Janik Haberer
Germany · Midfielder

Janik Haberer

YAŞ31
BOY186
KİLO78
DOĞUM YERİWangen im Allgäu
LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut24.86 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating5.88
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.05
Şut 4.860.16
Kilit pas 0.001.10
Başarılı dripling 0.000.27
Kazanılan ikili 0.004.34
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
17. DFB Pokal2025 · Union Berlin · 1 maç 1asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 UEFA U21 Championship2017 Poland · Europe
🥈 DFB Pokal2021/2022 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 7 G+A
2020 0 2021 3 2022 7 2023 2 2024 0 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 2 37 0 0 5.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaUnion Berlin 2 37 0 0 5.88
Şut2%50 isabet
İlk 112
2025/26 33 1.662 0 2 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaUnion Berlin 32 1.639 0 1 6.68
DFB PokalUnion Berlin 1 23 0 1 7.20
Şut3%33 isabet
Kilit pas21
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan81%47
Müdahale33
Faul2322 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112013 yedek
G+A / 900.11
Kart7
2024/25 34 1.714 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaUnion Berlin 34 1.714 0 0 6.70
Şut9%33 isabet
Kilit pas7
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan71%46
Müdahale39
Faul2215 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112113 yedek
Kart1
2023/24 33 1.587 1 1 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaUnion Berlin 28 1.229 1 1 6.64
UEFA Champions LeagueUnion Berlin 5 358 0 0 6.46
Şut13%38 isabet
Kilit pas13
Drible10%43 başarı
İkili kazanılan99%50
Müdahale40
Faul2821 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111815 yedek
G+A / 900.11
Kart8
2022/23 41 2.862 5 2 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaUnion Berlin 32 2.213 5 1 6.79
UEFA Europa LeagueUnion Berlin 9 649 0 1 6.67
Şut36%47 isabet
Kilit pas27
Drible12%38 başarı
İkili kazanılan148%44
Müdahale40
Faul4948 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11383 yedek
G+A / 900.22
Kart61
2021/22 34 834 3 0 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaSC Freiburg 34 834 3 0 6.66
Şut11%27 isabet
Kilit pas1
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan42%40
Müdahale14
Faul2010 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11727 yedek
G+A / 900.32
Kart1
2020/21 18 489 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaSC Freiburg 18 489 0 0 6.55
Şut7%43 isabet
Kilit pas2
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan25%34
Müdahale7
Faul166 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11513 yedek
Kart1
TOPLAM GOL9
İLK 119882 yedek girdi
KART16
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 2 %22
  • 16-30' 2 %22
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %11
  • 76-90+' 3 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 57 3-4-2-1 — 44 3-4-3 — 20 4-2-3-1 — 13 4-4-2 — 12 3-4-1-2 — 7 153 maç
  • 3-5-257%37
  • 3-4-2-144%29
  • 3-4-320%13
  • 4-2-3-113%8
  • 4-4-212%8
  • 3-4-1-27%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 J. SiebatcheuJ. Siebatcheu 1 J. SchmidJ. Schmid Haberer 2
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
1 3…3 R. Gosens 1 S. BeckerS. Becker 1 Andrej IlićAndrej Ilić Haberer 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Bayer LeverkusenA 4-0 27 1 6.1
29.08.2026 Eintracht FrankfurtH 3-3 10 1 5.6
16.05.2026 FC AugsburgH 4-0
02.05.2026 1.FC KölnH 2-2
24.04.2026 RB LeipzigA 3-1 60 6.5
18.04.2026 VfL WolfsburgH 1-2 1
11.04.2026 1. FC HeidenheimA 3-1 85 6.0
05.04.2026 FC St. PauliH 1-1 91 6.7
21.03.2026 Bayern MünchenA 4-0 93 6.2
15.03.2026 SC FreiburgA 0-1 80 7.3
08.03.2026 Werder BremenH 1-4 82 6.3
28.02.2026 Borussia MönchengladbachA 1-0 41 6.3
21.02.2026 Bayer LeverkusenH 1-0 11 6.5
14.02.2026 Hamburger SVA 3-2
06.02.2026 Eintracht FrankfurtH 1-1 9 6.5
31.01.2026 1899 HoffenheimA 3-1 85 6.2
24.01.2026 Borussia DortmundH 0-3 86 7.2
18.01.2026 VfB StuttgartA 1-1 90 7.2
15.01.2026 FC AugsburgA 1-1
10.01.2026 FSV Mainz 05H 2-2 70 7.0
12.12.2025 RB LeipzigH 3-1 59 1 6.2
06.12.2025 VfL WolfsburgA 3-1 90 1 7.2
29.11.2025 1. FC HeidenheimH 1-2 11 6.5
23.11.2025 FC St. PauliA 0-1 17 6.9
08.11.2025 Bayern MünchenH 2-2 70 1 1 6.9
01.11.2025 SC FreiburgH 0-0 61 6.6
24.10.2025 Werder BremenA 1-0 11 6.6
17.10.2025 Borussia MönchengladbachH 3-1 51 7.0
04.10.2025 Bayer LeverkusenA 2-0 19 6.6
