LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili11.84 / 90
Rating6.20
KUPALAR
🥈
1. Division2013 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
6
49
0
0
6.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%20
Müdahale1
Faul1
2025/26
37
1.386
2
1
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas8
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan125%51
Müdahale21
Faul2510 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111621 yedek
G+A / 900.19
Kart4
2024/25
37
2.034
0
4
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas33
Drible9%38 başarı
İkili kazanılan187%47
Müdahale53
Faul5615 kazanılan
Ofsayt9
İlk 112413 yedek
G+A / 900.18
Kart7
2023/24
36
1.154
2
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas9
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan97%47
Müdahale19
Faul287 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11927 yedek
G+A / 900.31
Kart2
2022/23
36
1.191
1
1
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas10
İkili kazanılan88%48
Müdahale33
Faul3213 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111224 yedek
G+A / 900.15
Kart5
2021/22
35
2.953
3
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%35 isabet
Kilit pas15
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan262%49
Müdahale46
Faul8137 kazanılan
İlk 1135
G+A / 900.12
Kart10
2020/21
34
2.647
3
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%47 isabet
Kilit pas18
Drible14%70 başarı
İkili kazanılan267%53
Müdahale76
Faul7224 kazanılan
İlk 11295 yedek
G+A / 900.14
Kart10
TOPLAM GOL12
İLK 1110892 yedek girdi
KART35
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 3 %25
- 76-90+' 4 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-288%50
- 4-4-235%20
- 4-2-3-125%14
- 4-1-4-110%6
- 4-3-310%6
- 4-3-1-27%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.07.2026 | EnglandH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.07.2026 | BrazilA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.06.2026 | Ivory CoastA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.06.2026 | FranceH | 1-4 | 49↑ | – | 6.2 | ||
| 23.06.2026 | SenegalH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.06.2026 | IraqA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | ComoH | 1-4 | 45 | – | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | UdineseA | 0-1 | 82 | – | 6.6 | ||
| 10.05.2026 | PisaH | 3-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 04.05.2026 | LazioH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | NapoliA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | BolognaH | 1-2 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | ParmaA | 0-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 16.03.2026 | FiorentinaH | 1-4 | 45 | – | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | LecceA | 2-1 | 62 | 1 | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | AC MilanH | 0-2 | 94 | 1 | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | AS RomaA | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | GenoaH | 0-0 | 92 | 2 | 7.2 | ||
| 09.02.2026 | AtalantaA | 2-1 | 91 | 3 | 6.3 | ||
| 30.01.2026 | LazioA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | BolognaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | ParmaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2026 | CagliariH | 3-0 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 08.01.2026 | AC MilanA | 1-1 | 63 | – | 6.3 | ||
| 03.01.2026 | PisaH | 1-1 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 29.12.2025 | AS RomaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | AtalantaH | 0-1 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 14.12.2025 | InterH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | UdineseA | 1-2 | 96 | 1 | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | VeronaH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 22.11.2025 | CagliariA | 3-3 | 66 | 1 | – | 6.6 | |
| 16.11.2025 | ItalyA | 1-4 | 26↑ | 2 | – | 7.9 | |
| 13.11.2025 | EstoniaH | 4-1 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | FiorentinaH | 2-2 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 03.11.2025 | SassuoloA | 1-2 | 85 | – | 6.7 | ||
| 29.10.2025 | CremoneseH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | TorinoA | 2-1 | 87 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 19.10.2025 | ParmaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | NapoliA | 2-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 29.09.2025 | LazioH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | BolognaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2025 | ComoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.09.2025 | MoldovaH | 11-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | JuventusH | 0-1 | 25↑ | – | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | LecceH | 0-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 15.08.2025 | Vicenza VirtusH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.06.2025 | EstoniaA | 0-1 | 45 | 2 | 7.2 | ||
| 06.06.2025 | ItalyH | 3-0 | 45 | 1 | – | 6.3 | |
| 24.05.2025 | BolognaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | AtalantaH | 2-3 | 13↑ | 1 | 5.2 | ||
| 05.05.2025 | AC MilanH | 1-2 | 72 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | ComoA | 1-0 | 81 | – | 6.5 | ||
| 23.04.2025 | LazioH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | VeronaA | 0-0 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 04.04.2025 | UdineseH | 1-0 | 83 | 2 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | JuventusA | 1-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | TorinoA | 1-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 02.02.2025 | FiorentinaA | 2-1 | 66 | – | 6.6 | ||
| 27.01.2025 | MonzaH | 2-0 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 17.01.2025 | AS RomaA | 3-1 | 68 | – | 6.5 |
ŞUT21
GOL3
xG2.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%43
- Korner5%24
- Duran top4%19
- Kontra atak1%5
- Taç sonrası1%5
- Açık oyun1%5
Vücut bölgesine göre
- Kafa14%67
- Sağ ayak5%24
- Sol ayak2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 4 %19
- 31-45' 4 %19
- 46-60' 5 %24
- 61-75' 4 %19
- 76-90+' 3 %14
AKSİYON HARİTASI916 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR916
- Pas576%65
- Hava topu126%14
- Top teması61%7
- Top kazanma41%5
- Faul33%4
- Müdahale16%2
- Uzaklaştırma16%2
- Kurtarılan şut7%1
- Kurtarış7%1
- Bloke edilen pas6%1
PİYASA DEĞERİ€3.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ16
DİSİPLİN20kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 221 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
Stabæk
→
Heerenveen
€600k
Stabæk
→
Heerenveen
€600k
2013-03-13
Stabæk Yth.
→
Stabæk
-
Stabæk Yth.
→
Stabæk
-
2012-01-30
Lyn
→
Stabæk Yth.
?
Lyn
→
Stabæk Yth.
?
2010-01-12
Heming
→
Lyn
?
Heming
→
Lyn
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
03.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
2 maç
03.2025
SakatlıkŞüpheli
3 maç
01.2024
HastalıkKadroda yok
2 maç
01.2023
Karın kası zorlanmasıKadroda yok
3 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2021 · Sampdoria
10sarı · 35 maç
🟨
Serie A2020 · Sampdoria
10sarı · 33 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 748 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.6Serie A 2025
PERFORMANS31.6748 dk
KARARUygun değil46/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
53.1
İleri sekiz
52.0
Top kapan ön libero
49.3
Top kapan ön libero
48.9
Derinden oyun kurucu
40.1
Box-to-box orta saha
36.9
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%43
Dakika
%55
Değer / getiri
%30
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%43
Dakika
%72
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
İkili mücadele kazanma
51.64
55
94
Gol / 90
0.24
0.18
100
Dakika güvenliği
39.7
82
48
Performans skoru
31.6
76
42
Pas hacmi / 90
25.87
60
43
Asist / 90
0.12
0.2
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Giuseppe AurelioSpezia · 25
%95
6gol
3asist
58scout
€800K
Serie B
Dániel GazdagColumbus Crew · 29
%73
3gol
3asist
52scout
Major League Soccer
TomanéAVS · 33
%71
4gol
1asist
40scout
Primeira Liga
Jan Uwe Thielmann1.FC Köln · 23
%70
3gol
1asist
55scout
€5.00M
Bundesliga
Okay YokuşluTrabzonspor · 31
%63
1gol
0asist
36scout
Süper Lig
Alexander HofleitnerGrazer AK
%62
5gol
3asist
56scout
€350K
Bundesliga
Brad PottsPreston · 31
%60
2gol
1asist
38scout
Championship
Nabil BentalebLille · 31
%60
2gol
2asist
53scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






Sampdoria