Greg Docherty
Scotland · Midfielder

Greg Docherty

YAŞ29
BOY177
KİLO72
KULÜPCharlton
DOĞUM YERİGlasgow
LİGLeague Cup
BU SEZON1G · 3A
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 138 orta sahalar
Kilit pas — %29 (0.85) Asist — %55 (0.09) Drible — %21 (0.30) Pas isabeti — %6 (%70) Top kapma — %76 (3.04) İkili mücadele — %61 (%52) 41 ORT. % 29 55 21 6 76 61
  • Kilit pas 0.85 %29
  • Asist 0.09 %55
  • Drible 0.30 %21
  • Pas isabeti %70 %6
  • Top kapma 3.04 %76
  • İkili mücadele %52 %61
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2959 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 League OneNone · England
🏆 League One2020/2021 · England
🥈 ChampionshipNone · Scotland · 2nd Place
🥈 League CupNone · Scotland · 2nd Place
🥈 League Cup2019 · Scotland · 2nd Place
🥈 Championship2013/2014 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
2021 1 2022 3 2023 1 2025 4
GolAsist
2025/26 44 2.959 1 3 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
League CupCharlton 1 0 0 0
ChampionshipCharlton 43 2.959 1 3 6.69
Şut18%61 isabet
Kilit pas28
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan153%52
Müdahale73
Faul4823 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113212 yedek
G+A / 900.12
Kart7
Kaptan32maçta
2023/24 32 334 0 1 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipHull City 32 334 0 1 6.58
Şut4%75 isabet
Kilit pas4
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan18%39
Müdahale6
Faul104 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11131 yedek
G+A / 900.27
Kart2
2022/23 39 1.949 1 2 6.62
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipHull City 39 1.949 1 2 6.62
Şut18%50 isabet
Kilit pas27
Drible19%35 başarı
İkili kazanılan104%42
Müdahale44
Faul1815 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111821 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2021/22 45 2.842 0 1 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipHull City 45 2.842 0 1 6.67
Şut14%29 isabet
Kilit pas24
Drible31%53 başarı
İkili kazanılan160%47
Müdahale72
Faul4026 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113114 yedek
G+A / 900.03
Kart6
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 113112 yedek girdi
KART5
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-1-4-2 — 11 3-5-2 — 9 3-4-2-1 — 6 4-2-3-1 — 4 5-3-2 — 4 3-4-1-2 — 3 37 maç
  • 3-1-4-211%30
  • 3-5-29%24
  • 3-4-2-16%16
  • 4-2-3-14%11
  • 5-3-24%11
  • 3-4-1-23%8
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
2 J. BreeJ. Bree 1 G. DochertyG. Docherty 1 S. CareyS. Carey Docherty 4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.04.2026 Hull CityHC 2-1 90 1 6.9
22.04.2026 IpswichHC 1-2 96 1 1 7.0
18.04.2026 Sheffield WednesdayAC 1-1 89 1 7.0
11.04.2026 PrestonHC 1-2 86 2 7.2
06.04.2026 WatfordAC 1-1 90 1 6.3
03.04.2026 Bristol CityHC 1-2 86 6.3
21.03.2026 NorwichHC 0-1 90 1 6.6
14.03.2026 Oxford UnitedAC 1-1 82 6.7
11.03.2026 MiddlesbroughAC 0-1 89 7.5
07.03.2026 BirminghamHC 1-0 71 1 7.3
28.02.2026 WrexhamH 0-1
24.02.2026 West BromAC 1-1 87 6.3
21.02.2026 SouthamptonAC 1-1 95 1 6.9
17.02.2026 PortsmouthHC 1-3 81 6.5
11.02.2026 Stoke CityHC 1-0 89 7.0
06.02.2026 QPRHC 0-0 90 7.0
31.01.2026 LeicesterAC 0-2 93 7.5
20.01.2026 DerbyH 1-2
04.01.2026 BlackburnA 2-2 30 1 6.7
01.01.2026 CoventryH 1-1
29.12.2025 PortsmouthA 2-1
26.12.2025 NorwichA 1-0 30 6.2
20.12.2025 Oxford UnitedH 1-0 17 6.7
13.12.2025 BirminghamA 1-1 15 7.0