28.09.2025 Hamburger SVH 0-0 59 6.9
21.09.2025 Eintracht FrankfurtA 3-4 90 7.2
13.09.2025 1899 HoffenheimH 2-4 68 6.6
31.08.2025 Borussia DortmundA 3-0 82 6.2
23.08.2025 VfB StuttgartH 2-1 67 7.0
15.08.2025 FC GuterslohA 0-5 23 1 7.2
17.05.2025 FC AugsburgA 1-2 90 6.9
10.05.2025 1. FC HeidenheimH 0-3 90 6.6
03.05.2025 Werder BremenH 2-2 72 1 7.3
27.04.2025 VfL BochumA 1-1 84 6.6
19.04.2025 VfB StuttgartH 4-4 72 6.7
12.04.2025 Bayer LeverkusenA 0-0 78 7.0
06.04.2025 VfL WolfsburgH 1-0 89 2 7.3
30.03.2025 SC FreiburgA 1-2 85 6.6
15.03.2025 Bayern MünchenH 1-1 62 6.9
09.03.2025 Eintracht FrankfurtA 1-2 71 1 6.9
02.03.2025 Holstein KielH 0-1
22.02.2025 Borussia DortmundA 6-0 33 6.2
15.02.2025 Borussia MönchengladbachH 1-2 64 1 6.6
08.02.2025 1899 HoffenheimA 0-4 45 6.9
01.02.2025 RB LeipzigH 0-0 77 1 6.9
26.01.2025 FC St. PauliA 3-0 71 6.7
19.01.2025 FSV Mainz 05H 2-1 90 1 6.6
15.01.2025 FC AugsburgH 0-2
11.01.2025 1. FC HeidenheimA 2-0 60 6.5
21.12.2024 Werder BremenA 4-1
14.12.2024 VfL BochumH 1-1 10 6.3
06.12.2024 VfB StuttgartA 3-2
30.11.2024 Bayer LeverkusenH 1-2
23.11.2024 VfL WolfsburgA 1-0 70 6.3
08.11.2024 SC FreiburgH 0-0 10 1 6.6
ŞUT12
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.023 55' · xG 0.065 43' · xG 0.02 45' · xG 0.103 45' · xG 0.129 58' · xG 0.059 7' · xG 0.032 63' · xG 0.035 33' · xG 0.028 29' · xG 0.05 90' · xG 0.035 76' · xG 0.138
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%33) Korner — 3 (%25) Duran top — 3 (%25) Açık oyun — 1 (%8) Kontra atak — 1 (%8) 12 şut
  • Asist sonrası4%33
  • Korner3%25
  • Duran top3%25
  • Açık oyun1%8
  • Kontra atak1%8
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 9 (%75) Kafa — 3 (%25) 12 şut
  • Sağ ayak9%75
  • Kafa3%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 1 %8
  • 31-45' 4 %33
  • 46-60' 2 %17
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 3 %25
AKSİYON HARİTASI785 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 11 11 12 13 13 13 15 15 16 17 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 8 8 8 9 9 9 10 10 11 11 12 13 13 14 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %45 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %37 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR785
Pas 510 Pas — 510 (%68) Top kaz… 50 Top kazanma — 50 (%7) Uzaklaştırma — 34 (%5) Faul 32 Faul — 32 (%4) Top t… 31 Top teması — 31 (%4) Hava t… 29 Hava topu — 29 (%4) Müdahale — 24 (%3) Çalım — 14 (%2) İkili mücadele — 14 (%2) Korner kazandırma — 13 (%2)
  • Pas510%68
  • Top kazanma50%7
  • Uzaklaştırma34%5
  • Faul32%4
  • Top teması31%4
  • Hava topu29%4
  • Müdahale24%3
  • Çalım14%2
  • İkili mücadele14%2
  • Korner kazandırma13%2
PİYASA DEĞERİ€2.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ8
DİSİPLİN4kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 195 maç
Union Berlin 143maç 2022–2026
SC Freiburg 52maç 2020–2021
Germany U21 2017–2019
VfL Bochum 2015
SpVgg Unterhaching 2011–2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01 SC Freiburg Union Berlin
2016-07-01 1899 Hoffenheim SC Freiburg € 1.8M
2016-06-30 VfL Bochum Hoffenheim End of loan
2015-07-01 1899 Hoffenheim VfL Bochum
2014-07-01 SpVgg Unterhaching 1899 Hoffenheim
2014-07-01 Unterhaching Hoffenheim €500k
2012-07-01 U'haching U19 Unterhaching -
2011-07-01 U'haching U17 U'haching U19 -
2011-01-01 Memmingen U17 U'haching U17 free transfer
2009-07-01 Ravensburg Yth. Memmingen U17 free transfer
2006-01-01 FC Wangen Yth. Ravensburg Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
04.2024 SakatlıkKadroda yok 3 maç
09.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
08.2023 DarbeKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 UEFA Europa League2022 · Union Berlin 4sarı · 9 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1639 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.9Bundesliga 2025
PERFORMANS39.91639 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 71.1
Derinden oyun kurucu 69.6
Box-to-box orta saha 64.6
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 213 oyuncu
Scout skoru %52
Performans %53
Dakika %68
Değer / getiri %44
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %58
Dakika %86
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.68 7.1 94
Müdahale / 90 1.81 3.2 57
Performans skoru 39.9 75 53
İkili mücadele kazanma 46.75 58 81
Pas hacmi / 90 31.35 50 63
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam