LİG1. Lig
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.18 / 90
Şut30.54 / 90
Kilit pas101.81 / 90
Başarılı dripling20.36 / 90
Kazanılan ikili244.35 / 90
Rating7.26
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 88 defanslar
- Müdahale 1.09 %36
- Pas arası 1.45 %72
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %63 %74
- Pas isabeti %84 %40
- Faul (az iyi) 1.09 %38
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 497 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
29.
1. Lig2025 · Boluspor · 21 maç
5asist29.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Carioca Série A2013 · Brazil
🏆
Gaúcho 12012 · Brazil
🥈
Cup2022/2023 · Turkey · 2nd Place
🥈
Potiguar 12015 · Brazil · 2nd Place
🥈
Goiano 12014 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
6
497
0
1
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas10
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan24%63
Müdahale6
Faul610 kazanılan
Ofsayt1
İlk 116
G+A / 900.18
Kart2
Kaptan3maçta
2025/26
29
2.421
2
6
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas53
Drible14%29 başarı
İkili kazanılan102%50
Müdahale28
Faul2733 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı1
İlk 1129
G+A / 900.3
Kart8
Kaptan17maçta
2024/25
31
1.933
0
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas16
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan100%52
Müdahale27
Faul2920 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112110 yedek
G+A / 900.05
Kart2
2023/24
36
1.905
1
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas15
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan89%53
Müdahale32
Faul2617 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112016 yedek
G+A / 900.14
Kart4
Kaptan1maçta
2022/23
42
2.609
1
3
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas31
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan113%50
Müdahale43
Faul3420 kazanılan
Ofsayt5
İlk 113012 yedek
G+A / 900.14
Kart3
2021/22
37
1.855
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas24
Drible10%40 başarı
İkili kazanılan79%47
Müdahale33
Faul2610 kazanılan
İlk 112017 yedek
Kart2
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 116117 yedek girdi
KART14
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-122%33
- 4-2-3-121%32
- 4-3-312%18
- 3-1-4-26%9
- 4-4-23%5
- 3-5-22%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BolusporH | 6-0 | 66 | 1 | 0 | 7.5 | |
| 01.09.2026 | AntalyasporH | 0-1 | 90 | 0 | 6.8 | ||
| 28.08.2026 | PendiksporA | 1-1 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 23.08.2026 | KeçiörengücüHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 16.08.2026 | MuğlasporAC | 0-0 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 08.08.2026 | İstanbulsporHC | 3-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 01.05.2026 | Serik BelediyesporH | 3-1 | 91 | 1 | 6.6 | ||
| 26.04.2026 | PendiksporAC | 2-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | Adana DemirsporHC | 6-0 | 72 | 1 | 1 | 8.7 | |
| 13.04.2026 | Erzurum BBAC | 2-0 | 63 | 1 | 6.6 | ||
| 09.04.2026 | SivassporHC | 1-2 | 47 | 1 | – | 6.9 | |
| 05.04.2026 | AmedAC | 6-1 | 73 | – | 5.2 | ||
| 21.03.2026 | BandırmasporHC | 0-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 16.03.2026 | BB BodrumsporAC | 2-0 | 88 | – | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | Yeni ÇorumsporHC | 1-2 | 86 | – | 7.5 | ||
| 08.03.2026 | 76 Iğdır BelediyesporHC | 2-0 | 91 | – | 6.9 | ||
| 27.02.2026 | EroksporAC | 2-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | İstanbulsporHC | 0-1 | 91 | – | 6.3 | ||
| 17.02.2026 | ÜmraniyesporAC | 4-2 | 76 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 08.02.2026 | Manisa BBSKAC | 4-1 | 94 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2026 | SakaryasporHC | 2-0 | 87 | 1 | – | 7.7 | |
| 24.01.2026 | KeçiörengücüAC | 5-1 | 83 | 1 | 5.5 | ||
| 18.01.2026 | SarıyerHC | 1-2 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 09.01.2026 | Van BBAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.12.2025 | Serik BelediyesporA | 1-4 | 85 | 1 | – | 7.5 | |
| 20.12.2025 | PendiksporH | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.12.2025 | Adana DemirsporA | 1-6 | 90 | 2 | 9.5 | ||
| 07.12.2025 | Erzurum BBH | 2-0 | 94 | 2 | – | 7.9 | |
