America
🏆 Coupe de France2018/2019 · France
🏆 Ligue 22017/2018 · France
🏆 National 12016/2017 · France
🥈 Coupe de France2024/2025 · France · 2nd Place
🥈 Trophée des Champions2019/2020 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 8 G+A
2020 3 2021 6 2022 7 2023 8 2024 2 2025 1
GolAsist
2025/26 29 1.429 1 0 6.43
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaTondela 25 1.261 1 0 6.42
Ligue 2Reims 4 168 0 0 6.47
Şut21%48 isabet
Kilit pas9
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan63%41
Müdahale5
Faul2916 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111712 yedek
G+A / 900.06
Kart3
Kaptan1maçta
2024/25 29 1.411 1 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaUnion Berlin 20 907 0 1 6.72
Ligue 1Reims 9 504 1 0 6.88
Şut28%36 isabet
Kilit pas20
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan104%46
Müdahale16
Faul3723 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111712 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2023/24 28 1.455 5 3 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBorussia Monchengladbach 26 1.429 5 3 6.82
BundesligaUnion Berlin 2 26 0 0 6.70
Şut28%36 isabet
Kilit pas22
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan89%41
Müdahale10
Faul3730 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111810 yedek
G+A / 900.49
Kart2
2022/23 42 1.771 4 3 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaUnion Berlin 33 1.371 4 3 6.75
UEFA Europa LeagueUnion Berlin 9 400 0 0 6.62
Şut35%26 isabet
Kilit pas23
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan168%44
Müdahale18
Faul4920 kazanılan
Ofsayt14
İlk 112022 yedek
G+A / 900.36
Kart3
2021/22 12 810 5 1 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys 12 810 5 1 6.95
Şut18%44 isabet
Kilit pas6
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan47%49
Müdahale6
Faul1211 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı11 kaçan
İlk 11102 yedek
G+A / 900.67
Kart2
2020/21 11 275 3 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueBSC Young Boys 10 251 3 0 6.85
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys 1 24 0 0 6.30
Şut6%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan28%53
Müdahale6
Faul79 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1129 yedek
G+A / 900.98
TOPLAM GOL10
İLK 116850 yedek girdi
KART8
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %20
  • 31-45' 3 %30
  • 46-60' 2 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 42 4-2-3-1 — 22 3-4-2-1 — 15 5-4-1 — 10 3-4-3 — 9 4-3-3 — 7 105 maç
  • 3-5-242%40
  • 4-2-3-122%21
  • 3-4-2-115%14
  • 5-4-110%10
  • 3-4-39%9
  • 4-3-37%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 AroucaA 3-1
11.05.2026 MoreirenseH 2-0 4
03.05.2026 Casa PiaA 0-1
25.04.2026 NacionalH 0-2
13.04.2026 GIL VicenteH 2-2 21 6.3
03.04.2026 GuimaraesA 5-0 95 6.2
21.03.2026 AVSH 0-0 25 6.5
09.03.2026 Rio AveH 0-1 11 6.7
07.02.2026 EstorilA 2-2 65 6.2
01.02.2026 BenficaH 0-0 92 3 6.0
25.01.2026 FamalicaoA 3-0 47 6.6
18.01.2026 SC BragaH 0-1 1 1
11.01.2026 MoreirenseA 1-0 90 1 5.9
03.01.2026 AroucaH 3-1 45 1 2 7.7
21.12.2025 Casa PiaH 1-2 90 1 6.3
15.12.2025 NacionalA 3-1 90 2 5.3
07.12.2025 FC PortoH 0-2 90 4 6.2
29.11.2025 GIL VicenteA 0-1 90 7.2
08.11.2025 GuimaraesH 0-1 13 6.3
02.11.2025 AVSA 2-2 45 6.6
26.10.2025 Sporting CPH 0-3 71 6.2
05.10.2025 Rio AveA 3-0 95 1 6.2
27.09.2025 Santa ClaraA 1-2 79 1 6.9
21.09.2025 EstrelaH 0-0 83 4 6.5
12.09.2025 AlvercaA 1-0 19 6.6
30.08.2025 Le MansH 1-0
25.08.2025 PAUAC 2-0 45 6.5
16.08.2025 GuingampH 1-0 61 6.7
11.08.2025 AmiensA 2-2 62 1 6.2
29.05.2025 MetzH 1-3 48 6.7
21.05.2025 MetzA 1-1 72 1 6.9
17.05.2025 LilleA 2-1 70 1 6.9
10.05.2025 Saint EtienneH 0-2 75 4 7.7
02.05.2025 NiceA 1-0 65 6.3
