LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON16G · 1A
Gol140.57 / 90
Asist10.04 / 90
Şut492.00 / 90
Kilit pas220.90 / 90
Başarılı dripling110.45 / 90
Kazanılan ikili1395.67 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2025 · 54 forvetler
- Gol 0.57 %91
- Şut 2.0 %66
- Asist 0.04 %21
- Kilit pas 0.90 %38
- Drible 0.45 %21
- İkili mücadele %47 %79
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2207 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Ligue 12025 · Strasbourg · 27 maç
16gol2.
4.
Coupe de France2025 · Strasbourg · 4 maç
3asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 17 G+A
GolAsist
2025/26
36
2.599
16
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut66%61 isabet
Kilit pas26
Drible12%36 başarı
İkili kazanılan162%46
Müdahale32
Faul4949 kazanılan
Ofsayt15
Penaltı41 kaçan
İlk 11288 yedek
G+A / 900.59
Kart2
2023/24
16
236
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan24%56
Müdahale3
Faul84 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11214 yedek
TOPLAM GOL186 penaltı
İLK 113424 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR18 gol
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 5 %28
- 31-45' 1 %6
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 8 %44
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-132%60
- 3-4-2-114%26
- 3-4-32%4
- 4-4-22%4
- 5-3-22%4
- 3-1-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ54 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.03.2026 | NantesA | 2-3 | 46↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 19.03.2026 | HNK RijekaH | 1-1 | 92 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | Paris FCH | 0-0 | 83 | 1 | 6.2 | ||
| 12.03.2026 | HNK RijekaA | 1-2 | 46 | 1 | 5 | 7.3 | |
| 07.03.2026 | AuxerreA | 0-0 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 27.02.2026 | LensH | 1-1 | 87 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.02.2026 | LyonH | 3-1 | 95 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 14.02.2026 | MarseilleA | 2-2 | 95 | 2 | 6.2 | ||
| 08.02.2026 | Le HavreA | 2-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 01.02.2026 | Paris Saint GermainH | 1-2 | 95 | 1 | 5.9 | ||
| 25.01.2026 | LilleA | 1-4 | 87 | 1 | 1 | 2 | 8.5 |
| 18.01.2026 | MetzH | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 03.01.2026 | NiceA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 18.12.2025 | BreidablikH | 3-1 | 89 | 3 | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | LorientH | 0-0 | 90 | 4 | 6.2 | ||
| 11.12.2025 | AberdeenA | 0-1 | 19↑ | 1 | 6.5 | ||
| 06.12.2025 | ToulouseA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | Stade Brestois 29H | 1-2 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 27.11.2025 | Crystal PalaceH | 2-1 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | LensA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | LilleH | 2-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 06.11.2025 | BK HackenA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | RennesA | 4-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 29.10.2025 | AuxerreH | 3-0 | 66 | 1 | 5 | 6.6 | |
| 26.10.2025 | LyonA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 23.10.2025 | JagielloniaH | 1-1 | 28↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 17.10.2025 | Paris Saint GermainA | 3-3 | 90 | 2 | 4 | 8.9 | |
| 05.10.2025 | AngersH | 5-0 | 84 | 2 | 6 | 8.9 | |
| 26.09.2025 | MarseilleH | 1-2 | 28↑ | 3 | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | Paris FCA | 2-3 | 60 | – | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | Le HavreH | 1-0 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 31.08.2025 | MonacoA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 28.08.2025 | BrondbyA | 2-3 | 30↑ | 2 | 6.5 | ||
| 24.08.2025 | NantesH | 1-0 | 95 | 2 | 6.0 | ||
| 21.08.2025 | BrondbyH | 0-0 | 72 | 4 | 5.9 | ||
| 17.08.2025 | MetzA | 0-1 | 98 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 16.08.2024 | Celta VigoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.05.2024 | Las PalmasA | 1-1 | 77 | 2 | 6.9 | ||
| 18.05.2024 | GetafeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2024 | Real MadridA | 5-0 | 19↑ | 1 | 6.5 | ||
| 10.05.2024 | GironaH | 2-2 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 05.05.2024 | ValenciaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2024 | Celta VigoH | 3-0 | 8↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.04.2024 | Atletico MadridH | 2-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 14.04.2024 | Granada CFA | 2-0 | 71 | 2 | 7.2 | ||
| 31.03.2024 | Real SociedadH | 0-1 | 24↑ | 1 | 6.7 | ||
| 16.03.2024 | Athletic ClubA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2024 | Rayo VallecanoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2024 | OsasunaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | MallorcaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2024 | Real BetisA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | VillarrealH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | BarcelonaH | 1-3 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 24.09.2022 | Talleres CordobaH | 0-1 | –↑ | – | – |
ŞUT59
GOL16
xG14.4
xG FARKI+1.6over performing
DÖNÜŞÜM%27.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası37%63
- Korner9%15
- Penaltı6%10
- Açık oyun3%5
- Duran top2%3
- Kontra atak2%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak29%49
- Kafa23%39
- Sol ayak7%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR59 şut
- 1-15' 6 %10
- 16-30' 14 %24
- 31-45' 11 %19
- 46-60' 6 %10
- 61-75' 6 %10
- 76-90+' 16 %27
PİYASA DEĞERİ€6.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 54 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
R. Sociedad U19
→
Real Sociedad B
-
R. Sociedad U19
→
Real Sociedad B
-
2018-07-01
Real Sociedad Y
→
R. Sociedad U19
-
Real Sociedad Y
→
R. Sociedad U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
10 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2207 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.0Ligue 1 2025
PERFORMANS67.62207 dk
KARARİzlemeye değer74/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici
89.7
Pivot forvet
88.4
Baskıcı forvet
87.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 187 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%83
Dakika
%94
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%86
Dakika
%95
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
67.6
78
87
Gol / 90
0.57
0.65
88
Tahmini xG / 90
0.588
0.48
100
Şut isabeti
61.22
48
100
Dakika güvenliği
100
72
100
Ortalama rating
6.88
7.15
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Osinachi EbereCruz Azul · 27
%95
4gol
0asist
56scout
Liga MX
Chris RamosBotafogo · 28
%86
4gol
0asist
54scout
Serie A
Ibrahim SadiqAZ Alkmaar · 25
%82
4gol
0asist
63scout
€3.00M
UEFA Europa Conference League
Hugo CuypersChicago Fire · 28
%79
19gol
2asist
66scout
Major League Soccer
Vincent VermeijDynamo Dresden · 31
%73
11gol
2asist
69scout
€500K
2. Bundesliga
Lukas NmechaLeeds · 27
%72
6gol
1asist
67scout
Premier League
Max FengerIFK Goteborg · 24
%70
12gol
3asist
69scout
Allsvenskan
Jan Luca SchulerHertha BSC · 26
%60
8gol
1asist
70scout
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


