LİGFriendlies
BU SEZON1G · 0A
Gol10.11 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.43 / 90
Kilit pas60.64 / 90
Başarılı dripling20.21 / 90
Kazanılan ikili495.24 / 90
Rating6.66
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.110.05
Asist
0.000.05
Şut
0.430.49
Kilit pas
0.640.38
Başarılı dripling
0.210.71
Kazanılan ikili
5.246.51
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
1. Lig2014/2015 · Turkey
🥈
Cup2024/2025 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
26
842
1
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas6
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan49%52
Müdahale8
Faul1617 kazanılan
İlk 111016 yedek
G+A / 900.11
Kart11
Kaptan2maçta
2024/25
28
1.811
1
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas8
Drible14%67 başarı
İkili kazanılan132%62
Müdahale43
Faul2927 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11226 yedek
G+A / 900.1
Kart7
Kaptan2maçta
2023/24
47
3.404
1
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%29 isabet
Kilit pas14
Drible22%51 başarı
İkili kazanılan208%58
Müdahale69
Faul4534 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11434 yedek
G+A / 900.05
Kart8
2022/23
41
2.880
4
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas20
Drible27%73 başarı
İkili kazanılan252%64
Müdahale75
Faul3730 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11347 yedek
G+A / 900.12
Kart5
Kaptan1maçta
2021/22
33
626
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Drible7%100 başarı
İkili kazanılan41%65
Müdahale12
Faul87 kazanılan
İlk 11627 yedek
Kart1
2020/21
35
1.780
0
1
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13
Kilit pas11
Drible26%76 başarı
İkili kazanılan170%60
Müdahale52
Faul3834 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111817 yedek
G+A / 900.05
Kart81
TOPLAM GOL3
İLK 115863 yedek girdi
KART23
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 2 %67
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-152%50
- 4-1-3-216%16
- 5-3-211%11
- 4-1-4-110%10
- 3-5-28%8
- 4-4-1-16%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Istanbul BasaksehirH | 1-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 11.04.2026 | AlanyasporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | GalatasarayH | 2-1 | 6↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | EyüpsporA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | RizesporH | 1-0 | 0↑ | – | – | ||
| 09.03.2026 | KayserisporA | 1-3 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 27.02.2026 | Fatih KaragümrükH | 3-1 | 36↑ | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-2 | 0↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | FenerbahceH | 2-3 | 3↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | SamsunsporA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | AntalyasporA | 1-1 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 23.01.2026 | KasimpasaH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | KocaelisporA | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | BesiktasH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | GoztepeA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | KonyasporHC | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 24.11.2025 | Istanbul BasaksehirA | 3-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | AlanyasporHC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.11.2025 | GalatasarayA | 0-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | RizesporA | 1-2 | 62 | 1 | 6.5 | ||
| 03.10.2025 | KayserisporH | 4-0 | 73 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 14.09.2025 | FenerbahceA | 1-0 | 20 | – | 3.5 | ||
| 31.08.2025 | SamsunsporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | AntalyasporH | 1-0 | 57 | – | 6.9 | ||
| 18.08.2025 | KasimpasaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.08.2025 | KocaelisporH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.05.2025 | AntalyasporAC | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.05.2025 | SamsunsporH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.05.2025 | BB BodrumsporA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2025 | GalatasarayH | 0-2 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 05.05.2025 | KasimpasaAC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.04.2025 | AlanyasporH | 4-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | Adana DemirsporA | 0-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 13.04.2025 | RizesporH | 2-0 | 2↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | FenerbahceA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.03.2025 | GoztepeH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | HataysporH | 1-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 03.03.2025 | KonyasporA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | Gazişehir GaziantepH | 3-2 | 21↑ | 2 | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | BesiktasA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.01.2025 | AntalyasporH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | RizesporA | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.11.2024 | FenerbahceH | 2-3 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 26.10.2024 | GoztepeA | 2-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 19.10.2024 | Istanbul BasaksehirH | 1-0 | 74 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | HataysporA | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 29.09.2024 | KonyasporH | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 23.09.2024 | Gazişehir GaziantepA | 0-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 19.09.2024 | KayserisporH | 2-2 | 64 | – | 7.0 | ||
| 15.09.2024 | BesiktasH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 01.09.2024 | EyüpsporA | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 29.08.2024 | FC ST. GallenH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.08.2024 | FC ST. GallenA | 0-0 | 62 | – | 6.9 | ||
| 11.08.2024 | SivassporA | 0-0 | 62 | – | 6.6 | ||
| 17.05.2024 | SouthamptonA | 3-1 | 64 | – | 6.7 | ||
| 12.05.2024 | SouthamptonH | 0-0 | 80 | 1 | 7.2 | ||
| 04.05.2024 | PrestonH | 3-0 | 76 | – | 7.0 | ||
| 27.04.2024 | Sheffield WednesdayA | 3-0 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 20.04.2024 | LeicesterA | 2-1 | 70 | 1 | 6.3 | ||
| 13.04.2024 | SunderlandH | 0-1 | –↑ | – | – |
ŞUT7
GOL2
xG0.3
xG FARKI+1.7over performing
DÖNÜŞÜM%28.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%43
- Açık oyun2%29
- Korner1%14
- Duran top1%14
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%57
- Kafa3%43
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 1 %14
AKSİYON HARİTASI648 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR648
- Pas446%72
- Hava topu35%6
- Uzaklaştırma33%5
- Top kazanma29%5
- Faul28%5
- Top teması23%4
- Müdahale8%1
- Pas arası8%1
- Bloke edilen pas7%1
- İkili mücadele5%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2025 · 210 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2010-01-14
Altay SK Yth
→
Altay SK
-
Altay SK Yth
→
Altay SK
-
2006-03-16
Karsiyaka Yth
→
Altay SK Yth
free transfer
Karsiyaka Yth
→
Altay SK Yth
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Maç eksiğiKadroda yok
3 maç
08.2026
Kadro dışıKadroda yok
6 maç
10.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
09.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 842 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.0Süper Lig 2025
PERFORMANS28.1842 dk
KARARUygun değil45/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
56.6
Derinden oyun kurucu
54.0
Box-to-box orta saha
50.8
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%30
Performans
%35
Dakika
%63
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%38
Dakika
%74
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.66
7.1
94
Dakika güvenliği
52.3
82
64
İkili mücadele kazanma
52.13
58
90
Pas hacmi / 90
50.34
50
100
Performans skoru
28.1
75
38
Pas arası / 90
0.75
2.3
33
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Andre DozzellPortsmouth · 26
%95
2gol
1asist
50scout
Championship
Alexis VossahToulouse · 17
%86
1gol
1asist
58scout
Ligue 1
Izan MerinoMalaga · 20
%80
0gol
1asist
56scout
Segunda División
Fabien TaitSudtirol · 32
%73
1gol
0asist
46scout
€300K
Serie B
Nils RossenTelstar · 21
%72
3gol
1asist
56scout
Eredivisie
Lewis FergusonBologna · 26
%65
1gol
0asist
48scout
€18.00M
Serie A
Marco NichettiVirtus Entella · 29
%60
0gol
0asist
52scout
€300K
Serie B
Axel WitselGirona · 36
%60
1gol
2asist
47scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






West Brom