LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.67 / 90
Kilit pas10.33 / 90
Kazanılan ikili227.36 / 90
Rating7.60
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 0.33 %11
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.00 %0
- Pas isabeti %94 %96
- Top kapma 4.35 %89
- İkili mücadele %63 %87
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 269 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Coppa Italia2024/2025 · Italy
🥈
League Cup2018/2019 · Scotland · 2nd Place
🥈
Development League2016/2017 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
6
534
0
0
7.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas6
İkili kazanılan34%61
Müdahale18
Faul1112 kazanılan
Ofsayt2
İlk 116
Kaptan1maçta
2025/26
50
2.605
1
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas21
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan143%51
Müdahale42
Faul6244 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112921 yedek
G+A / 900.03
Kart81
Kaptan28maçta
2024/25
37
1.849
2
2
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas23
Drible9%69 başarı
İkili kazanılan111%48
Müdahale42
Faul5534 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 112017 yedek
G+A / 900.19
Kart7
Kaptan12maçta
2023/24
31
2.718
6
3
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%51 isabet
Kilit pas32
Drible14%48 başarı
İkili kazanılan156%51
Müdahale37
Faul5272 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1131
G+A / 900.3
Kart8
Kaptan17maçta
2022/23
36
2.328
7
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%59 isabet
Kilit pas17
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan121%48
Müdahale44
Faul5041 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11279 yedek
G+A / 900.27
Kart4
TOPLAM GOL161 penaltı
İLK 1111949 yedek girdi
KART29
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 3 %19
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 3 %19
- 76-90+' 5 %31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1121%74
- 4-3-323%14
- 4-1-4-110%6
- 3-4-2-15%3
- 3-5-23%2
- 4-4-22%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | SassuoloH | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 31.08.2026 | AtalantaAC | 1-0 | 92 | 1 | 7.3 | ||
| 24.08.2026 | LazioH | 0-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 24.06.2026 | BrazilH | 0-3 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 19.06.2026 | MoroccoH | 0-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 14.06.2026 | HaitiA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 23.05.2026 | InterH | 3-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | AtalantaAC | 0-1 | 92 | – | 6.5 | ||
| 11.05.2026 | NapoliAC | 2-3 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | CagliariH | 0-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | AS RomaHC | 0-2 | 85 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | JuventusA | 2-0 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 16.04.2026 | Aston VillaAC | 4-0 | 86 | – | 6.0 | ||
| 09.04.2026 | Aston VillaHC | 1-3 | 67 | 1 | 6.0 | ||
| 05.04.2026 | CremoneseA | 1-2 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | LazioH | 0-2 | 4↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | AS RomaAC | 3-4 | 91 | – | 6.3 | ||
| 12.03.2026 | AS RomaHC | 1-1 | 44 | – | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | VeronaHC | 1-2 | 66 | – | 7.0 | ||
| 02.03.2026 | PisaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | BrannHC | 1-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2026 | UdineseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | BrannAC | 0-1 | 75 | – | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | TorinoA | 1-2 | 3↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | ParmaHC | 0-1 | 98 | – | 7.2 | ||
| 03.02.2026 | AC MilanHC | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.01.2026 | Maccabi Tel AvivAC | 0-3 | 83 | 3 | 6.6 | ||
| 25.01.2026 | GenoaAC | 3-2 | 89 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 22.01.2026 | CelticHC | 2-2 | 73 | 2 | 6.7 | ||
| 18.01.2026 | FiorentinaH | 1-2 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 15.01.2026 | VeronaA | 2-3 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 10.01.2026 | ComoA | 1-1 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 07.01.2026 | AtalantaHC | 0-2 | 95 | – | 7.3 | ||
| 04.01.2026 | InterAC | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.12.2025 | SassuoloH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | JuventusHC | 0-1 | 66 | – | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | Celta VigoA | 1-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 07.12.2025 | LazioA | 1-1 | 32↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.12.2025 | CremoneseH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | Red Bull SalzburgHC | 4-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 22.11.2025 | UdineseA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.11.2025 | DenmarkH | 4-2 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 15.11.2025 | GreeceA | 3-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | NapoliHC | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | BrannHC | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | ParmaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2025 | TorinoHC | 0-0 | 67 | – | 7.2 | ||
| 26.10.2025 | FiorentinaAC | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | FCSBA | 1-2 | 13↑ | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | CagliariAC | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.10.2025 | GreeceH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 05.10.2025 | PisaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | SC FreiburgHC | 1-1 | 89 | – | 7.5 | ||
| 28.09.2025 | LecceAC | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.09.2025 | Aston VillaAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | GenoaH | 2-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | AC MilanAC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.09.2025 | BelarusA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.09.2025 | DenmarkA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | ComoH | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT15
GOL1
xG1.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%67
- Açık oyun2%13
- Korner2%13
- Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%80
- Sol ayak2%13
- Kafa1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 3 %20
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 4 %27
AKSİYON HARİTASI2382 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2382
- Pas1787%77
- Top kazanma114%5
- Faul87%4
- Top teması79%3
- Hava topu76%3
- Müdahale58%3
- Uzaklaştırma35%2
- Çalım31%1
- Korner kazandırma23%1
- Pas arası18%1
PİYASA DEĞERİ€18.00M-35.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 160 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Hamilton Acad.
→
Aberdeen FC
€265k
Hamilton Acad.
→
Aberdeen FC
€265k
2017-01-01
Hamilton A. U20
→
Hamilton Acad.
-
Hamilton A. U20
→
Hamilton Acad.
-
2016-07-01
Hamilton A. U17
→
Hamilton A. U20
-
Hamilton A. U17
→
Hamilton A. U20
-
2013-07-01
Rangers Youth
→
Hamilton A. U17
free transfer
Rangers Youth
→
Hamilton A. U17
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
04.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
10.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
16 maç
08.2022
CezalıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1626 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.3Serie A 2025
PERFORMANS34.01626 dk
KARARVeri yetersiz49/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
71.3
Derinden oyun kurucu
69.7
Box-to-box orta saha
64.6
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%47
Dakika
%76
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%47
Dakika
%86
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.7
7.1
94
İkili mücadele kazanma
51.33
58
88
Performans skoru
34
75
45
Pas hacmi / 90
55.57
50
100
Müdahale / 90
1.33
3.2
42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marco NichettiVirtus Entella · 29
%95
0gol
0asist
52scout
€300K
Serie B
Sebastian JungKarlsruher SC · 35
%83
1gol
2asist
52scout
€300K
2. Bundesliga
Efrain OronaPuebla · 26
%78
0gol
0asist
41scout
Liga MX
Jackson TchatchouaWolves · 24
%74
0gol
0asist
52scout
Premier League
Jordan HendersonBrentford · 35
%70
1gol
3asist
56scout
€1.00M
Premier League
Diego SánchezSporting Gijon
%70
0gol
2asist
56scout
€1.00M
Segunda División
Teun KoopmeinersJuventus · 27
%70
0gol
0asist
50scout
€20.00M
Serie A
Marcel SabitzerBorussia Dortmund · 31
%60
1gol
2asist
50scout
€6.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

