LİGCzech Liga
BU SEZON2G · 0A
Gol10.30 / 90
Asist00.00 / 90
Şut92.66 / 90
Kilit pas51.48 / 90
Başarılı dripling20.59 / 90
Kazanılan ikili185.33 / 90
Rating6.44
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.300.36
Asist
0.000.00
Şut
2.663.27
Kilit pas
1.481.81
Kazanılan ikili
5.335.08
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
UEFA Europa League2024 · Plzen · 15 maç
3asist7.
75.
UEFA Champions League2025 · Plzen · 3 maç
1gol75.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Czech Liga2024/2025 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈
Cup2023/2024 · Czech-Republic · 2nd Place
🥈
Championship2014/2015 · England · 2nd Place
🥈
UEFA U19 Championship2011 Romania · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
10
552
2
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas10
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan32%45
Müdahale5
Faul76 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1173 yedek
G+A / 900.33
Kart1
Kaptan7maçta
2024/25
14
875
3
3
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas14
Drible5%29 başarı
İkili kazanılan75%50
Müdahale12
Faul811 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11113 yedek
G+A / 900.62
2023/24
8
336
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas3
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan18%33
Müdahale2
Faul95 kazanılan
İlk 1144 yedek
2021/22
22
680
2
3
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas6
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan44%36
Müdahale12
Faul98 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11517 yedek
G+A / 900.66
Kart1
2020/21
33
1.370
3
2
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%37 isabet
Kilit pas14
Drible16%62 başarı
İkili kazanılan73%35
Müdahale9
Faul613 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111518 yedek
G+A / 900.33
TOPLAM GOL11
İLK 113631 yedek girdi
KART2
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 3 %27
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 1 %9
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-234%57
- 3-5-28%13
- 3-4-2-17%12
- 3-4-1-25%8
- 4-4-1-14%7
- 3-1-4-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | PanathinaikosH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 19.02.2026 | PanathinaikosA | 2-2 | 32↑ | – | 6.7 | ||
| 22.01.2026 | FC PortoHC | 1-1 | 49 | – | 5.9 | ||
| 11.12.2025 | PanathinaikosA | 0-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 27.11.2025 | SC FreiburgHC | 0-0 | 45 | 2 | 6.3 | ||
| 12.10.2025 | Faroe IslandsA | 2-1 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 09.10.2025 | CroatiaH | 0-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | Malmo FFHC | 3-0 | 77 | 1 | 5 | 7.2 | |
| 25.09.2025 | Ferencvarosi TCAC | 1-1 | 77 | 2 | 6.2 | ||
| 12.08.2025 | RangersHC | 2-1 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 30.07.2025 | Servette FCAC | 1-3 | 78 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 22.07.2025 | Servette FCHC | 0-1 | 80 | 2 | 6.9 | ||
| 13.03.2025 | LazioA | 1-1 | 78 | 1 | 7.0 | ||
| 06.03.2025 | LazioH | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 20.02.2025 | Ferencvarosi TCH | 3-0 | 83 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.02.2025 | Ferencvarosi TCA | 1-0 | 66 | 1 | 7.2 | ||
| 30.01.2025 | Athletic ClubA | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.01.2025 | AnderlechtH | 2-0 | 76 | 2 | 1 | 7.9 | |
| 12.12.2024 | Manchester UnitedH | 1-2 | 86 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 28.11.2024 | Dynamo KyivA | 1-2 | 85 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 07.11.2024 | Real SociedadH | 2-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 24.10.2024 | PAOKA | 2-2 | 61 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 03.10.2024 | LudogoretsH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.09.2024 | Eintracht FrankfurtA | 3-3 | 71 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2024 | FiorentinaA | 2-0 | 56 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2024 | FiorentinaH | 0-0 | 63 | 1 | 6.6 | ||
| 14.03.2024 | Servette FCH | 0-0 | 59↑ | 2 | 7.0 | ||
| 07.03.2024 | Servette FCA | 0-0 | 58 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2023 | FC AstanaH | 3-0 | 66 | 3 | 7.0 | ||
| 26.10.2023 | Dinamo ZagrebA | 0-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2023 | FC AstanaA | 1-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2023 | BallkaniH | 1-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 30.04.2022 | WatfordA | 1-2 | 89 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 24.04.2022 | WolvesH | 1-0 | 71 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 21.04.2022 | SouthamptonH | 2-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 17.04.2022 | West HamA | 1-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 10.04.2022 | NorwichA | 2-0 | 34↑ | 1 | 6.3 | ||
| 06.04.2022 | EvertonH | 3-2 | 10↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 23.01.2022 | ArsenalA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.01.2022 | LeedsA | 3-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 30.12.2021 | Manchester UnitedA | 3-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2021 | West HamH | 0-0 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 04.12.2021 | NewcastleA | 1-0 | 58↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.12.2021 | WolvesA | 0-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 20.11.2021 | Crystal PalaceH | 3-3 | 10↑ | 1 | 6.2 | ||
| 06.11.2021 | ChelseaA | 1-1 | 20↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 30.10.2021 | BrentfordH | 3-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 23.10.2021 | SouthamptonA | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 02.10.2021 | NorwichH | 0-0 | 34 | 1 | 6.9 | ||
| 25.09.2021 | LeicesterA | 2-2 | 75 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 18.09.2021 | ArsenalH | 0-1 | 33↑ | 1 | 6.3 | ||
| 13.09.2021 | EvertonA | 3-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 29.08.2021 | LeedsH | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 14.08.2021 | BrightonH | 1-2 | 9↑ | 1 | 6.7 | ||
| 23.05.2021 | Sheffield UtdA | 1-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 19.05.2021 | LiverpoolH | 0-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 15.05.2021 | LeedsH | 0-4 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2021 | FulhamA | 0-2 | 67 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 03.05.2021 | West HamH | 1-2 | 61 | 1 | 6.6 | ||
| 25.04.2021 | WolvesA | 0-4 | 73 | 2 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2025 · 87 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2025
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
10.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
04.2022
Elbow InjuryŞüpheli
1 maç
03.2022
Elbow InjuryKadroda yok
1 maç
03.2022
HerniaŞüpheli
1 maç
03.2022
HerniaKadroda yok
7 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 304 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.6UEFA Europa League 2025
PERFORMANS53.0304 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 280 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%70
Dakika
%57
Değer / getiri
%23
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%45
Performans
%69
Dakika
%55
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adrian SvanbackBK Hacken · 21
%95
5gol
1asist
74scout
Allsvenskan
Joshua ZirkzeeManchester United · 24
%92
2gol
1asist
56scout
Premier League
Gustavo SilvaGuimaraes · 26
%90
5gol
2asist
65scout
Primeira Liga
Pere MillaEspanyol · 33
%78
7gol
1asist
59scout
€1.20M
La Liga
Liel AbadaCharlotte · 24
%71
5gol
1asist
63scout
Major League Soccer
Ibrahim SadiqAZ Alkmaar · 25
%68
2gol
0asist
55scout
€3.00M
Eredivisie
Bruno DamianiPhiladelphia Union · 23
%67
8gol
1asist
68scout
Major League Soccer
José Manuel ArnáizGranada CF · 30
%60
9gol
2asist
65scout
€900K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






