LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.89 / 90
Kilit pas40.89 / 90
Başarılı dripling10.22 / 90
Kazanılan ikili92.00 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 96 defanslar
- Müdahale 1.34 %52
- Pas arası 0.45 %17
- Blok 0.45 %73
- İkili mücadele %50 %21
- Pas isabeti %91 %91
- Faul (az iyi) 0.67 %51
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 404 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
FA Cup2020 · Luton · 2 maç
2asist5.
39.
Championship2025 · Charlton · 11 maç
3asist39.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Premier League Cup2017/2018 · England
🏆
EFL Trophy2015/2016 · England
🥈
Premier League 2 Division Two2017/2018 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
5
404
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan9%50
Müdahale6
Faul3
İlk 115
Kart2
2025/26
41
3.322
4
4
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%52 isabet
Kilit pas51
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan129%50
Müdahale53
Faul4014 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11383 yedek
G+A / 900.22
Kart8
2024/25
32
1.078
0
1
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas9
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan41%55
Müdahale20
Faul45 kazanılan
İlk 111319 yedek
G+A / 900.08
2023/24
37
1.105
0
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas8
Drible9%82 başarı
İkili kazanılan52%63
Müdahale20
Faul118 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111324 yedek
G+A / 900.08
Kart1
2022/23
33
2.798
0
4
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas65
Drible13%43 başarı
İkili kazanılan116%53
Müdahale39
Faul2513 kazanılan
İlk 11312 yedek
G+A / 900.13
Kart4
2021/22
44
3.912
1
6
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%39 isabet
Kilit pas67
Drible14%42 başarı
İkili kazanılan165%51
Müdahale67
Faul3823 kazanılan
Ofsayt6
İlk 1144
G+A / 900.16
Kart5
2020/21
29
1.604
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas27
Drible11%58 başarı
İkili kazanılan68%52
Müdahale18
Faul1212 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111613 yedek
G+A / 900.06
TOPLAM GOL71 penaltı
İLK 115924 yedek girdi
KART9
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 1 %14
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 4 %57
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%41
- 3-1-4-29%13
- 3-4-2-19%13
- 3-4-1-28%11
- 5-4-18%11
- 5-3-27%10
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | LincolnA | 1-1 | 83 | 0 | 7.3 | ||
| 01.09.2026 | BirminghamA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 29.08.2026 | MillwallH | 5-1 | 88 | 3 | 7.0 | ||
| 22.08.2026 | Stoke CityH | 3-1 | 49 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2026 | WatfordA | 2-1 | 94 | – | 6.3 | ||
| 12.05.2026 | MiddlesbroughH | 2-1 | 124 | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | MiddlesbroughA | 0-0 | 85 | – | 8.0 | ||
| 02.05.2026 | PrestonA | 1-3 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 28.04.2026 | IpswichH | 2-2 | 94 | – | 6.7 | ||
| 21.04.2026 | Bristol CityH | 2-2 | 71 | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | SwanseaA | 1-2 | 88 | 2 | 6.2 | ||
| 14.04.2026 | BlackburnH | 3-0 | 45 | 1 | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | DerbyH | 2-1 | 86 | 1 | 6.3 | ||
| 07.04.2026 | WrexhamA | 1-5 | 87 | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | Oxford UnitedH | 2-0 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 18.03.2026 | NorwichH | 1-0 | 93 | 1 | 7.0 | ||
| 14.03.2026 | CoventryA | 1-2 | 78 | – | 6.6 | ||
| 11.03.2026 | West BromA | 1-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | Sheffield WednesdayA | 1-3 | 74 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 24.02.2026 | QPRH | 5-0 | 88 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 21.02.2026 | CharltonH | 1-1 | 95 | 2 | 6.9 | ||
| 10.02.2026 | LeicesterA | 3-4 | 79 | – | 5.5 | ||
| 07.02.2026 | WatfordH | 1-0 | 88 | 1 | – | 6.6 | |
| 31.01.2026 | Stoke CityA | 0-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | PortsmouthA | 1-1 | 93 | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | Sheffield UtdH | 1-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 04.01.2026 | BlackburnA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.01.2026 | CoventryH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.12.2025 | PortsmouthA | 2-1 | 84 | – | 6.7 | ||
| 26.12.2025 | NorwichA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | Oxford UnitedH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.12.2025 | BirminghamA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2025 | MiddlesbroughH | 1-2 | 78 | 1 | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | CoventryA | 3-1 | 87 | – | 6.3 | ||
| 25.11.2025 | Stoke CityA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | WrexhamA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 04.11.2025 | West BromH | 1-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | SwanseaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 25.10.2025 | Hull CityA | 1-1 | 36↑ | – | 6.6 | ||
| 21.10.2025 | IpswichA | 0-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.10.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-1 | 89 | 1 | – | 6.9 | |
| 04.10.2025 | PrestonA | 2-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 30.09.2025 | DerbyA | 1-1 | 57 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 27.09.2025 | BlackburnH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 1 | 9.2 |
| 20.09.2025 | Sheffield UtdA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 13.09.2025 | MillwallH | 1-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | ArsenalH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | EvertonA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | Manchester CityH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | LeicesterA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | FulhamH | 1-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | West HamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Aston VillaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | TottenhamA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2025 | Crystal PalaceH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2025 | ChelseaA | 4-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2025 | BrightonH | 0-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 15.02.2025 | BournemouthH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | IpswichA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | NewcastleH | 1-3 | 88 | 1 | – | 7.2 |
ŞUT33
GOL4
xG2.1
xG FARKI+1.9over performing
DÖNÜŞÜM%12.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%30
- Açık oyun9%27
- Korner5%15
- Serbest vuruş5%15
- Taç sonrası2%6
- Kontra atak1%3
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak27%82
- Kafa3%9
- Sol ayak3%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
- 1-15' 3 %9
- 16-30' 6 %18
- 31-45' 8 %24
- 46-60' 4 %12
- 61-75' 3 %9
- 76-90+' 9 %27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 221 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2014-07-01
Barnsley U18
→
Barnsley
-
Barnsley U18
→
Barnsley
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Championship2026 · Southampton
2sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1674 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.3Championship 2025
PERFORMANS48.81674 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
72.7
Klasik stoper
70.4
Agresif stoper
69.9
Klasik stoper
68.3
Ayağı iyi stoper
66.7
Defansif bek
66.4
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%31
Dakika
%63
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%37
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.94
1.4
100
Dakika güvenliği
100
78
100
Asist / 90
0.16
0.22
73
Performans skoru
48.8
74
66
Müdahale / 90
1.34
2.5
54
Pas hacmi / 90
25.65
48
53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Felix BeijmoAarhus · 27
%95
2gol
4asist
67scout
Superliga
Žan KolmaničAustin · 25
%89
1gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Ignasi VilarrasaCordoba · 26
%77
1gol
1asist
65scout
€800K
Segunda División
Lucas LimaBoluspor · 34
%71
2gol
6asist
54scout
1. Lig
Josh TymonSwansea · 26
%69
1gol
9asist
60scout
Championship
Maxim De CuyperBrighton · 25
%66
2gol
2asist
56scout
€22.00M
Premier League
Matt TargettMiddlesbrough · 30
%64
4gol
4asist
54scout
€45.00M
Championship
Daniel SundgrenDegerfors IF · 35
%60
1gol
2asist
56scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Luton