09.12.2025 MiddlesbroughH 1-2 45 6.7
29.11.2025 CoventryA 3-1 45 7.3
25.11.2025 Stoke CityAC 3-0 60 6.0
22.11.2025 SouthamptonHC 1-5 73 6.3
08.11.2025 WrexhamA 1-0 30 6.3
04.11.2025 West BromHC 1-0 74 2 5.6
01.11.2025 SwanseaHC 1-1 84 6.3
25.10.2025 Hull CityAC 1-1 70 6.9
21.10.2025 IpswichAC 0-3 89 1 6.7
18.10.2025 Sheffield WednesdayHC 2-1 90 6.6
04.10.2025 PrestonAC 2-0 90 1 6.9
30.09.2025 DerbyAC 1-1 90 1 6.3
27.09.2025 BlackburnHC 3-0 90 1 1 6.2
20.09.2025 Sheffield UtdAC 0-1 90 2 7.2
13.09.2025 MillwallHC 1-1 90 6.7
30.08.2025 QPRAC 3-1 87 6.3
23.08.2025 LeicesterHC 0-1 86 1 6.9
16.08.2025 Bristol CityAC 0-0 90 6.7
12.08.2025 StevenageH 3-1
09.08.2025 WatfordHC 1-0 90 1 6.3
04.05.2024 PlymouthA 1-0
27.04.2024 IpswichH 3-3
20.04.2024 WatfordA 0-0
13.04.2024 QPRH 3-0 11 6.5
10.04.2024 MiddlesbroughH 2-2
06.04.2024 CardiffA 1-3
02.03.2024 PrestonA 0-0
24.02.2024 West BromH 1-1
20.02.2024 SouthamptonA 1-2
17.02.2024 HuddersfieldA 1-2 27 6.7
13.02.2024 RotherhamA 1-2 17 1 6.2
10.02.2024 SwanseaH 0-1
03.02.2024 MillwallH 1-0 1
19.01.2024 SunderlandA 0-1 90 6.2
12.01.2024 NorwichH 1-2
01.01.2024 Sheffield WednesdayA 3-1 51 6.9
ŞUT33
GOL1
xG3.1
xG FARKI-2.1under performing
DÖNÜŞÜM%3.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
89' · xG 0.014 79' · xG 0.043 21' · xG 0.067 1' · xG 0.152 · GOL 35' · xG 0.288 17' · xG 0.126 61' · xG 0.056 1' · xG 0.02 64' · xG 0.154 33' · xG 0.169 78' · xG 0.091 14' · xG 0.027 19' · xG 0.027 71' · xG 0.036 52' · xG 0.089 46' · xG 0.023 36' · xG 0.788 68' · xG 0.036 48' · xG 0.05 25' · xG 0.018 41' · xG 0.055 54' · xG 0.018 82' · xG 0.028 71' · xG 0.032 84' · xG 0.101 49' · xG 0.101 29' · xG 0.15 90' · xG 0.138 3' · xG 0.05 63' · xG 0.021 81' · xG 0.062 53' · xG 0.009 29' · xG 0.02
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 12 (%36) Açık oyun — 9 (%27) Taç sonrası — 7 (%21) Korner — 2 (%6) Duran top — 2 (%6) Penaltı — 1 (%3) 33 şut
  • Asist sonrası12%36
  • Açık oyun9%27
  • Taç sonrası7%21
  • Korner2%6
  • Duran top2%6
  • Penaltı1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 13 (%39) Sağ ayak — 12 (%36) Kafa — 8 (%24) 33 şut
  • Sol ayak13%39
  • Sağ ayak12%36
  • Kafa8%24
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
1-15' — 4 16-30' — 6 31-45' — 4 46-60' — 6 61-75' — 6 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 76-90+'
  • 1-15' 4 %12
  • 16-30' 6 %18
  • 31-45' 4 %12
  • 46-60' 6 %18
  • 61-75' 6 %18
  • 76-90+' 7 %21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 160 maç
Charlton 44maç 2025
Hull City 116maç 2021–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-05 Hull City Charlton
2020-08-20 Rangers Hull City
2020-01-31 Rangers Hibernian
2019-07-01 Shrewsbury Rangers
2018-08-08 Rangers Shrewsbury
2018-01-25 Hamilton Academical Rangers € 745K
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2959 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.8Championship 2025
PERFORMANS41.82959 dk
KARARVeri yetersiz57/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 75.3
Derinden oyun kurucu 70.0
Box-to-box orta saha 67.9
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %60
Dakika %92
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %61
Dakika %98
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.69 7.1 94
Müdahale / 90 2.22 3.2 69
Performans skoru 41.8 75 56
İkili mücadele kazanma 51.69 58 89
Pas arası / 90 0.82 2.3 36
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam