Cape Verde · Midfielder
Domingos Duarte
LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 0A
Gol10.34 / 90
Şut31.01 / 90
Kilit pas20.67 / 90
Kazanılan ikili113.69 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 0.67 %35
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.00 %0
- Pas isabeti %84 %36
- Top kapma 4.37 %90
- İkili mücadele %61 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 268 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Cup2024/2025 · Bulgaria
🏆
Super Cup2024/2025 · Bulgaria
🥈
Eerste Divisie2018/2019 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
4
268
1
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan11%61
Müdahale7
Faul41 kazanılan
İlk 1122 yedek
G+A / 900.34
2025/26
11
884
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas11
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan40%51
Müdahale19
Faul164 kazanılan
İlk 11101 yedek
2024/25
7
297
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan15%54
Müdahale6
Faul42 kazanılan
İlk 1134 yedek
2023/24
33
2.640
2
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas20
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan135%54
Müdahale74
Faul2918 kazanılan
İlk 11303 yedek
G+A / 900.1
Kart5
2022/23
18
901
0
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas9
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan31%52
Müdahale11
Faul57 kazanılan
İlk 11117 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2021/22
32
2.615
1
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas20
Drible19%54 başarı
İkili kazanılan129%47
Müdahale56
Faul2121 kazanılan
İlk 11293 yedek
G+A / 900.1
Kart5
2020/21
32
1.684
4
4
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%41 isabet
Kilit pas12
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan83%45
Müdahale40
Faul227 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111913 yedek
G+A / 900.43
Kart3
TOPLAM GOL2
İLK 111917 yedek girdi
KART3
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-317%53
- 4-2-3-17%22
- 4-1-4-14%12
- 4-3-1-22%6
- 3-4-1-21%3
- 4-1-3-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 | ArgentinaA | 3-2 | 100 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 27.06.2026 | Saudi ArabiaH | 0-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 21.06.2026 | UruguayA | 2-2 | 48↑ | – | 6.9 | ||
| 15.06.2026 | SpainA | 0-0 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 26.02.2026 | Ferencvarosi TCA | 2-0 | 86 | – | 6.3 | ||
| 19.02.2026 | Ferencvarosi TCH | 2-1 | 88 | – | 6.6 | ||
| 29.01.2026 | NiceH | 1-0 | 93 | 1 | 6.7 | ||
| 22.01.2026 | RangersA | 1-0 | 79 | – | 6.5 | ||
| 11.12.2025 | PAOKH | 3-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.11.2025 | Celta VigoH | 3-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.11.2025 | Ferencvarosi TCA | 3-1 | 75 | 1 | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | BSC Young BoysA | 3-2 | 78 | – | 7.2 | ||
| 24.09.2025 | Malmo FFA | 1-2 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 12.08.2025 | Ferencvarosi TCA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.08.2025 | Ferencvarosi TCH | 0-0 | 27↑ | 1 | 6.7 | ||
| 30.01.2025 | LyonA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 23.01.2025 | FC MidtjyllandH | 0-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 28.11.2024 | LazioA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | Athletic ClubH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2024 | AnderlechtA | 2-0 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 03.10.2024 | PlzenA | 0-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 25.09.2024 | Slavia PrahaH | 0-2 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2024 | GO Ahead EaglesH | 0-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 28.04.2024 | VitesseA | 3-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 14.04.2024 | FeyenoordH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 06.04.2024 | TwenteA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.04.2024 | NEC NijmegenH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.03.2024 | Sparta RotterdamA | 4-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 16.03.2024 | PEC ZwolleH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.03.2024 | AjaxA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.03.2024 | ExcelsiorH | 5-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.02.2024 | WaalwijkA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.02.2024 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.02.2024 | UtrechtA | 4-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.02.2024 | South AfricaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2024 | MauritaniaH | 1-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 22.01.2024 | EgyptH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2024 | MozambiqueH | 3-0 | 80 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 14.01.2024 | GhanaA | 1-2 | 68 | – | 6.7 | ||
| 15.12.2023 | NEC NijmegenA | 4-1 | 81 | – | 7.0 | ||
| 10.12.2023 | WaalwijkH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.12.2023 | VitesseH | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.11.2023 | HeerenveenA | 3-0 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 10.11.2023 | HeraclesH | 4-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 05.11.2023 | PEC ZwolleA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.10.2023 | UtrechtH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.10.2023 | PSV EindhovenA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.10.2023 | TwenteH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.10.2023 | AZ AlkmaarA | 4-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.09.2023 | GO Ahead EaglesA | 3-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 16.09.2023 | FC VolendamH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.09.2023 | AjaxH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.08.2023 | ExcelsiorA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 19.08.2023 | Almere City FCH | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 13.08.2023 | FeyenoordA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.02.2023 | WaalwijkA | 3-1 | 88 | 1 | 7.3 | ||
| 11.02.2023 | EmmenA | 0-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 03.02.2023 | Sparta RotterdamH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2023 | CambuurA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 25.01.2023 | HeerenveenH | 2-0 | 9↑ | – | 6.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 137 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2024
SakatlıkŞüpheli
4 maç
02.2024
Milli takım göreviKadroda yok
1 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
3 maç
10.2022
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Champions League2025 · Ludogorets
1sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 767 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.3UEFA Europa League 2025
PERFORMANS41.2767 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 399 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%56
Dakika
%94
Değer / getiri
%21
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%60
Dakika
%72
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Vinko ŠapinaDynamo Dresden · 30
%95
0gol
0asist
51scout
€400K
2. Bundesliga
Janik HabererUnion Berlin · 31
%74
0gol
1asist
53scout
€2.00M
Bundesliga
Joe HodgeTondela · 23
%72
0gol
1asist
63scout
Primeira Liga
KokeAtletico Madrid · 33
%70
2gol
2asist
57scout
€6.00M
La Liga
Kevin CastañoRiver Plate · 25
%70
0gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Michele CastagnettiCesena · 36
%69
1gol
3asist
63scout
€300K
Serie B
Miguel RománCelta Vigo · 23
%60
1gol
0asist
66scout
€400K
La Liga
Fernando GorriaránTigres UANL · 31
%60
1gol
2asist
51scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


