Jackson Tchatchoua
Cameroon · Defender

Jackson Tchatchoua

YAŞ24
BOY186
KİLO76
KULÜPWolves
DOĞUM YERİIxelles
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.37 / 90
Kilit pas31.12 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili103.72 / 90
Rating6.61
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 96 defanslar
Müdahale — %73 (1.86) Pas arası — %55 (1.12) Blok — %67 (0.37) İkili mücadele — %76 (%67) Pas isabeti — %28 (%79) Faul (az iyi) — %84 (0.00) 64 ORT. % 73 55 67 76 28 84
  • Müdahale 1.86 %73
  • Pas arası 1.12 %55
  • Blok 0.37 %67
  • İkili mücadele %67 %76
  • Pas isabeti %79 %28
  • Faul (az iyi) 0.00 %84
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 242 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
2021 3 2022 2 2023 2 2024 5 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 4 242 0 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWolves 4 242 0 0 6.61
Şut1
Kilit pas3
İkili kazanılan10%67
Müdahale5
İlk 1131 yedek
2025/26 37 1.871 0 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueWolves 37 1.871 0 0 6.52
Şut3%33 isabet
Kilit pas19
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan67%49
Müdahale28
Faul89 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111918 yedek
Kart3
2024/25 36 3.169 2 3 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 36 3.169 2 3 6.67
Şut13%23 isabet
Kilit pas34
Drible21%57 başarı
İkili kazanılan112%52
Müdahale50
Faul2611 kazanılan
Ofsayt8
İlk 1136
G+A / 900.14
Kart71
2023/24 33 1.735 0 2 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 33 1.735 0 2 6.68
Kilit pas15
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan65%49
Müdahale39
Faul187 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111914 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2022/23 23 1.168 1 1 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 23 1.168 1 1 6.61
Şut12%50 isabet
Kilit pas10
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan58%59
Müdahale34
Faul127 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111211 yedek
G+A / 900.15
Kart1
2021/22 32 1.812 1 2 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 32 1.812 1 2 6.71
Şut10%70 isabet
Kilit pas22
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan89%53
Müdahale36
Faul1812 kazanılan
Ofsayt9
İlk 112012 yedek
G+A / 900.15
Kart8
TOPLAM GOL2
İLK 117733 yedek girdi
KART12
FORMA38
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 32 3-4-2-1 — 21 3-5-2 — 18 3-4-1-2 — 13 3-4-3 — 7 4-4-2 — 5 96 maç
  • 4-2-3-132%33
  • 3-4-2-121%22
  • 3-5-218%19
  • 3-4-1-213%14
  • 3-4-37%7
  • 4-4-25%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
01.09.2026 West HamA 4-2 90 1 6.4
29.08.2026 Stoke CityH 4-1 90 0 6.5
22.08.2026 PrestonA 1-3 45 6.9
14.08.2026 BlackburnH 2-2 17 6.7
24.05.2026 BurnleyA 1-1
17.05.2026 FulhamH 1-1
09.05.2026 BrightonA 3-0
02.05.2026 SunderlandH 1-1
25.04.2026 TottenhamH 0-1 8 6.7
18.04.2026 LeedsA 3-0 45 6.2
10.04.2026 West HamA 4-0 86 6.2
16.03.2026 BrentfordA 2-2 90 1 6.3
03.03.2026 LiverpoolH 2-1 91 6.9
27.02.2026 Aston VillaH 2-0 94 6.9
22.02.2026 Crystal PalaceA 1-0 100 7.2
18.02.2026 ArsenalH 2-2 70 6.0
11.02.2026 Nottingham ForestA 0-0 29 6.7
07.02.2026 ChelseaH 1-3
31.01.2026 BournemouthH 0-2
24.01.2026 Manchester CityA 2-0 45 6.3
18.01.2026 NewcastleH 0-0 97 7.0
07.01.2026 EvertonA 1-1 100 6.3
03.01.2026 West HamH 3-0 90 6.5
30.12.2025 Manchester UnitedA 1-1 90 6.6
27.12.2025 LiverpoolA 2-1 28 7.0
20.12.2025 BrentfordH 0-2 7
13.12.2025 ArsenalA 2-1 21 5.9
08.12.2025 Manchester UnitedH 1-4
03.12.2025 Nottingham ForestH 0-1 81 7.2
30.11.2025 Aston VillaA 1-0 90 6.6
22.11.2025 Crystal PalaceH 0-2 90 6.0
08.11.2025 ChelseaA 3-0 90 6.2
01.11.2025 FulhamA 3-0 45 6.0
26.10.2025 BurnleyH 2-3 14 6.6
18.10.2025 SunderlandA 2-0 13 2 6.2
05.10.2025 BrightonH 1-1 90 6.6
27.09.2025 TottenhamA 1-1 45 6.5
20.09.2025 LeedsH 1-3 90 7.0
13.09.2025 NewcastleA 1-0 13 6.6
30.08.2025 EvertonH 2-3 63 6.3
23.08.2025 BournemouthA 1-0 56 6.6
25.05.2025 EmpoliA 1-2 90 1 7.2
18.05.2025 ComoH 1-1 90 2 7.0
11.05.2025 LecceH 1-1 90 6.9
03.05.2025 InterA 1-0 90 6.3
28.04.2025 CagliariH 0-2 90 6.9
19.04.2025 AS RomaA 1-0 90 6.9
13.04.2025 GenoaH 0-0 90 1 6.6
06.04.2025 TorinoA 1-1 90 6.3
31.03.2025 ParmaH 0-0 90 6.9
15.03.2025 UdineseA 0-1 90 6.9
09.03.2025 BolognaH 1-2 90 6.3
03.03.2025 JuventusA 2-0 90 6.3
23.02.2025 FiorentinaH 1-0 90 6.2
15.02.2025 AC MilanA 1-0 90 6.2
08.02.2025 AtalantaH 0-5 90 2 6.2
01.02.2025 MonzaA 0-1 90 7.2
27.01.2025 VeneziaA 1-1 90 1 1 7.2
19.01.2025 LazioH 0-3 73 6.0
04.01.2025 UdineseH 0-0 90 2 6.9
ŞUT3
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
53' · xG 0.075 86' · xG 0.257 90' · xG 0.046
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 2 (%67) Kafa — 1 (%33) 3 şut
  • Sağ ayak2%67
  • Kafa1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %67
AKSİYON HARİTASI782 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 13 15 16 17 17 17 18 19 19 22 23 23 29 42
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 11 12 13 13 14 16 16 19 20 21 23 36
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 6 6 6 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %30 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR782
Pas 500 Pas — 500 (%67) Uzakla… 46 Uzaklaştırma — 46 (%6) Top t… 45 Top teması — 45 (%6) Top k… 42 Top kazanma — 42 (%6) Hava… 32 Hava topu — 32 (%4) Müdahale — 21 (%3) Korner kazandırma — 20 (%3) Çalım — 14 (%2) Pas arası — 12 (%2) Faul — 10 (%1)
  • Pas500%67
  • Uzaklaştırma46%6
  • Top teması45%6
  • Top kazanma42%6
  • Hava topu32%4
  • Müdahale21%3
  • Korner kazandırma20%3
  • Çalım14%2
  • Pas arası12%2
  • Faul10%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 165 maç
Wolves 41maç 2025–2026
Cameroon 2023–2025
Verona 69maç 2023–2024
Charleroi 55maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
11.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
09.2023 Neck InjuryŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Serie A2024 · Verona 1kırmızı · 36 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1871 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.1Premier League 2025
PERFORMANS28.51871 dk
KARARVeri yetersiz57/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 68.0
Derinden oyun kurucu 63.1
Box-to-box orta saha 57.3
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru %55
Performans %32
Dakika %75
Değer / getiri %34
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %38
Dakika %88
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.52 7.1 92
İkili mücadele kazanma 49.26 58 85
Müdahale / 90 1.35 3.2 42
Performans skoru 28.5 75 38
Pas arası / 90 0.77 2.3 34
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam