LİGEredivisie
BU SEZON6G · 0A
Gol40.56 / 90
Asist00.00 / 90
Şut162.24 / 90
Kilit pas60.84 / 90
Başarılı dripling40.56 / 90
Kazanılan ikili425.87 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 59 forvetler
- Gol 0.56 %79
- Şut 2.2 %69
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.84 %33
- Drible 0.56 %26
- İkili mücadele %48 %66
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 644 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
UEFA Europa League2023 · BK Hacken · 4 maç
5gol6.
16.
Allsvenskan2022 · BK Hacken · 19 maç
7gol16.
39.
UEFA Europa Conference League2025 · AZ Alkmaar · 11 maç
4gol39.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
AllsvenskanNone · Sweden
🏆
Svenska CupenNone · Sweden
🏆
Svenska Cupen2022/2023 · Sweden
🏆
Allsvenskan2022 · Sweden
🥈
KNVB BekerNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2024/2025 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 11 G+A
GolAsist
2025/26
51
1.281
6
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%53 isabet
Kilit pas15
Drible8%32 başarı
İkili kazanılan69%42
Müdahale18
Faul2127 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111338 yedek
G+A / 900.42
Kart6
2024/25
27
1.173
7
4
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%62 isabet
Kilit pas22
Drible9%31 başarı
İkili kazanılan64%39
Müdahale19
Faul2425 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111413 yedek
G+A / 900.84
Kart2
2023/24
41
1.546
8
3
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%54 isabet
Kilit pas26
Drible18%30 başarı
İkili kazanılan92%41
Müdahale29
Faul2929 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111724 yedek
G+A / 900.64
Kart51
2022/23
20
1.034
7
4
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%53 isabet
Kilit pas18
Drible14%38 başarı
İkili kazanılan56%42
Müdahale16
Faul1621 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11119 yedek
G+A / 900.96
Kart2
TOPLAM GOL12
İLK 112751 yedek girdi
KART6
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 4 %33
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 3 %25
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 2 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-142%55
- 4-3-328%36
- 3-4-35%6
- 5-3-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | NAC BredaH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | FeyenoordA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | TwenteH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | GO Ahead EaglesA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2026 | Shakhtar DonetskH | 2-2 | 91 | 2 | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | HeerenveenH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2026 | Shakhtar DonetskA | 3-0 | 55 | 2 | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | Fortuna SittardH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | GroningenA | 3-0 | 17↑ | 1 | 7.0 | ||
| 19.03.2026 | Sparta PrahaA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | HeraclesH | 4-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 12.03.2026 | Sparta PrahaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | PSV EindhovenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | UtrechtA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | FC NoahH | 4-0 | 82 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | Sparta RotterdamH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | FC NoahA | 1-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | ExcelsiorA | 1-2 | 44↑ | 2 | 6.2 | ||
| 08.02.2026 | AjaxH | 1-1 | 10↑ | 1 | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | NEC NijmegenH | 1-3 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | TelstarA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | ExcelsiorH | 1-1 | 47↑ | – | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | PEC ZwolleA | 3-1 | 51↑ | 2 | 6.6 | ||
| 10.01.2026 | FC VolendamH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | Fortuna SittardA | 4-3 | 10↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.12.2025 | JagielloniaH | 0-0 | 9↑ | 1 | 6.3 | ||
| 11.12.2025 | DritaA | 0-3 | 15↑ | 1 | 3 | 7.3 | |
| 07.12.2025 | GO Ahead EaglesH | 2-2 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 27.11.2025 | ShelbourneH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | HeerenveenA | 3-1 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | PSV EindhovenH | 1-5 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | Crystal PalaceA | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | Sparta RotterdamA | 0-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | UtrechtH | 4-1 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 23.10.2025 | Slovan BratislavaH | 1-0 | 64 | 2 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | AjaxA | 0-2 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | TelstarH | 2-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | AEK LarnacaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | NEC NijmegenA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 24.09.2025 | PEC ZwolleH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | FeyenoordH | 3-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | HeraclesA | 1-2 | 21↑ | 2 | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | NAC BredaA | 0-1 | 60 | 2 | 6.3 | ||
| 28.08.2025 | Levski SofiaH | 4-1 | 63 | 2 | 2 | 9.0 | |
| 21.08.2025 | Levski SofiaA | 0-2 | 84 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 17.08.2025 | FC VolendamA | 2-2 | 58 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 14.08.2025 | FC VaduzA | 0-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 10.08.2025 | GroningenH | 4-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 07.08.2025 | FC VaduzH | 3-0 | 15↑ | – | 7.2 | ||
| 31.07.2025 | IlvesH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2025 | IlvesA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | TwenteH | 3-2 | 45↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 22.05.2025 | HeerenveenH | 4-1 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | Almere City FCH | 1-1 | 31↑ | 1 | 6.6 | ||
| 14.05.2025 | TwenteA | 2-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | GroningenH | 3-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | GO Ahead EaglesA | 0-3 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 24.04.2025 | NAC BredaH | 1-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | HeraclesA | 1-0 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | FeyenoordH | 0-1 | 55 | 1 | 6.3 |
ŞUT21
GOL2
xG2.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%9.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%48
- Açık oyun5%24
- Korner4%19
- Kontra atak1%5
- Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak16%76
- Kafa5%24
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 2 %10
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 3 %14
- 46-60' 4 %19
- 61-75' 1 %5
- 76-90+' 10 %48
PİYASA DEĞERİ€3.00M-14.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ11
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 139 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-02-18
Nordsjaelland
→
Häcken
?
Nordsjaelland
→
Häcken
?
2018-07-01
Right to Dream
→
Nordsjaelland
?
Right to Dream
→
Nordsjaelland
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
12.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
5 maç
11.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Allsvenskan2023 · BK Hacken
1kırmızı · 10 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 644 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.2UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS65.0644 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
62.6
İçe kat eden kanat
59.7
Pivot forvet
59.2
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%84
Dakika
%95
Değer / getiri
%94
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%83
Dakika
%70
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
49.5
78
64
Şut isabeti
62.5
48
100
Ortalama rating
6.59
7.15
92
Şut / 90
2.26
3.4
66
Tahmini xG / 90
0.298
0.48
62
İsabetli şut / 90
1.41
1.8
78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Joaquin PanichelliStrasbourg · 23
%95
14gol
1asist
76scout
€6.00M
Ligue 1
Hugo CuypersChicago Fire · 28
%78
19gol
2asist
66scout
Major League Soccer
Léo BaptistãoAlmeria · 33
%74
9gol
2asist
68scout
€700K
Segunda División
Osinachi EbereCruz Azul · 27
%73
4gol
0asist
56scout
Liga MX
Chris RamosBotafogo · 28
%70
4gol
0asist
54scout
Serie A
Lukas NmechaLeeds · 27
%64
6gol
1asist
67scout
Premier League
Jalen BlesaRio Ave · 24
%61
7gol
0asist
68scout
Primeira Liga
Igor MatanovićSC Freiburg · 22
%60
10gol
2asist
76scout
€22.00M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


