LİGWorld Cup
BU SEZON2G · 1A
Gol21.01 / 90
Asist10.51 / 90
Şut31.52 / 90
Kilit pas21.01 / 90
Başarılı dripling10.51 / 90
Kazanılan ikili42.02 / 90
Rating7.95
LİG SIRALAMALARINDA
44.
Premier League2025 · Brentford · 7 maç
2asist44.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Community Shield2022/2023 · England
🏆
FA Cup2021/2022 · England
🏆
League Cup2021/2022 · England
🏆
FIFA Intercontinental Cup2019 Qatar · World
🏆
Premier League2019/2020 · England
🏆
UEFA Super Cup2019/2020 · Europe
🏆
UEFA Champions League2018/2019 · Europe
🏆
Premier League Asia Trophy2017 · World
🏆
League Cup2011/2012 · England
🥈
Eredivisie2024/2025 · Holland · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
UEFA European Championship2020 · Europe · 2nd Place
🥈
Community Shield2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2018/2019 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
Audi Cup2017 · World · 2nd Place
🥈
League Cup2015/2016 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2015/2016 · Europe · 2nd Place
🥈
International Champions Cup2014 · World · 2nd Place
🥈
Premier League2013/2014 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2011/2012 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
10
183
2
1
7.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan4%57
Müdahale1
İlk 1128 yedek
G+A / 901.48
Kart1
2025/26
33
1.953
1
3
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas18
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan47%49
Müdahale26
Faul137 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112211 yedek
G+A / 900.18
Kart5
2024/25
49
2.685
1
5
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas44
Drible8%38 başarı
İkili kazanılan93%54
Müdahale49
Faul189 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112920 yedek
G+A / 900.2
Kart9
Kaptan27maçta
2023/24
13
1.024
0
3
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas22
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan32%46
Müdahale16
Faul104 kazanılan
İlk 11121 yedek
G+A / 900.26
Kart1
Kaptan7maçta
2022/23
40
2.375
0
3
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%33 isabet
Kilit pas37
Drible14%61 başarı
İkili kazanılan75%51
Müdahale39
Faul2011 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112713 yedek
G+A / 900.11
Kart2
Kaptan27maçta
2021/22
47
3.269
3
6
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%36 isabet
Kilit pas54
Drible16%53 başarı
İkili kazanılan98%48
Müdahale48
Faul3311 kazanılan
Ofsayt3
İlk 113611 yedek
G+A / 900.25
Kart3
Kaptan36maçta
2020/21
29
2.072
1
1
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas21
Drible9%56 başarı
İkili kazanılan61%53
Müdahale25
Faul1112 kazanılan
İlk 11245 yedek
G+A / 900.09
Kart2
Kaptan24maçta
TOPLAM GOL71 penaltı
İLK 1111256 yedek girdi
KART23
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 3 %43
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3113%69
- 4-2-3-138%23
- 5-3-24%2
- 4-4-23%2
- 4-3-1-23%2
- 3-4-32%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları12verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | BournemouthH | 5-1 | 90 | 2 | 1 | 3 | 9.6 |
| 18.09.2026 | BrentfordA | 3-0 | 88 | 0 | 6.3 | ||
| 18.07.2026 | FranceA | 4-6 | –↑ | – | – | ||
| 15.07.2026 | ArgentinaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.07.2026 | NorwayA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2026 | MexicoA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.07.2026 | Congo DRH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2026 | PanamaA | 0-2 | 5↑ | – | – | ||
| 23.06.2026 | GhanaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.06.2026 | CroatiaH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | LiverpoolA | 1-1 | 60 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | Crystal PalaceH | 2-2 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Manchester CityA | 3-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | LeedsA | 0-0 | 96 | – | 6.3 | ||
| 16.03.2026 | WolvesH | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.03.2026 | BournemouthA | 0-0 | 62 | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | BurnleyA | 3-4 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 21.02.2026 | BrightonH | 0-2 | 67 | – | 6.3 | ||
| 12.02.2026 | ArsenalH | 1-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | NewcastleA | 2-3 | 56 | – | 6.6 | ||
| 01.02.2026 | Aston VillaA | 0-1 | 59 | – | 6.5 | ||
| 25.01.2026 | Nottingham ForestH | 0-2 | 4↑ | – | – | ||
| 07.01.2026 | SunderlandH | 3-0 | 20↑ | – | 6.6 | ||
| 04.01.2026 | EvertonA | 2-4 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 01.01.2026 | TottenhamH | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 27.12.2025 | BournemouthH | 4-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | WolvesA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | LeedsH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 06.12.2025 | TottenhamA | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.12.2025 | ArsenalA | 2-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | BurnleyH | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 22.11.2025 | BrightonA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.11.2025 | AlbaniaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2025 | SerbiaH | 2-0 | 25↑ | – | 7.0 | ||
| 09.11.2025 | NewcastleH | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | Crystal PalaceA | 2-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 25.10.2025 | LiverpoolH | 3-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 20.10.2025 | West HamA | 0-2 | 89 | – | 7.6 | ||
| 14.10.2025 | LatviaA | 0-5 | 30↑ | – | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | Manchester CityH | 0-1 | 74 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | Manchester UnitedH | 3-1 | 81 | 1 | – | 7.0 | |
| 20.09.2025 | FulhamA | 3-1 | 74 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | ChelseaH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 09.09.2025 | SerbiaA | 0-5 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 06.09.2025 | AndorraH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | SunderlandA | 2-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | Aston VillaH | 1-0 | 69 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | Nottingham ForestA | 3-1 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 07.06.2025 | AndorraA | 0-1 | 64 | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | TwenteHC | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 14.05.2025 | GroningenAC | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | NEC NijmegenHC | 0-3 | 90 | – | 7.6 | ||
| 20.04.2025 | UtrechtAC | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Willem IIAC | 1-2 | 89 | 1 | 7.6 | ||
| 06.04.2025 | NAC BredaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | PSV EindhovenAC | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.03.2025 | LatviaH | 3-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 21.03.2025 | AlbaniaH | 2-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | AZ AlkmaarHC | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | PEC ZwolleA | 0-1 | 20↑ | – | 6.9 |
ŞUT6
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Taç sonrası2%33
- Açık oyun1%17
- Asist sonrası1%17
- Korner1%17
- Duran top1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%83
- Sol ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 2 %33
AKSİYON HARİTASI1330 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1330
- Pas1071%83
- Top kazanma79%6
- Top teması32%2
- Uzaklaştırma25%2
- Hava topu19%1
- Müdahale18%1
- Faul17%1
- Pas arası13%1
- Korner kazandırma12%1
- İkili mücadele9%1
PİYASA DEĞERİ€1.00M+185.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ36
DİSİPLİN5kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2026 · 221 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01
Sparta Prague B
→
Sparta Prague
-
Sparta Prague B
→
Sparta Prague
-
2024-06-30
Loko Vltavin
→
Sparta Prague B
End of loan
Loko Vltavin
→
Sparta Prague B
End of loan
2024-02-27
Sparta Prague B
→
Loko Vltavin
loan transfer
Sparta Prague B
→
Loko Vltavin
loan transfer
2024-01-01
Sparta U19
→
Sparta Prague B
-
Sparta U19
→
Sparta Prague B
-
2022-07-01
Sparta U17
→
Sparta U19
-
Sparta U17
→
Sparta U19
-
2021-07-27
Hradec Kr. Yth.
→
Sparta U17
?
Hradec Kr. Yth.
→
Sparta U17
?
2019-08-23
Nachod Yth.
→
Hradec Kr. Yth.
?
Nachod Yth.
→
Hradec Kr. Yth.
?
2018-08-05
Broumov Yth.
→
Nachod Yth.
?
Broumov Yth.
→
Nachod Yth.
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Bilek sakatlığıŞüpheli
2 maç
09.2026
Bilek sakatlığıKadroda yok
5 maç
07.2026
Wirst InjuryKadroda yok
1 maç
05.2026
DarbeŞüpheli
1 maç
04.2026
DarbeKadroda yok
2 maç
01.2026
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
02.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
10.2024
Sağlık sorunuKadroda yok
5 maç
03.2023
HastalıkKadroda yok
1 maç
01.2023
SarsıntıKadroda yok
1 maç
09.2022
Uyluk sakatlığıKadroda yok
3 maç
05.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
10 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Europa League2024 · Ajax
5sarı · 15 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1953 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.0Premier League 2025
PERFORMANS42.51953 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
76.6
Top kapan ön libero
73.8
Box-to-box orta saha
70.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%54
Dakika
%77
Değer / getiri
%97
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%62
Dakika
%89
Değer / getiri
%99
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
51.66
72
72
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.77
7.2
94
Performans skoru
42.5
76
56
Kilit pas / 90
0.83
1.4
59
Müdahale / 90
1.2
2
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Diego SánchezSporting Gijon
%95
0gol
2asist
56scout
€1.00M
Segunda División
Mark BrinkFC Nordsjaelland · 27
%75
0gol
3asist
59scout
Superliga
Sebastian JungKarlsruher SC · 35
%73
1gol
2asist
52scout
€300K
2. Bundesliga
Sebastian LletgetFC Dallas · 33
%72
1gol
2asist
50scout
Major League Soccer
Lewis FergusonBologna · 26
%66
1gol
0asist
48scout
€18.00M
Serie A
Jackson TchatchouaWolves · 24
%65
0gol
0asist
52scout
Premier League
Łukasz PorębaSV Elversberg · 25
%60
1gol
3asist
57scout
2. Bundesliga
Oriol ReyLevante · 27
%60
0gol
1asist
51scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




