Tommaso Augello
Italy · Defender

Tommaso Augello

YAŞ31
BOY180 cm
KİLO70 kg
KULÜPPalermo
DOĞUM YERİMilano
LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 3A
Gol10.03 / 90
Asist30.08 / 90
Şut150.40 / 90
Kilit pas721.91 / 90
Başarılı dripling320.85 / 90
Kazanılan ikili1423.76 / 90
Rating7.24
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
Kilit pas — %92 (1.91) Asist — %48 (0.08) Drible — %69 (0.85) Pas isabeti — %50 (%81) Top kapma — %19 (1.72) İkili mücadele — %78 (%54) 59 ORT. % 92 48 69 50 19 78
  • Kilit pas 1.91 %92
  • Asist 0.08 %48
  • Drible 0.85 %69
  • Pas isabeti %81 %50
  • Top kapma 1.72 %19
  • İkili mücadele %54 %78
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3399 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6. Coppa Italia2025 · Palermo · 2 maç 1asist6.
9. Serie A2024 · Cagliari · 38 maç 7asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 7 G+A
2020 4 2021 2 2022 7 2023 2 2024 7 2025 4
GolAsist
2025/26 41 3.495 1 3 7.23
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BPalermo 40 3.399 1 3 7.24
Coppa ItaliaPalermo 1 96 0 0 6.90
Şut15%33 isabet
Kilit pas73
Drible32%46 başarı
İkili kazanılan147%54
Müdahale39
Faul2225 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11401 yedek
G+A / 900.1
Kart4
2024/25 38 2.723 0 7 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACagliari 38 2.723 0 7 6.90
Şut6
Kilit pas39
Drible24%57 başarı
İkili kazanılan132%61
Müdahale49
Faul1511 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11308 yedek
G+A / 900.23
Kart3
2023/24 36 2.429 1 1 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACagliari 36 2.429 1 1 6.80
Şut6%50 isabet
Kilit pas27
Drible15%56 başarı
İkili kazanılan89%56
Müdahale26
Faul1514 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11288 yedek
G+A / 900.07
Kart5
2022/23 38 3.066 2 5 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASampdoria 38 3.066 2 5 6.75
Şut9%44 isabet
Kilit pas44
Drible32%56 başarı
İkili kazanılan113%53
Müdahale17
Faul1426 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11353 yedek
G+A / 900.21
Kart3
2021/22 36 2.401 1 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASampdoria 36 2.401 1 1 6.70
Şut5%40 isabet
Kilit pas17
Drible23%52 başarı
İkili kazanılan113%59
Müdahale36
Faul1221 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112511 yedek
G+A / 900.07
2020/21 37 3.220 1 3 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASampdoria 37 3.220 1 3 6.81
Şut6%33 isabet
Kilit pas29
Drible31%57 başarı
İkili kazanılan140%59
Müdahale42
Faul1326 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1137
G+A / 900.11
Kart21
TOPLAM GOL5
İLK 1113932 yedek girdi
KART14
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 3 %60
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 29 4-4-1-1 — 22 3-4-1-2 — 20 4-2-3-1 — 20 3-4-2-1 — 16 3-5-2 — 16 123 maç
  • 4-4-229%24
  • 4-4-1-122%18
  • 3-4-1-220%16
  • 4-2-3-120%16
  • 3-4-2-116%13
  • 3-5-216%13
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
20.05.2026 CatanzaroH 2-0 90 7.2
17.05.2026 CatanzaroA 3-0 61 6.2
08.05.2026 VeneziaA 2-0 90 2 7.3
01.05.2026 CatanzaroH 3-2 45 1 6.6
25.04.2026 ReggianaA 1-1 90 7.3
18.04.2026 CesenaH 2-0 90 7.9
10.04.2026 FrosinoneA 1-1 90 6.9
05.04.2026 AvellinoH 2-0 90 7.3
21.03.2026 PadovaA 0-1 90 7.0
17.03.2026 Juve StabiaH 2-2 90 7.6
14.03.2026 MonzaA 3-0 90 7.3
08.03.2026 CarrareseA 0-1 90 7.2
04.03.2026 MantovaH 2-1 90 1 8.2
01.03.2026 PescaraA 2-1 90 7.5
21.02.2026 SudtirolH 3-0 90 1 7.2
14.02.2026 Virtus EntellaH 3-0 90 1 7.6
10.02.2026 SampdoriaA 3-3 90 1 3 7.7
07.02.2026 EmpoliH 3-2 90 1 7.2
30.01.2026 BariA 0-3 90 1 7.6
24.01.2026 ModenaA 0-0 90 6.6
18.01.2026 SpeziaH 1-0 90 7.5
11.01.2026 MantovaA 1-1 90 7.0
27.12.2025 PadovaH 1-0 90 7.3
20.12.2025 AvellinoA 2-2 90 1 6.9
12.12.2025 SampdoriaH 1-0 90 1 6.9
07.12.2025 EmpoliA 1-3 88 6.9
29.11.2025 CarrareseH 5-0 90 7.2
22.11.2025 Virtus EntellaA 1-1 90 1 7.5
08.11.2025 Juve StabiaA 1-0 90 2 6.7
01.11.2025 PescaraH 5-0 90 8.5
28.10.2025 MonzaH 0-3 77 6.3
25.10.2025 CatanzaroA 1-0 73 6.6
19.10.2025 ModenaH 1-1 90 7.5
04.10.2025 SpeziaA 1-2 70 7.2
30.09.2025 VeneziaH 0-0 45 6.9
27.09.2025 CesenaA 1-1 90 1 7.7
19.09.2025 BariH 2-0 90 8.0
14.09.2025 SudtirolA 0-2 76 7.0
30.08.2025 FrosinoneH 0-0 70 1 6.7
23.08.2025 ReggianaH 2-1 94 7.7
16.08.2025 CremoneseA 0-0 96 6.9
23.05.2025 NapoliA 2-0 74 6.2
18.05.2025 VeneziaH 3-0 90 1 7.7
10.05.2025 ComoA 3-1 90 6.3
03.05.2025 UdineseH 1-2 79 6.7
28.04.2025 VeronaA 0-2 90 7.2
23.04.2025 FiorentinaH 1-2 90 6.3
12.04.2025 InterA 3-1 90 1 7.5
06.04.2025 EmpoliA 0-0 90 6.9
30.03.2025 MonzaH 3-0 89 1 7.3
16.03.2025 AS RomaA 1-0 34 7.0
07.03.2025 GenoaH 1-1 59 6.6
02.03.2025 BolognaA 2-1 90 1 7.2
23.02.2025 JuventusH 0-1 90 6.9
15.02.2025 AtalantaA 0-0 90 7.2
09.02.2025 ParmaH 2-1 90 7.5
03.02.2025 LazioH 1-2 90 1 7.0
24.01.2025 TorinoA 2-0 33 6.7
19.01.2025 LecceH 4-1 16 1 2 7.5
11.01.2025 AC MilanA 1-1 9 6.3
ŞUT25
GOL1
xG1.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%4.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.018 89' · xG 0.075 75' · xG 0.042 13' · xG 0.031 78' · xG 0.022 78' · xG 0.016 42' · xG 0.017 73' · xG 0.018 90' · xG 0.022 18' · xG 0.033 69' · xG 0.037 83' · xG 0.056 78' · xG 0.057 · GOL 45' · xG 0.028 34' · xG 0.249 15' · xG 0.027 43' · xG 0.043 13' · xG 0.04 10' · xG 0.055 9' · xG 0.024 58' · xG 0.033 89' · xG 0.056 6' · xG 0.026 36' · xG 0.031 49' · xG 0.033
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%32) Korner — 5 (%20) Açık oyun — 4 (%16) Duran top — 3 (%12) Taç sonrası — 3 (%12) Serbest vuruş — 2 (%8) 25 şut
  • Asist sonrası8%32
  • Korner5%20
  • Açık oyun4%16
  • Duran top3%12
  • Taç sonrası3%12
  • Serbest vuruş2%8
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 22 (%88) Kafa — 3 (%12) 25 şut
  • Sol ayak22%88
  • Kafa3%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
1-15' — 6 16-30' — 1 31-45' — 5 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 6 %24
  • 16-30' 1 %4
  • 31-45' 5 %20
  • 46-60' 2 %8
  • 61-75' 3 %12
  • 76-90+' 8 %32
PİYASA DEĞERİ€1.20M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 226 maç
Palermo 41maç 2025
Cagliari 74maç 2023–2024
Sampdoria 111maç 2020–2022
Spezia 2017–2018
Giana Erminio 2014–2016
Ponte San Pietro 2012–2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-08 Cagliari Palermo
2023-07-18 Sampdoria Cagliari €2.40m
2020-09-01 Spezia Sampdoria € 1.5M
2020-08-31 Sampdoria Spezia Calcio End of loan
2019-07-09 Spezia Calcio Sampdoria loan transfer
2017-07-24 Giana Erminio Spezia Calcio €80k
2014-07-18 Ponte San Pietro Giana Erminio
2014-07-01 Pontisola Giana Erminio ?
2011-07-01 Cimiano Gio. Pontisola ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
01.2022 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3399 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.2Serie B 2025
PERFORMANS48.43399 dk
KARARVeri yetersiz52/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek 76.8
Klasik stoper 76.2
Ayağı iyi stoper 74.5
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 212 oyuncu
Scout skoru %30
Performans %29
Dakika %99
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %36
Dakika %99
Değer / getiri %10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.91 1.4 100
Dakika güvenliği 100 78 100
Pas hacmi / 90 44.19 48 92
Performans skoru 48.4 74 65
Başarılı drible / 90 0.85 1.1 77
Müdahale / 90 1.01 2.5 40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam