LİGLa Liga
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.77 / 90
Şut21.54 / 90
Kilit pas32.31 / 90
Başarılı dripling10.77 / 90
Kazanılan ikili21.54 / 90
Rating7.17
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.770.23
Şut
1.540.54
Kilit pas
2.312.17
Başarılı dripling
0.770.39
Kazanılan ikili
1.542.25
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
League Cup2023 · Liverpool · 2 maç
3asist1.
🥈
Premier League2021 · Liverpool · 32 maç
12asist2.
4.
League Cup2021 · Liverpool · 3 maç
2asist4.
7.
Premier League2022 · Liverpool · 37 maç
9asist7.
13.
Premier League2020 · Liverpool · 36 maç
7asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
League Cup2023/2024 · England
🏆
Community Shield2022/2023 · England
🏆
FA Cup2021/2022 · England
🏆
League Cup2021/2022 · England
🏆
FIFA Intercontinental Cup2019 Qatar · World
🏆
Premier League2019/2020 · England
🏆
UEFA Super Cup2019/2020 · Europe
🏆
UEFA Champions League2018/2019 · Europe
🏆
Premier League Asia Trophy2017 · World
🥈
UEFA European Championship2024 Germany · Europe · 2nd Place
🥈
League Cup2024/2025 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
Community Shield2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
UEFA European Championship2020 · Europe · 2nd Place
🥈
Community Shield2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2018/2019 · England · 2nd Place
🥈
Premier League 22017/2018 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
Audi Cup2017 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
4
117
0
1
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan2%100
Müdahale1
İlk 1122 yedek
G+A / 900.77
2025/26
38
2.172
0
5
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas44
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan63%47
Müdahale38
Faul138 kazanılan
İlk 112711 yedek
G+A / 900.21
Kart5
2024/25
44
2.983
3
7
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%31 isabet
Kilit pas61
Drible20%47 başarı
İkili kazanılan120%46
Müdahale86
Faul1310 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11359 yedek
G+A / 900.3
Kart5
2023/24
34
2.442
3
6
7.33
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%24 isabet
Kilit pas73
Drible35%58 başarı
İkili kazanılan101%47
Müdahale44
Faul1011 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11286 yedek
G+A / 900.33
Kart6
Kaptan3maçta
2022/23
46
3.566
3
9
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%38 isabet
Kilit pas86
Drible35%67 başarı
İkili kazanılan141%53
Müdahale76
Faul248 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11415 yedek
G+A / 900.3
Kart7
2021/22
46
3.647
2
15
7.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%37 isabet
Kilit pas113
Drible24%49 başarı
İkili kazanılan110%46
Müdahale57
Faul1713 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11415 yedek
G+A / 900.42
Kart4
2020/21
44
3.745
2
9
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%35 isabet
Kilit pas96
Drible37%53 başarı
İkili kazanılan123%47
Müdahale66
Faul2611 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11422 yedek
G+A / 900.26
Kart4
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL141 penaltı
İLK 1117238 yedek girdi
KART24
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 2 %14
- 46-60' 2 %14
- 61-75' 3 %21
- 76-90+' 6 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-3126%61
- 4-2-3-157%28
- 4-4-214%7
- 4-3-1-26%3
- 3-4-2-12%1
- 3-5-22%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları25verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Real BetisA | 1-0 | 26 | 0 | 6.7 | ||
| 30.08.2026 | MalagaH | 4-0 | 91 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 26.08.2026 | Real SociedadH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | EspanyolA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | SevillaA | 0-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 14.05.2026 | OviedoH | 2-0 | 64 | 2 | 7.0 | ||
| 10.05.2026 | BarcelonaA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.05.2026 | EspanyolA | 0-2 | 84 | – | 6.9 | ||
| 24.04.2026 | Real BetisA | 1-1 | 87 | – | 6.6 | ||
| 21.04.2026 | AlavesH | 2-1 | 63 | 1 | 7.5 | ||
| 15.04.2026 | Bayern MünchenA | 4-3 | 83 | – | 7.2 | ||
| 07.04.2026 | Bayern MünchenH | 1-2 | 87 | 1 | – | 7.3 | |
| 04.04.2026 | MallorcaA | 2-1 | 87 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | Atletico MadridH | 3-2 | 23↑ | 1 | 1 | 6.3 | |
| 17.03.2026 | Manchester CityA | 1-2 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | ElcheH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2026 | Manchester CityH | 3-0 | 83 | – | 6.6 | ||
| 06.03.2026 | Celta VigoA | 1-2 | 94 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2026 | GetafeH | 0-1 | 55 | 1 | 6.5 | ||
| 25.02.2026 | BenficaH | 2-1 | 88 | 1 | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | OsasunaA | 2-1 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 17.02.2026 | BenficaA | 0-1 | 94 | – | 7.2 | ||
| 14.02.2026 | Real SociedadH | 4-1 | 60 | 1 | – | 7.2 | |
| 08.02.2026 | ValenciaA | 0-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 03.12.2025 | Athletic ClubA | 0-3 | 55 | 1 | – | 7.7 | |
| 30.11.2025 | GironaA | 1-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 26.11.2025 | Olympiakos PiraeusA | 3-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | ElcheA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | Rayo VallecanoA | 0-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 04.11.2025 | LiverpoolA | 1-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | ValenciaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | BarcelonaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2025 | MarseilleH | 2-1 | 5 | – | – | ||
| 13.09.2025 | Real SociedadA | 1-2 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | MallorcaH | 2-1 | 72 | 1 | 7.7 | ||
| 24.08.2025 | OviedoA | 0-3 | 4↑ | – | – | ||
| 19.08.2025 | OsasunaH | 1-0 | 68 | – | 6.3 | ||
| 05.07.2025 | Borussia DortmundH | 3-2 | 67 | – | 7.2 | ||
| 01.07.2025 | JuventusH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 27.06.2025 | Red Bull SalzburgA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.06.2025 | PachucaH | 3-1 | 78 | – | 6.7 | ||
| 18.06.2025 | Al-Hilal Saudi FCH | 1-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 07.06.2025 | AndorraA | 0-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | Crystal PalaceH | 1-1 | 45↑ | 1 | 7.5 | ||
| 19.05.2025 | BrightonA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | ArsenalH | 2-2 | 23↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | ChelseaA | 3-1 | 57 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | TottenhamH | 5-1 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 20.04.2025 | LeicesterA | 0-1 | 19↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 11.03.2025 | Paris Saint GermainH | 0-1 | 73 | 1 | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | SouthamptonH | 3-1 | 89 | 3 | 8.0 | ||
| 05.03.2025 | Paris Saint GermainA | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.02.2025 | NewcastleH | 2-0 | 77 | – | 7.2 | ||
| 23.02.2025 | Manchester CityA | 0-2 | 89 | – | 6.2 | ||
| 19.02.2025 | Aston VillaA | 2-2 | 66 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 16.02.2025 | WolvesH | 2-1 | 64 | 2 | 6.9 | ||
| 12.02.2025 | EvertonA | 2-2 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | BournemouthA | 0-2 | 70 | 1 | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | IpswichH | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 21.01.2025 | LilleH | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 |
ŞUT12
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Serbest vuruş4%33
- Asist sonrası4%33
- Korner3%25
- Açık oyun1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 1 %8
- 16-30' 2 %17
- 31-45' 3 %25
- 46-60' 3 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %25
AKSİYON HARİTASI2673 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %52
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %40
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2673
- Pas2138%82
- Top kazanma133%5
- Faul62%2
- Top teması57%2
- Müdahale51%2
- Korner kazandırma38%1
- Çalım32%1
- Uzaklaştırma31%1
- Pas arası28%1
- İkili mücadele23%1
PİYASA DEĞERİ€65.00M-13.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ39
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 256 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-07-01
Liverpool Youth
→
Liverpool U18
-
Liverpool Youth
→
Liverpool U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
HastalıkKadroda yok
1 maç
04.2026
DinlenmeKadroda yok
2 maç
02.2026
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
9 maç
12.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
10.2025
Arka adale sakatlığıKadroda yok
7 maç
04.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2025
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
04.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
10 maç
09.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
2 maç
09.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1160 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.5La Liga 2025
PERFORMANS51.31160 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
78.1
Ayağı iyi stoper
74.9
Klasik stoper
70.1
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%41
Dakika
%57
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%42
Dakika
%75
Değer / getiri
%0
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.17
1.4
100
Asist / 90
0.23
0.22
100
Pas hacmi / 90
62.46
48
100
Dakika güvenliği
94.7
78
100
Performans skoru
51.3
74
69
Pas arası / 90
0.93
1.6
58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas LimaBoluspor · 34
%95
2gol
6asist
54scout
1. Lig
Maxim De CuyperBrighton · 25
%90
2gol
2asist
56scout
€22.00M
Premier League
Josh TymonSwansea · 26
%88
1gol
9asist
60scout
Championship
James BreeCharlton · 28
%74
2gol
3asist
56scout
Championship
Ignasi VilarrasaCordoba · 26
%68
1gol
1asist
65scout
€800K
Segunda División
Sergio EscuderoDeportivo La Coruna · 36
%64
1gol
2asist
57scout
€100K
Segunda División
Jordi AlbaInter Miami · 36
%61
6gol
14asist
54scout
Major League Soccer
Elías GómezVelez Sarsfield · 31
%60
0gol
4asist
40scout
CONMEBOL Libertadores
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