27.04.2025 MontpellierA 0-0 59 6.9
20.04.2025 ToulouseH 1-0 62 1 1 7.5
11.04.2025 LensA 0-2 45 1 6.3
06.04.2025 StrasbourgH 0-1 8 1 6.7
01.02.2025 RB LeipzigH 0-0 18 1 6.2
26.01.2025 FC St. PauliA 3-0 60 6.3
19.01.2025 FSV Mainz 05H 2-1 60 2 6.7
15.01.2025 FC AugsburgH 0-2 90 4 7.2
11.01.2025 1. FC HeidenheimA 2-0 60 1 7.5
21.12.2024 Werder BremenA 4-1
14.12.2024 VfL BochumH 1-1 34 1 6.3
06.12.2024 VfB StuttgartA 3-2 20 1 6.5
30.11.2024 Bayer LeverkusenH 1-2
23.11.2024 VfL WolfsburgA 1-0 90 2 7.2
08.11.2024 SC FreiburgH 0-0 17 6.7
02.11.2024 Bayern MünchenA 3-0 60 1 6.6
27.10.2024 Eintracht FrankfurtH 1-1 25 6.3
20.10.2024 Holstein KielA 0-2 13 6.7
05.10.2024 Borussia DortmundH 2-1 23 6.9
28.09.2024 Borussia MönchengladbachA 1-0 79 6.3
21.09.2024 1899 HoffenheimH 2-1 45 1 7.5
14.09.2024 RB LeipzigA 0-0 34 6.7
30.08.2024 FC St. PauliH 1-0 89 4 6.7
24.08.2024 FSV Mainz 05A 1-1 90 2 6.7
18.05.2024 VfB StuttgartA 4-0 80 1 6.6
11.05.2024 Eintracht FrankfurtH 1-1
ŞUT29
GOL1
xG3.7
xG FARKI-2.7under performing
DÖNÜŞÜM%3.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
46' · xG 0.0 90' · xG 0.149 79' · xG 0.032 90' · xG 0.265 50' · xG 0.09 26' · xG 0.275 5' · xG 0.02 38' · xG 0.278 45' · xG 0.128 34' · xG 0.227 · GOL 5' · xG 0.02 26' · xG 0.036 26' · xG 0.121 64' · xG 0.03 29' · xG 0.095 19' · xG 0.032 11' · xG 0.099 90' · xG 0.788 25' · xG 0.088 38' · xG 0.246 80' · xG 0.056 46' · xG 0.058 45' · xG 0.066 30' · xG 0.174 17' · xG 0.088 45' · xG 0.062 90' · xG 0.042 59' · xG 0.086 86' · xG 0.094
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%48) Taç sonrası — 7 (%24) Açık oyun — 3 (%10) Korner — 3 (%10) Penaltı — 1 (%3) Kontra atak — 1 (%3) 29 şut
  • Asist sonrası14%48
  • Taç sonrası7%24
  • Açık oyun3%10
  • Korner3%10
  • Penaltı1%3
  • Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
Kafa — 12 (%41) Sağ ayak — 11 (%38) Sol ayak — 6 (%21) 29 şut
  • Kafa12%41
  • Sağ ayak11%38
  • Sol ayak6%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
1-15' — 3 16-30' — 8 31-45' — 6 46-60' — 4 61-75' — 1 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 16-30'
  • 1-15' 3 %10
  • 16-30' 8 %28
  • 31-45' 6 %21
  • 46-60' 4 %14
  • 61-75' 1 %3
  • 76-90+' 7 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 151 maç
Tondela 25maç 2025
Reims 13maç 2024–2025
Union Berlin 64maç 2022–2024
USA 2019–2022
BSC Young Boys 23maç 2020–2021
Rennes II 2019
Rennes 2018
Reims II 2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Tondela Reims
2025-09-01 Reims Tondela
2025-02-03 Union Berlin Reims
2022-07-01 BSC Young Boys Union Berlin € 6M
2021-07-01 Rennes BSC Young Boys
2020-08-12 Rennes BSC Young Boys
2018-07-01 Reims Rennes € 9.1M
2017-07-01 Chateauroux Reims
2017-01-26 Reims Chateauroux
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025 Arka adale sakatlığıKadroda yok 1 maç
03.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 5 maç
04.2024 Kalça sakatlığıKadroda yok 1 maç
12.2023 Uyluk sakatlığıKadroda yok 4 maç
11.2023 Bacak sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1261 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.3Primeira Liga 2025
PERFORMANS26.81261 dk
KARARVeri yetersiz49/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 56.3
Baskıcı forvet 55.8
Pivot forvet 55.3
Bitirici 24.6
Baskıcı forvet 24.3
Pivot forvet 22.2
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %44
Performans %36
Dakika %78
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %40
Dakika %84
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 72 100
Şut isabeti 45 48 94
Ortalama rating 6.42 7.15 90
Tahmini xG / 90 0.267 0.48 56
Performans skoru 26.8 78 34
Şut / 90 1.43 3.4 42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam