Ignasi Vilarrasa
Spain · Defender

Ignasi Vilarrasa

YAŞ26
BOY183 cm
KİLO81 kg
KULÜPCordoba
DOĞUM YERİGranollers
BU SEZON1G · 1A
Gol10.06 / 90
Asist10.06 / 90
Şut170.97 / 90
Kilit pas352.01 / 90
Başarılı dripling90.52 / 90
Kazanılan ikili583.32 / 90
Rating6.82
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
Müdahale — %26 (1.26) Pas arası — %14 (0.80) Blok — %4 (0.17) İkili mücadele — %36 (%54) Pas isabeti — %25 (%79) Faul (az iyi) — %76 (0.92) 30 ORT. % 26 14 4 36 25 76
  • Müdahale 1.26 %26
  • Pas arası 0.80 %14
  • Blok 0.17 %4
  • İkili mücadele %54 %36
  • Pas isabeti %79 %25
  • Faul (az iyi) 0.92 %76
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1570 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Copa Catalunya2017/2018 · Spain
2025/26 30 1.570 1 1 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónCordoba 30 1.570 1 1 6.82
Şut17%29 isabet
Kilit pas35
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan58%54
Müdahale22
Faul1614 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111911 yedek
G+A / 900.11
Kart2
2020/21 6 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaValladolid 6 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 1112 yedek girdi
FORMA20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 1 4-5-1 — 1 2 maç
  • 3-4-31%50
  • 4-5-11%50
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 HuescaH 1-1 90 2 6.6
24.05.2026 EibarA 2-0 90 6.0
15.05.2026 AlbaceteH 1-2 45 2 6.3
10.05.2026 Granada CFH 1-0 90 1 1 7.7
02.05.2026 CastellónA 1-2 90 7.3
26.04.2026 Sporting GijonH 3-2 90 1 7.2
18.04.2026 Cultural LeonesaA 1-2 90 6.9
11.04.2026 ZaragozaH 1-0 68 1 7.5
04.04.2026 CadizA 1-3 90 2 6.5
31.03.2026 Deportivo La CorunaA 2-0 45 7.2
27.03.2026 MirandesH 2-2
22.03.2026 BurgosA 4-0
15.03.2026 Real Sociedad IIH 0-2
08.03.2026 Racing SantanderA 4-3
02.03.2026 FC AndorraH 1-4 45 5.6
25.02.2026 AD Ceuta FCA 3-2
21.02.2026 AlmeriaA 2-1
14.02.2026 LeganesH 2-1 9 6.2
31.01.2026 ValladolidH 3-1
24.01.2026 Las PalmasA 1-2
18.01.2026 MalagaH 0-1
13.10.2025 Cultural LeonesaH 1-0 90 3 7.2
05.10.2025 ZaragozaA 0-1 56 6.5
28.09.2025 Real Sociedad IIA 1-1 90 7.2
21.09.2025 Racing SantanderH 2-2 90 1 2 7.3
14.09.2025 FC AndorraA 3-1 90 1 6.5
05.09.2025 CastellónH 2-1 45 6.7
30.08.2025 ValladolidA 0-0 90 1 7.9
25.08.2025 Las PalmasH 1-3 90 6.9
18.08.2025 Sporting GijonA 2-1 87 1 6.0
29.01.2021 HuescaH 1-3
22.01.2021 LevanteA 2-2
19.01.2021 ElcheH 2-2
10.01.2021 ValenciaH 0-1
02.01.2021 GetafeA 0-1
22.11.2020 Granada CFA 1-3
ŞUT23
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%4.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
54' · xG 0.0 43' · xG 0.0 17' · xG 0.0 1' · xG 0.0 25' · xG 0.0 45' · xG 0.0 8' · xG 0.0 67' · xG 0.0 57' · xG 0.0 45' · xG 0.0 21' · xG 0.0 68' · xG 0.0 45' · xG 0.0 49' · xG 0.0 45' · xG 0.0 14' · xG 0.0 77' · xG 0.0 73' · xG 0.0 · GOL 32' · xG 0.0 45' · xG 0.0 61' · xG 0.0 12' · xG 0.0 71' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%39) Açık oyun — 6 (%26) Korner — 4 (%17) Duran top — 2 (%9) Serbest vuruş — 1 (%4) Taç sonrası — 1 (%4) 23 şut
  • Asist sonrası9%39
  • Açık oyun6%26
  • Korner4%17
  • Duran top2%9
  • Serbest vuruş1%4
  • Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 21 (%91) Sağ ayak — 2 (%9) 23 şut
  • Sol ayak21%91
  • Sağ ayak2%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
1-15' — 4 16-30' — 3 31-45' — 7 46-60' — 3 61-75' — 5 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 4 %17
  • 16-30' 3 %13
  • 31-45' 7 %30
  • 46-60' 3 %13
  • 61-75' 5 %22
  • 76-90+' 1 %4
PİYASA DEĞERİ€800K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 36 maç
Cordoba 30maç 2025
Valladolid 6maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-03 Cordoba Burgos
2025-08-11 SD Huesca Córdoba CF free transfer
2025-08-11 Huesca Cordoba
2025-08-10 Huesca Cordoba
2025-06-29 Huesca Cordoba
2022-07-05 Atlético Baleares Huesca
2022-07-05 Atl. Baleares SD Huesca free transfer
2021-07-18 Valladolid Atlético Baleares
2021-07-17 Valladolid Prom Atl. Baleares free transfer
2019-09-02 Barcelona B Valladolid Prom free transfer
2019-01-03 Cornellà Barcelona
2018-12-31 UE Cornellà Barcelona B End of loan
2018-07-02 Barcelona B UE Cornellà loan transfer
2018-07-01 Cornellà U19 Barcelona B ?
2017-07-01 Cornellà Youth Cornellà U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1570 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.2Segunda División 2025
PERFORMANS48.41570 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper 72.7
Ofansif bek 71.4
Ayağı iyi stoper 71.1
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru %49
Performans %17
Dakika %56
Değer / getiri %22
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %80
Performans %36
Dakika %81
Değer / getiri %13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.82 7.2 95
İkili mücadele kazanma 53.7 68 79
Pas hacmi / 90 38.29 45 85
Pas arası / 90 0.8 1.8 44
Müdahale / 90 1.26 2.4 52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam