LİGPremier League
BU SEZON0G · 0A
Rating6.40
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
2
83
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Faul1
İlk 1111 yedek
2025/26
36
1.191
0
1
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas15
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan42%42
Müdahale22
Faul117 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111422 yedek
G+A / 900.08
Kart1
2024/25
21
1.376
4
6
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%53 isabet
Kilit pas38
Drible24%55 başarı
İkili kazanılan58%40
Müdahale13
Faul618 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11156 yedek
G+A / 900.65
Kart1
2023/24
35
2.897
3
6
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%41 isabet
Kilit pas70
Drible30%49 başarı
İkili kazanılan123%43
Müdahale44
Faul1833 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11332 yedek
G+A / 900.28
Kart2
2022/23
38
2.501
7
3
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%60 isabet
Kilit pas49
Drible53%51 başarı
İkili kazanılan152%47
Müdahale64
Faul2221 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112810 yedek
G+A / 900.36
Kart5
2021/22
38
3.117
0
1
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%47 isabet
Kilit pas49
Drible90%60 başarı
İkili kazanılan217%54
Müdahale78
Faul1636 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11353 yedek
G+A / 900.03
Kart1
2020/21
36
3.071
2
5
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%47 isabet
Kilit pas48
Drible63%61 başarı
İkili kazanılan168%49
Müdahale47
Faul1140 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11342 yedek
G+A / 900.21
Kart1
TOPLAM GOL181 penaltı
İLK 1114144 yedek girdi
KART11
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR18 gol
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 2 %11
- 31-45' 2 %11
- 46-60' 4 %22
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 8 %44
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-167%39
- 4-4-249%29
- 4-4-1-130%18
- 4-3-312%7
- 4-5-19%5
- 3-4-2-14%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları15verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Manchester CityH | 1-4 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 22.08.2026 | EvertonA | 2-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | TottenhamA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | SunderlandH | 1-3 | 2↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Crystal PalaceA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | Manchester CityH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | West HamA | 2-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | LiverpoolH | 1-2 | 80 | 2 | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | BrentfordA | 2-2 | 74 | – | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | ChelseaH | 3-0 | 78 | – | 7.0 | ||
| 14.03.2026 | ArsenalA | 2-0 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 03.03.2026 | BurnleyH | 2-0 | 87 | 1 | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | NewcastleA | 2-3 | 81 | 3 | 6.6 | ||
| 23.02.2026 | Manchester UnitedH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | BrightonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2026 | LeedsH | 1-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 18.01.2026 | Aston VillaA | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 07.01.2026 | WolvesH | 1-1 | 91 | – | 7.2 | ||
| 04.01.2026 | BrentfordH | 2-4 | 45 | 1 | 7.2 | ||
| 30.12.2025 | Nottingham ForestA | 0-2 | 90 | 1 | – | 6.7 | |
| 27.12.2025 | BurnleyA | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | ArsenalH | 0-1 | 75 | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | ChelseaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | Nottingham ForestH | 3-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 02.12.2025 | BournemouthA | 0-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | NewcastleH | 1-4 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 24.11.2025 | Manchester UnitedA | 0-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | FulhamH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2025 | SunderlandA | 1-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | TottenhamH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | Crystal PalaceH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2025 | West HamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | LiverpoolA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Aston VillaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | WolvesA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | BrightonH | 2-0 | 27↑ | 2 | 6.5 | ||
| 18.08.2025 | LeedsA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | NewcastleA | 0-1 | 14↑ | – | 7.0 | ||
| 18.05.2025 | SouthamptonH | 2-0 | 65 | 1 | – | 7.3 | |
| 10.05.2025 | FulhamA | 1-3 | 29↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 03.05.2025 | IpswichH | 2-2 | 78 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 26.04.2025 | ChelseaA | 1-0 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | Manchester CityH | 0-2 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 12.04.2025 | Nottingham ForestA | 0-1 | 1↑ | 1 | – | – | |
| 05.04.2025 | ArsenalH | 1-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 04.12.2024 | WolvesH | 4-0 | 74 | – | 7.2 | ||
| 01.12.2024 | Manchester UnitedA | 4-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.11.2024 | BrentfordH | 0-0 | 90 | 4 | 7.5 | ||
| 02.11.2024 | SouthamptonA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | FulhamH | 1-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | IpswichA | 0-2 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 05.10.2024 | NewcastleH | 0-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 28.09.2024 | Crystal PalaceH | 2-1 | 83 | 2 | 3 | 8.0 | |
| 21.09.2024 | LeicesterA | 1-1 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 14.09.2024 | Aston VillaA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 31.08.2024 | BournemouthH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 24.08.2024 | TottenhamA | 4-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 17.08.2024 | BrightonH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.05.2024 | ArsenalA | 2-1 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT25
GOL0
xG1.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası16%64
- Korner3%12
- Açık oyun3%12
- Kontra atak2%8
- Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak23%92
- Sağ ayak2%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
- 1-15' 4 %16
- 16-30' 5 %20
- 31-45' 5 %20
- 46-60' 5 %20
- 61-75' 2 %8
- 76-90+' 4 %16
AKSİYON HARİTASI477 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR477
- Pas272%62
- Top kazanma38%9
- Top teması34%8
- Bloke edilen pas17%4
- Kurtarılan şut15%3
- Top kaptırma14%3
- Müdahale14%3
- Faul12%3
- Çalım10%2
- Uzaklaştırma10%2
PİYASA DEĞERİ€20.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 206 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
FC Burnley U23
→
Burnley
-
FC Burnley U23
→
Burnley
-
2017-07-01
Burnley U18
→
FC Burnley U23
-
Burnley U18
→
FC Burnley U23
-
2014-07-01
Man Utd Youth
→
Burnley U18
free transfer
Man Utd Youth
→
Burnley U18
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Diz sakatlığıŞüpheli
5 maç
03.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
11 maç
08.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
3 maç
04.2021
DarbeŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1191 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.7Premier League 2025
PERFORMANS25.21191 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
63.2
Bağlantı kuran forvet
60.7
Çizgi kanadı
59.3
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 158 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%32
Dakika
%64
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%39
Dakika
%83
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
98.8
76
100
Ortalama rating
6.63
7.15
93
Müdahale / 90
1.66
1.4
100
İkili mücadele kazanma
42
50
84
Performans skoru
25.2
76
33
Asist / 90
0.08
0.2
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jamie DonleyOxford United · 20
%95
1gol
1asist
51scout
Championship
Rigoberto RivasKocaelispor · 27
%84
1gol
1asist
51scout
€1.20M
Süper Lig
Simon HedlundIF Elfsborg · 32
%82
4gol
4asist
51scout
Allsvenskan
Gustavo CaballeroPortsmouth · 24
%80
1gol
0asist
44scout
Championship
Tyler GoodrhamOxford United · 22
%79
1gol
1asist
51scout
Championship
Aisar AhmedAD Ceuta FC · 24
%62
0gol
2asist
43scout
Segunda División
Brennan JohnsonCrystal Palace · 24
%60
0gol
1asist
40scout
€35.00M
Premier League
Julian ContreraSarmiento Junin · 22
%60
0gol
2asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

