LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 106 defanslar
- Müdahale 1.24 %32
- Pas arası 1.03 %52
- Blok 0.90 %86
- İkili mücadele %63 %90
- Pas isabeti %93 %96
- Faul (az iyi) 1.03 %56
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2099 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
45.
Serie A2025 · Cagliari · 4 maç
1gol45.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Florida Cup2021 · World
🏆
Supercopa de Catalunya2018 · Spain
🏆
La Liga2017/2018 · Spain
🏆
Copa del Rey2017/2018 · Spain
🏆
Olympics Intercontinental Play-offs2016 Rio de Janeiro · World
🏆
Serie A2016 · Brazil
🏆
CONMEBOL Sudamericana2015 · South-America
🏆
Superliga2015 · Colombia
🏆
Primera A2014 Clausura · Colombia
🥈
CONMEBOL Copa America2024 USA · South-America · 2nd Place
🥈
Serie A2017 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa Colombia2015 · Colombia · 2nd Place
🥈
Copa Colombia2014 · Colombia · 2nd Place
🥈
Primera A2012 Apertura · Colombia · 2nd Place
🥈
Copa Colombia2012 · Colombia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
30
2.198
2
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas6
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan122%64
Müdahale29
Faul2435 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11273 yedek
G+A / 900.08
Kart51
Kaptan7maçta
2024/25
38
2.665
1
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas4
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan229%65
Müdahale69
Faul4061 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11317 yedek
G+A / 900.03
Kart61
2023/24
34
1.354
2
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan88%67
Müdahale24
Faul2021 kazanılan
Penaltı1
İlk 111519 yedek
G+A / 900.13
Kart5
Kaptan1maçta
2022/23
24
596
2
0
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan45%66
Müdahale15
Faul610 kazanılan
İlk 11717 yedek
G+A / 900.3
Kart2
2021/22
16
996
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan58%65
Müdahale13
Faul910 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11133 yedek
Kart3
Kaptan1maçta
2020/21
30
1.939
2
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan98%62
Müdahale21
Faul2211 kazanılan
İlk 11237 yedek
G+A / 900.09
Kart2
TOPLAM GOL102 penaltı
İLK 119654 yedek girdi
KART24
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 2 %20
- 16-30' 1 %10
- 31-45' 5 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-135%31
- 3-5-223%20
- 4-3-316%14
- 4-4-1-116%14
- 4-4-213%11
- 3-4-2-111%10
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | ParmaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2026 | SwitzerlandA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.07.2026 | GhanaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.06.2026 | PortugalH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.06.2026 | Congo DRH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.06.2026 | UzbekistanA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | AC MilanA | 1-2 | 92 | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | TorinoH | 2-1 | 93 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 09.05.2026 | UdineseH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | BolognaA | 0-0 | 88 | 1 | 7.3 | ||
| 27.04.2026 | AtalantaH | 3-2 | 89 | – | 6.0 | ||
| 17.04.2026 | InterAC | 3-0 | 91 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | CremoneseH | 1-0 | 69 | 2 | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | SassuoloA | 2-1 | 92 | – | 6.6 | ||
| 20.03.2026 | NapoliHC | 0-1 | 87 | – | 7.6 | ||
| 15.03.2026 | PisaAC | 3-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | LazioHC | 0-0 | 85 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2026 | LecceH | 0-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | VeronaHC | 4-0 | 91 | – | 7.9 | ||
| 24.01.2026 | FiorentinaAC | 1-2 | 97 | – | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | JuventusHC | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 08.01.2026 | CremoneseA | 2-2 | 45 | – | 5.9 | ||
| 02.01.2026 | AC MilanH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | PisaH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | GenoaH | 3-3 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 08.11.2025 | ComoA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.11.2025 | LazioA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 30.10.2025 | SassuoloH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | BolognaH | 0-2 | 68 | – | 6.7 | ||
| 05.10.2025 | UdineseA | 1-1 | 20 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | InterH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.09.2025 | LecceA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | ParmaH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 30.08.2025 | NapoliA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | FiorentinaH | 1-1 | 48 | 1 | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | Virtus EntellaH | 1-1 | 99 | 1 | 7.0 | ||