| 30.11.2025 | SivassporA | 1-0 | 73 | – | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | AmedH | 4-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | BandırmasporA | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 19.10.2025 | 76 Iğdır BelediyesporA | 1-1 | 75 | – | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | Manisa BBSKH | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | SakaryasporA | 1-4 | 90 | – | 7.6 | ||
| 24.08.2025 | KeçiörengücüH | 2-1 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 15.03.2025 | TrabzonsporH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | KayserisporA | 3-1 | 59 | – | 6.3 | ||
| 03.03.2025 | SivassporH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.02.2025 | BB BodrumsporH | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.02.2025 | AntalyasporA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | SamsunsporH | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | AlanyasporA | 5-4 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | RizesporH | 2-0 | 48↑ | – | 6.7 | ||
| 12.01.2025 | GalatasarayH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.01.2025 | Adana DemirsporA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.12.2024 | KasimpasaH | 2-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.12.2024 | Cercle BruggeA | 1-1 | 89 | – | 6.5 | ||
| 15.12.2024 | FenerbahceA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.12.2024 | 1. FC HeidenheimH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.12.2024 | HataysporH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.11.2024 | GoztepeH | 4-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.11.2024 | PetrocubH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | Gazişehir GaziantepA | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.11.2024 | BesiktasH | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.11.2024 | FC CopenhagenA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 03.11.2024 | KonyasporA | 3-2 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 28.10.2024 | EyüpsporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | CeljeA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | KayserisporH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.10.2024 | Rapid ViennaH | 1-2 | 15↑ | – | 6.9 |
ŞUT19
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%10.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%53
- Serbest vuruş5%26
- Açık oyun1%5
- Penaltı1%5
- Duran top1%5
- Korner1%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak18%95
- Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 3 %16
- 31-45' 5 %26
- 46-60' 1 %5
- 61-75' 5 %26
- 76-90+' 3 %16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 181 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-02-20
Botafogo
→
ABC FC
free transfer
Botafogo
→
ABC FC
free transfer
2014-12-31
Goiás
→
Botafogo
End of loan
Goiás
→
Botafogo
End of loan
2014-01-24
Botafogo
→
Goiás
loan transfer
Botafogo
→
Goiás
loan transfer
2012-07-20
Internacional
→
Botafogo
free transfer
Internacional
→
Botafogo
free transfer
2011-11-01
Paraná
→
Internacional
End of loan
Paraná
→
Internacional
End of loan
2011-02-01
Internacional
→
Paraná
loan transfer
Internacional
→
Paraná
loan transfer
2011-01-01
Inter B
→
Internacional
-
Inter B
→
Internacional
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2421 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.61. Lig 2025
PERFORMANS49.02421 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
81.5
Ayağı iyi stoper
75.5
Klasik stoper
74.5
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 240 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%28
Dakika
%89
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%37
Dakika
%92
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.97
1.4
100
Asist / 90
0.22
0.22
100
Pas hacmi / 90
52.34
48
100
Dakika güvenliği
100
78
100
Performans skoru
49
74
66
Müdahale / 90
1.04
2.5
42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maxim De CuyperBrighton · 25
%95
2gol
2asist
56scout
€22.00M
Premier League
James BreeCharlton · 28
%87
2gol
3asist
56scout
Championship
Trent Alexander-ArnoldReal Madrid · 27
%80
0gol
3asist
54scout
€65.00M
La Liga
Ignasi VilarrasaCordoba · 26
%80
1gol
1asist
65scout
€800K
Segunda División
Josh TymonSwansea · 26
%68
1gol
9asist
60scout
Championship
Jordi AlbaInter Miami · 36
%66
6gol
14asist
54scout
Major League Soccer
Leif DavisIpswich · 26
%63
2gol
4asist
54scout
€20.00M
Championship
Tommaso AugelloPalermo · 31
%60
1gol
3asist
57scout
€1.20M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Al-Ahli
Arouca