| 23.05.2025 | NapoliA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | VeneziaH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 23.04.2025 | FiorentinaH | 1-2 | 41 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | InterA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | EmpoliA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.03.2025 | MonzaH | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 16.03.2025 | AS RomaA | 1-0 | 99 | 1 | 7.0 | ||
| 07.03.2025 | GenoaH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | BolognaA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | JuventusH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2025 | AtalantaA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.02.2025 | ParmaH | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.02.2025 | LazioH | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 24.01.2025 | TorinoA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.01.2025 | LecceH | 4-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.01.2025 | MonzaA | 1-2 | 67 | – | 7.0 | ||
| 28.12.2024 | InterH | 0-3 | 45 | – | 6.9 | ||
| 22.12.2024 | VeneziaA | 2-1 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 14.12.2024 | AtalantaH | 0-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 08.12.2024 | FiorentinaA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.11.2024 | VeronaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.11.2024 | GenoaA | 2-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 04.11.2024 | LazioA | 2-1 | 78 | – | 6.9 | ||
| 29.10.2024 | BolognaH | 0-2 | –↑ | – | – |
ŞUT11
GOL2
xG1.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%18.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%55
- Duran top3%27
- Açık oyun1%9
- Asist sonrası1%9
Vücut bölgesine göre
- Kafa9%82
- Sağ ayak2%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 4 %36
- 46-60' 3 %27
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %18
AKSİYON HARİTASI2630 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %27
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2630
- Pas1649%67
- Uzaklaştırma199%8
- Top kazanma129%5
- Top teması103%4
- Hava topu100%4
- Faul79%3
- Pas arası57%2
- Kurtarış52%2
- Korner kazandırma50%2
- Müdahale46%2
PİYASA DEĞERİ€3.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ61
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 178 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-05-01
Indep. Santa Fe
→
Palmeiras
€3.20m
Indep. Santa Fe
→
Palmeiras
€3.20m
2014-01-01
Deportivo Pasto
→
Indep. Santa Fe
?
Deportivo Pasto
→
Indep. Santa Fe
?
2013-01-01
Pasto U20
→
Deportivo Pasto
-
Pasto U20
→
Deportivo Pasto
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Baldır sakatlığıKadroda yok
6 maç
03.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
16 maç
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
02.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
1 maç
12.2025
HastalıkKadroda yok
1 maç
12.2025
ContusionKadroda yok
3 maç
10.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
05.2025
SakatlıkKadroda yok
3 maç
01.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
08.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
9 maç
12.2022
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
11.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
11 maç
10.2022
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
05.2022
Baldır sakatlığıŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2099 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.2Serie A 2025
PERFORMANS64.32099 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
84.3
Klasik stoper
84.2
Defansif bek
83.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%80
Dakika
%77
Değer / getiri
%78
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%74
Dakika
%88
Değer / getiri
%89
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
49.18
62
79
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
64.3
76
85
İkili mücadele kazanma
63.1
64
99
Ortalama rating
6.89
7.2
96
Blok / 90
0.9
1.5
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
John EganHull City · 33
%95
3gol
0asist
61scout
Championship
Matias AntoniniCatanzaro · 27
%82
3gol
0asist
72scout
€1.20M
Serie B
Max WatsonIFK Norrkoping · 29
%79
2gol
0asist
62scout
Allsvenskan
Nikola MilenkovićNottingham Forest · 28
%63
1gol
1asist
56scout
€30.00M
UEFA Europa League
Lewis GibsonPreston · 25
%63
1gol
0asist
69scout
Championship
Magnus JensenSonderjyske · 29
%63
4gol
0asist
65scout
Superliga
Phil NeumannBirmingham · 28
%61
3gol
0asist
62scout
Championship
Wouter GoesAZ Alkmaar · 21
%60
1gol
0asist
74scout
€15.00M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





